1 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group A |
League |
24-07-2024 |
10:30 AM |
Italy U19 Qual |
Norway U19 Qual |
Albertslund |
Andreas Krengel |
James Middlebrook |
Gareth Morrison |
Dean Cosker |
|
|
|
2 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group A |
League |
24-07-2024 |
10:30 AM |
Belgium U19 Qual |
Denmark U19 Qual |
Køge |
George Brolly |
Srinidhi Ravindra |
Vinay Malhotra |
|
|
|
|
3 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group B |
League |
24-07-2024 |
10:30 AM |
Isle of Man U19 Qual |
Netherlands U19 Qual |
Svanholm 1 |
Mike Burns |
Adnan Malik |
Aidan Seaver |
|
|
|
|
4 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group B |
League |
24-07-2024 |
10:30 AM |
France U19 Qual |
Sweden U19 Qual |
Glostrup |
Ryan Milne |
Maulik Prabhudesai |
Stuart Hodgson |
|
|
|
|
5 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
24-07-2024 |
5:00 PM |
Ishøj 4 |
Tåstrup 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group A |
League |
25-07-2024 |
10:30 AM |
Norway U19 Qual |
Denmark U19 Qual |
Svanholm 1 |
Stuart Hodgson |
Ryan Milne |
George Brolly |
Dean Cosker |
|
|
|
7 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group A |
League |
25-07-2024 |
10:30 AM |
Italy U19 Qual |
Belgium U19 Qual |
Glostrup |
Vinay Malhotra |
Andreas Krengel |
Mike Burns |
|
|
|
|
8 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group B |
League |
25-07-2024 |
10:30 AM |
Isle of Man U19 Qual |
France U19 Qual |
Albertslund |
Aidan Seaver |
Srinidhi Ravindra |
Maulik Prabhudesai |
|
|
|
|
9 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group B |
League |
25-07-2024 |
10:30 AM |
Netherlands U19 Qual |
Sweden U19 Qual |
Køge |
Gareth Morrison |
James Middlebrook |
Adnan Malik |
|
|
|
|
10 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
27-07-2024 |
10:00 AM |
Sønderborg 1 |
Viborg 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group A |
League |
27-07-2024 |
10:30 AM |
Denmark U19 Qual |
Italy U19 Qual |
Glostrup |
Aidan Seaver |
Vinay Malhotra |
James Middlebrook |
|
|
|
|
12 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group A |
League |
27-07-2024 |
10:30 AM |
Norway U19 Qual |
Belgium U19 Qual |
Albertslund |
Mike Burns |
George Brolly |
Ryan Milne |
|
|
|
|
13 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group B |
League |
27-07-2024 |
10:30 AM |
Sweden U19 Qual |
Isle of Man U19 Qual |
Svanholm 1 |
Gareth Morrison |
Adnan Malik |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
14 |
2024 ICC-E U19 Div-2 |
Group B |
League |
27-07-2024 |
10:30 AM |
Netherlands U19 Qual |
France U19 Qual |
Køge |
Maulik Prabhudesai |
Stuart Hodgson |
Srinidhi Ravindra |
|
|
|
|
15 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
27-07-2024 |
11:00 AM |
Husum 1 |
Esbjerg 1 |
Husum |
Jan Kristensen |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
16 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
27-07-2024 |
11:00 AM |
Kerteminde 1 |
Glostrup 2 |
Kerteminde |
Waqas Aslam Cheema |
Bharath Reddy Madderi |
|
|
|
|
|
17 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
27-07-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 1 |
AB 2 |
Nordvest |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
18 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
27-07-2024 |
11:00 AM |
Bella 2 |
Soraner 3 |
Bella |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
|
19 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
27-07-2024 |
11:00 AM |
Herning 2 |
Aarhus 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
27-07-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
KB 1 |
Skanderborg |
Ameya Mehendale |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
21 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
27-07-2024 |
3:00 PM |
Viborg 1 |
Sønderborg 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
27-07-2024 |
4:00 PM |
Frem 3 |
Hvidovre 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
28-07-2024 |
08:00 AM |
Frem 1 |
Soraner 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
28-07-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
KB 3 |
Nørrebro |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
|
25 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
28-07-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Aalborg 2 |
Skanderborg |
Shravan Kumar |
|
|
|
|
|
|
26 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
28-07-2024 |
11:00 AM |
Frem 2 |
Nordvest 2 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
28-07-2024 |
11:00 AM |
Kolding 2 |
Esbjerg 2 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
28-07-2024 |
11:00 AM |
Husum 2 |
Billund 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
30-07-2024 |
5:30 PM |
Svanholm OB |
FREM 1 OB |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
30-07-2024 |
5:30 PM |
Ishøj OB |
Forty Øst 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
31-07-2024 |
5:30 PM |
KB/ Soraner OB |
Fredensborg OB |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2024 Turnering |
U23 |
League |
02-08-2024 |
5:00 PM |
KB U23 |
Glostrup U23 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
03-08-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg U15 |
KB U15 - 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
03-08-2024 |
10:00 AM |
KB U15 - 1 |
Svanholm U15 - 1 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 1 |
Svanholm 2 |
Esbjerg |
Bent Nielsen |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
36 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Bella 1 |
Himalaya |
Usman Shabbir |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
37 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Soraner 2 |
Aalborg |
Prasantha Kumararathna |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
38 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Herning 2 |
Sønderborg 1 |
Herning 1 |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
|
39 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Aarhus 2 |
Fredericia 1 |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 2 |
Køge 2 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Svanholm 1 |
Ishøj |
Rasmus Koefoed |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
42 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
03-08-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
AB 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
03-08-2024 |
12:00 PM |
Kolding 1 |
Billund 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
03-08-2024 |
2:30 PM |
Albertslund 2 |
APMM 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
03-08-2024 |
2:30 PM |
Fredensborg 1 |
AB 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
04-08-2024 |
10:00 AM |
Husum 1 |
Svanholm 2 |
Husum |
Jan Kristensen |
Per Rasmussen |
|
|
|
|
|
47 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
04-08-2024 |
10:00 AM |
Kerteminde 1 |
Soraner 2 |
Kerteminde |
Waqas Aslam Cheema |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
48 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
04-08-2024 |
10:30 AM |
Glostrup 3 |
Ishøj 4 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
KB 2 |
Ishøj 2 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Kolding 1 |
Køge 1 |
Kolding |
Ameya Mehendale |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
51 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Tåstrup 1 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2024 Turnering |
Kvinderækken |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
KB kvinder |
Fredericia kvinder |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 3 |
Bella 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
KB 3 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 3 |
Copenhagen 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 2 |
Viborg 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 3 |
Tåstrup 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 2 |
Frem 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
04-08-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
Albertslund 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
04-08-2024 |
4:00 PM |
Hvidovre 3 |
Nørrebro 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
06-08-2024 |
5:00 PM |
Ishøj 2 |
Hvidovre 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
06-08-2024 |
5:30 PM |
Glostrup OB |
Svanholm OB |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
06-08-2024 |
6:00 PM |
Malmøhus OB |
Fredensborg OB |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
06-08-2024 |
6:00 PM |
Køge OB |
Forty Øst 2 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
07-08-2024 |
5:15 PM |
Glostrup 3 |
Bella 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
07-08-2024 |
5:30 PM |
Ishøj OB |
FREM 2 OB |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
08-08-2024 |
5:15 PM |
Ishøj 4 |
Tåstrup 3 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
2024 Turnering |
U23 |
League |
09-08-2024 |
5:00 PM |
Glostrup U23 |
Svanholm U23 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
KB 2 |
Herning 1 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
Svanholm 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Kolding 1 |
Husum 1 |
Husum |
Srinivasa R B Gummidi |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
72 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Himalaya 1 |
Ikast-Brande |
Prasantha Kumararathna |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
73 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 1 |
Århus 1 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
APMM 1 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 2 |
Hvidovre 3 |
Himalaya |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Nykøbing Mors 1 |
Billund 1 |
Nykøbing Mors |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
10-08-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Glostrup 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
10-08-2024 |
1:00 PM |
Soraner 3 |
Hvidovre 2 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
10-08-2024 |
2:30 PM |
Svanholm U13 |
Soraner/AB U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
11-08-2024 |
10:00 AM |
Køge 1 |
Herning 1 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
11-08-2024 |
10:00 AM |
Kerteminde 1 |
Himalaya 1 |
Kerteminde |
Bharath Reddy Madderi |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
82 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
11-08-2024 |
10:30 AM |
Svanholm U13 2 |
Fredenborg U13 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
11-08-2024 |
10:30 AM |
Nørrebro U13 |
Albertslund U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 2 |
Frem 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Soraner 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Nørrebro 1 |
Bella |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 2 |
Nordvest 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Fredericia 1 |
Aalborg 2 |
Fredericia |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
|
89 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Frem 2 |
Tåstrup 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Husum 2 |
Kolding 2 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
KB 1 |
Svanholm 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
11-08-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
AB 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
11-08-2024 |
12:30 PM |
Svanholm U13 2 |
Albertslund U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
11-08-2024 |
12:30 PM |
Nørrebro U13 |
Fredenborg U13 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
11-08-2024 |
2:30 PM |
Svanholm 3 |
Ishøj 3 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
11-08-2024 |
2:30 PM |
Fredensborg 2 |
Frem 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
11-08-2024 |
2:30 PM |
Copenhagen 2 |
KB 3 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
12-08-2024 |
5:30 PM |
Glostrup OB |
Fredensborg OB |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
13-08-2024 |
5:15 PM |
Glostrup/Albertslund U15 |
KB U15 - 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
13-08-2024 |
6:00 PM |
Køge OB |
Ishøj OB |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
14-08-2024 |
5:15 PM |
Glostrup U18 |
Svanholm U18 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
14-08-2024 |
5:15 PM |
KB U18 |
Ishøj U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
14-08-2024 |
6:00 PM |
FREM 2 OB |
Malmøhus OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2024 Turnering |
U23 |
League |
16-08-2024 |
5:00 PM |
KB U23 |
Svanholm U23 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
16-08-2024 |
5:00 PM |
Nørrebro 2 |
Fredensborg 2 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
16-08-2024 |
5:30 PM |
KB/ Soraner OB |
Forty Øst 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
17-08-2024 |
10:00 AM |
Svanholm U13 |
Ishøj U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
17-08-2024 |
10:00 AM |
Glostrup U13 |
Fredensborg U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Ishøj 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 1 |
KB 2 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 1 |
Frem 1 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Århus 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Viborg 1 |
Fredericia 1 |
Viborg |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Køge 2 |
Frem 2 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Sønderborg U13-B |
Aarhus U13-B |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
Ishøj 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
17-08-2024 |
11:00 AM |
KB 1 |
Skanderborg 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
17-08-2024 |
12:00 PM |
Soraner/AB U13 |
KB U13 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
17-08-2024 |
1:00 PM |
Aarhus U13-B |
Ikast-B U13-B |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
17-08-2024 |
2:30 PM |
Glostrup 3 |
Frem 3 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
17-08-2024 |
3:00 PM |
Ikast-B U13-B |
Sønderborg U13-B |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
18-08-2024 |
10:00 AM |
Husum 1 |
KB 2 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
18-08-2024 |
10:00 AM |
Kolding 1 |
Ishøj 2 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
18-08-2024 |
10:00 AM |
Soraner 2 |
Århus 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
18-08-2024 |
10:00 AM |
KB U15 - 1 |
Fredensborg U15 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
18-08-2024 |
10:00 AM |
Svanholm U15 - 1 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
Køge 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Nørrebro 1 |
Himalaya |
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Aalborg 1 |
Ikast-Brande |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Glostrup 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
AB 2 |
Albertslund 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
Nørrebro 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Herning 2 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 2 |
Tåstrup 2 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Bella 2 |
Svanholm 3 |
Bella |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 2 |
Nykøbing Mors 1 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
Soraner 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
18-08-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Albertslund 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2024 Turnering |
Kvinderækken |
League |
18-08-2024 |
12:00 PM |
Fredericia kvinder |
Glostrup kvinder |
Fredericia |
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
18-08-2024 |
2:00 PM |
Ishøj 3 |
APMM 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
18-08-2024 |
2:30 PM |
Fredensborg 2 |
Ishøj 4 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
18-08-2024 |
2:30 PM |
Hvidovre 3 |
Copenhagen 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
20-08-2024 |
5:30 PM |
Svanholm OB |
KB/ Soraner OB |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
20-08-2024 |
6:00 PM |
Malmøhus OB |
Ishøj OB |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
20-08-2024 |
6:00 PM |
Køge OB |
Forty Øst 1 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
21-08-2024 |
5:15 PM |
KB U18 |
Glostrup U18 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
21-08-2024 |
5:15 PM |
Ishøj U18 |
Svanholm U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
21-08-2024 |
5:15 PM |
Fredensborg 2 |
Frem 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
22-08-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U13 |
Glostrup U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
22-08-2024 |
6:00 PM |
Køge OB |
Fredensborg OB |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
22-08-2024 |
6:00 PM |
Malmøhus OB |
Glostrup OB |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2024 Turnering |
U23 |
League |
23-08-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U23 |
KB U23 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
Kolding 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Køge 1 |
Esbjerg 1 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Nørrebro 1 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2024 Turnering |
U11-Ministævner ØST |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 1 |
Nørrebro 2 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Aarhus 2 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Fredericia 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Tåstrup 1 |
Himalaya |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Frem 3 |
Fredensborg 2 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
162 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 2 |
Fredensborg 3 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
24-08-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Soraner 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
24-08-2024 |
1:00 PM |
Soraner 3 |
Albertslund 2 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
25-08-2024 |
10:00 AM |
KB 2 |
Esbjerg 1 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
166 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
25-08-2024 |
10:00 AM |
Glostrup U13 |
Svanholm U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
25-08-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg U13 |
Soraner/AB U13 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
168 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
25-08-2024 |
10:00 AM |
KB U13 |
Ishøj U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
169 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
25-08-2024 |
11:00 AM |
APMM 1 |
AB 2 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
25-08-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 3 |
KB 3 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
25-08-2024 |
11:00 AM |
Herning 2 |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
172 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
25-08-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
Soraner 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
25-08-2024 |
11:00 AM |
Frem 2 |
Hvidovre 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
174 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
25-08-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 2 |
Køge 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
175 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
25-08-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Glostrup 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
176 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
25-08-2024 |
12:00 PM |
Aarhus 1 |
Skanderborg 2 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
25-08-2024 |
2:00 PM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
25-08-2024 |
2:30 PM |
Ishøj 3 |
Bella 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
179 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
25-08-2024 |
3:00 PM |
Glostrup 2 |
Hvidovre 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
25-08-2024 |
4:00 PM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
181 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
26-08-2024 |
6:00 PM |
Fredensborg OB |
Ishøj OB |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
27-08-2024 |
5:30 PM |
Svanholm OB |
Forty Øst 1 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
183 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
28-08-2024 |
5:00 PM |
KB U15 - 1 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
28-08-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U18 |
Ishøj U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
28-08-2024 |
5:30 PM |
Glostrup OB |
Køge OB |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
186 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
28-08-2024 |
6:00 PM |
FREM 1 OB |
Forty Øst 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
29-08-2024 |
5:15 PM |
Glostrup 3 |
Tåstrup 3 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
188 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
30-08-2024 |
10:00 AM |
KB U15 - 2 |
Fredensborg U15 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
30-08-2024 |
5:15 PM |
Glostrup U18 |
KB U18 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
30-08-2024 |
5:30 PM |
FREM 1 OB |
FREM 2 OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
191 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
31-08-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg U15 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
192 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
31-08-2024 |
10:00 AM |
Svanholm U15 - 1 |
KB U15 - 1 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
193 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
KB 2 |
Svanholm 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Kolding 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 1 |
Husum 1 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
196 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Ikast-Brande 1 |
Bella |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Nørrebro 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 2 |
Ishøj 3 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
APMM 1 |
Bella 2 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
200 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Skanderborg 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
201 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
31-08-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
Albertslund 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
31-08-2024 |
12:00 PM |
Soraner/AB U13 |
Ishøj U13 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
31-08-2024 |
2:30 PM |
Fredensborg 2 |
Glostrup 3 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
204 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
01-09-2024 |
10:00 AM |
Soraner 2 |
Ikast-Brande 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
01-09-2024 |
10:00 AM |
Århus 1 |
Nørrebro 1 |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
01-09-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg U13 |
Glostrup U13 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
207 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
01-09-2024 |
10:00 AM |
KB U13 |
Svanholm U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
01-09-2024 |
10:00 AM |
Svanholm 1 |
Skanderborg 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
209 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Kerteminde 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 2 |
Fredensborg 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
211 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Hvidovre 1 |
Nørrebro |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
212 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Ishøj 2 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
KB 3 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
214 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 2 |
Sønderborg 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
215 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Viborg 1 |
Skanderborg 2 |
Viborg |
|
|
|
|
|
|
|
216 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Ishøj 3 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
217 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 2 |
Frem 2 |
Himalaya |
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 2 |
Billund 1 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
219 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
KB 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
220 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
01-09-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Soraner 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
221 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
01-09-2024 |
2:30 PM |
Svanholm 3 |
Nordvest 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
222 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
01-09-2024 |
2:30 PM |
Tåstrup 3 |
Ishøj 4 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
02-09-2024 |
11:00 AM |
Herning 2 |
Viborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
224 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
Final |
02-09-2024 |
5:00 PM |
TBD |
TBD |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
225 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
04-09-2024 |
6:00 PM |
Køge OB |
FREM 1 OB |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
226 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
07-09-2024 |
10:30 AM |
Roskilde U13 |
Svanholm U13 2 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
227 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
07-09-2024 |
10:30 AM |
Glostrup U13-B |
Nørrebro U13 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
KB 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
229 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
Køge 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
230 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Husum 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Kolding 1 |
Esbjerg 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Himalaya 1 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
233 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Soraner 2 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Kerteminde 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
236 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Viborg 1 |
Aarhus 2 |
Viborg |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Skanderborg 2 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
238 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 3 |
Nordvest 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
07-09-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
Svanholm 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
07-09-2024 |
12:30 PM |
Roskilde U13 |
Nørrebro U13 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
07-09-2024 |
12:30 PM |
Glostrup U13-B |
Svanholm U13 2 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
242 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
07-09-2024 |
1:00 PM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
07-09-2024 |
1:00 PM |
Soraner 3 |
Ishøj 3 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
244 |
2024 Turnering |
Kvinderækken |
League |
07-09-2024 |
3:00 PM |
Glostrup kvinder |
KB kvinder |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
245 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Glostrup 2 |
Bella |
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Hvidovre 1 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Århus 1 |
Ikast-Brande 1 |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
248 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
AB 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
APMM 1 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Fredericia 1 |
Herning 2 |
Fredericia |
|
|
|
|
|
|
|
251 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Kolding 2 |
Billund 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
252 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Husum 2 |
Esbjerg 2 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
253 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
KB 1 |
Ishøj 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
Glostrup 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2024 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
08-09-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
AB 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
256 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
08-09-2024 |
5:30 PM |
Glostrup OB |
FREM 2 OB |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
257 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
09-09-2024 |
5:30 PM |
Glostrup OB |
Ishøj OB |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
258 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
14-09-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
KB 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
259 |
2024 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
14-09-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
Ishøj 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
2024 Turnering |
U23 |
League |
16-09-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U23 |
Glostrup U23 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2024 Turnering |
U11-Ministævner ØST |
League |
28-09-2024 |
11:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2024 Turnering |
U23 |
League |
28-09-2024 |
5:00 PM |
Glostrup U23 |
KB U23 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
01-10-2024 |
11:00 AM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
264 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
01-10-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 2 |
Copenhagen 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
265 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
01-10-2024 |
1:00 PM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
24-12-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 2 |
Frem 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
24-12-2024 |
5:30 PM |
Svanholm OB |
Køge OB |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
268 |
2024 Denmark U18 Cup |
|
Practice |
21-07-2024 |
10:30 AM |
Italy U18 |
Switzerland U18 |
Ishøj |
Krishna Chand |
Italy U18 |
|
|
|
|
|
269 |
2024 Denmark U18 Cup |
|
Practice |
20-07-2024 |
10:30 AM |
Denmark U18 |
Switzerland U18 |
Glostrup |
Hussain Tariq Awana |
Sasikanth Munagala |
|
|
|
|
|
270 |
2024 Denmark U18 Cup |
|
Practice |
19-07-2024 |
10:30 AM |
Switzerland U18 |
Denmark U18 |
Glostrup |
Riaz Liaqat |
Qamar Farooq Ahmed |
|
|
|
|
|
271 |
2024 Denmark U18 Cup |
|
Practice |
17-07-2024 |
10:30 AM |
Norway U18 |
Switzerland U18 |
Ishøj |
Atif Jamal |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
272 |
test series cricclubs |
|
Practice |
17-07-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg 2 |
Nordvest 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
273 |
test series cricclubs |
|
Practice |
17-07-2024 |
10:00 AM |
Nordvest 1 |
Fredensborg 2 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
274 |
test series cricclubs |
|
Practice |
17-07-2024 |
10:00 AM |
Glostrup 1 |
Nordvest 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
275 |
test series cricclubs |
|
Practice |
17-07-2024 |
10:00 AM |
Nordvest 1 |
Glostrup 1 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
276 |
test series cricclubs |
|
Practice |
17-07-2024 |
10:00 AM |
Glostrup 1 |
Fredensborg 2 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
277 |
test series cricclubs |
|
Practice |
17-07-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg 2 |
Glostrup 1 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
278 |
2024 Denmark U18 Cup |
|
Practice |
16-07-2024 |
10:30 AM |
Denmark U18 |
Switzerland U18 |
Glostrup |
Bilal Shah |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
279 |
2024 Denmark U18 Cup |
|
Practice |
15-07-2024 |
10:30 AM |
Norway U18 |
Switzerland U18 |
Ishøj |
Bilal Shah |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
280 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
14-07-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 3 |
Nordvest 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
2024 Denmark U18 Cup |
|
Practice |
14-07-2024 |
10:30 AM |
Denmark U18 |
Norway U18 |
Svanholm 1 |
Hussain Tariq Awana |
Rajkumar Jeyaraman |
|
|
|
|
|
282 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
14-07-2024 |
10:00 AM |
Glostrup U13-B |
Fredenborg U13 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
283 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
13-07-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
AB 1 |
Albertslund |
Raja Imran Khan |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
284 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
12-07-2024 |
5:00 PM |
Copenhagen 1 |
Frem 1 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
285 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
12-07-2024 |
4:00 PM |
Denmark Red |
Warsaw |
Svanholm 1 |
Syed Bilal Shah |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
286 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
08-07-2024 |
5:30 PM |
Glostrup OB |
Forty Øst 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
287 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 2 |
Aarhus 2 |
Aalborg |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
|
288 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
Bella 2 |
Nordvest 1 |
Bella |
|
|
|
|
|
|
|
289 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
AB 2 |
Soraner 3 |
AB |
Bhavik Desai |
|
|
|
|
|
|
290 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 2 |
Soraner 2 |
Glostrup |
Nihal Tissera |
Zeb Pirzada |
|
|
|
|
|
291 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 1 |
Hvidovre 1 |
Hvidovre |
Krishna Chand |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
292 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
Køge 1 |
Svanholm 2 |
Køge |
Steen Thomsen |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
293 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
KB 1 |
Soraner |
Bikash Timilsena |
Raf, Essex |
|
|
|
|
|
294 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
07-07-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Skanderborg 1 |
Ishøj |
Grant O Grady |
Mark Taylor, Essex |
|
|
|
|
|
295 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
07-07-2024 |
10:30 AM |
Fredensborg 2 |
KB 3 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
07-07-2024 |
10:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Tåstrup 1 |
Ikast-Brande |
Navdeep Nandrajog |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
297 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
07-07-2024 |
10:00 AM |
Kolding 1 |
KB 2 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
298 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
07-07-2024 |
10:00 AM |
Esbjerg 1 |
Ishøj 2 |
Esbjerg |
Bent Nielsen |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
299 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
Frem 3 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
300 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Fredericia 1 |
Skanderborg 2 |
Fredericia |
Bharath Reddy Madderi |
|
|
|
|
|
|
301 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 3 |
Copenhagen 1 |
Svanholm 1 |
Rajkumar Jeyaraman |
|
|
|
|
|
|
302 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Århus 1 |
Tåstrup 1 |
Aarhus |
Prasantha Kumararathna |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
303 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Frem 1 |
Bella |
Mohammed Shakeel |
Thomas Kentorp |
|
|
|
|
|
304 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Herning 1 |
KB 2 |
Herning 1 |
Jan Kristensen |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
305 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Husum 1 |
Ishøj 2 |
Husum |
Andreas Krengel |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
306 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
AB 1 |
Glostrup |
Hussain Tariq Awana |
Raf, Essex |
|
|
|
|
|
307 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
06-07-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Svanholm 1 |
Albertslund |
Qamar Farooq Ahmed |
Mark Taylor, Essex |
|
|
|
|
|
308 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
04-07-2024 |
5:30 PM |
Forty Øst 1 |
Forty Øst 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
309 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
04-07-2024 |
5:30 PM |
Ishøj OB |
Svanholm OB |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
310 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
03-07-2024 |
6:00 PM |
FREM 1 OB |
Fredensborg OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
311 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
01-07-2024 |
6:00 PM |
Malmøhus OB |
Forty Øst 1 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
312 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
30-06-2024 |
2:30 PM |
Fredensborg 3 |
Himalaya 2 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
313 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
30-06-2024 |
2:30 PM |
Ishøj 4 |
Glostrup 3 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
30-06-2024 |
2:30 PM |
Albertslund 2 |
Svanholm 3 |
Albertslund |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
|
315 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
30-06-2024 |
12:30 PM |
Glostrup U13-B |
Roskilde U13 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
316 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
30-06-2024 |
12:30 PM |
Albertslund U13 |
Fredenborg U13 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
317 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 2 |
Husum 2 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
318 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
Køge 2 |
Copenhagen 2 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
319 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
Soraner 2 |
Hvidovre 2 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
320 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Sønderborg 1 |
Skanderborg |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
|
321 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
Herning 2 |
Fredericia 1 |
Herning 1 |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
|
322 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 3 |
KB 3 |
Ishøj |
Krishna Chand |
|
|
|
|
|
|
323 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Nørrebro 1 |
Bella |
Qamar Farooq Ahmed |
Thomas Kentorp |
|
|
|
|
|
324 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
30-06-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Ishøj 1 |
AB |
Atif Jamal |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
325 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
30-06-2024 |
10:30 AM |
Fredensborg 2 |
Tåstrup 3 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
326 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
30-06-2024 |
10:30 AM |
Albertslund U13 |
Roskilde U13 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
327 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
30-06-2024 |
10:00 AM |
Aalborg 1 |
Hvidovre 1 |
Aalborg |
Kim Larsen |
Bharath Reddy Madderi |
|
|
|
|
|
328 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
29-06-2024 |
12:00 PM |
Fredensborg 1 |
Himalaya 1 |
Soraner |
Usman Shabbir |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
329 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Aarhus 2 |
Viborg 1 |
Aarhus |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
|
330 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
Soraner 3 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 1 |
APMM 1 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
332 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
AB 2 |
KB 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
333 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Hvidovre 1 |
Ikast-Brande |
Kim Larsen |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
334 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Tåstrup 1 |
Frem |
Zeb Pirzada |
|
|
|
|
|
|
335 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Køge 1 |
Herning 1 |
Jan Kristensen |
Per Rasmussen |
|
|
|
|
|
336 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
Kolding 1 |
Ishøj |
Saboor Aghazadeh |
Qamar Farooq Ahmed |
|
|
|
|
|
337 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Glostrup 1 |
Albertslund |
Raja Imran Khan |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
338 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
KB 1 |
Skanderborg |
Atif Jamal |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
339 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
29-06-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
Soraner 1 |
Svanholm 1 |
Jesper Jensen |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
340 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
27-06-2024 |
6:00 PM |
Glostrup OB |
FREM 1 OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
341 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
27-06-2024 |
5:30 PM |
Glostrup 3 |
Ishøj 4 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
26-06-2024 |
5:30 PM |
KB/ Soraner OB |
FREM 2 OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
343 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
26-06-2024 |
5:00 PM |
Svanholm 2 |
Nørrebro 1 |
Svanholm 1 |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
|
344 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
25-06-2024 |
6:00 PM |
Køge OB |
Malmøhus OB |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
345 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
25-06-2024 |
5:30 PM |
Svanholm OB |
Forty Øst 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
346 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
23-06-2024 |
4:00 PM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
347 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
23-06-2024 |
3:00 PM |
Aarhus U13-B |
Ikast-B U13-B |
Ikast-Brande |
|
|
|
|
|
|
|
348 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
23-06-2024 |
2:00 PM |
Svanholm 3 |
Tåstrup 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
349 |
2024 Turnering |
Kvinderækken |
League |
23-06-2024 |
2:00 PM |
KB kvinder |
Glostrup kvinder |
Glostrup |
Maria Lyngby Karlsen |
|
|
|
|
|
|
350 |
2024 Turnering |
U13 Piger |
League |
23-06-2024 |
2:00 PM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
351 |
2024 T20 |
T20 FINALER |
Final |
23-06-2024 |
1:30 PM |
Skanderborg 1 |
Svanholm 1 |
Herning 1 |
Munib Haq |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
352 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
23-06-2024 |
1:00 PM |
Sønderborg U13-B |
Aarhus U13-B |
Ikast-Brande |
|
|
|
|
|
|
|
353 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
23-06-2024 |
12:00 PM |
Aalborg 1 |
Viborg 1 |
Aalborg |
Bharath Reddy Madderi |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
354 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
Ikast-B U13-B |
Sønderborg U13-B |
Ikast-Brande |
|
|
|
|
|
|
|
355 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
APMM 1 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
356 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Glostrup 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
357 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
Soraner 3 |
KB 3 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
358 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
Copenhagen 1 |
Nørrebro |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
|
359 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
AB 2 |
Bella 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
360 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Soraner 1 |
Bella |
Rajkumar Jeyaraman |
|
|
|
|
|
|
361 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
23-06-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Himalaya 1 |
Hvidovre |
Mohammed Shakeel |
Ashish Kumar Saini |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
362 |
2024 T20 |
T20 FINALER |
3rd Position |
23-06-2024 |
10:00 AM |
Køge 1 |
Ishøj 1 |
Herning 1 |
Munib Haq |
Syed Bilal Shah |
|
|
|
|
|
363 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
23-06-2024 |
10:00 AM |
KB U13 |
Glostrup U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
364 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
23-06-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg U13 |
Ishøj U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
365 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
23-06-2024 |
10:00 AM |
KB 2 |
Husum 1 |
Albertslund |
Bikash Timilsena |
Zeb Pirzada |
|
|
|
|
|
366 |
2024 T20 |
T20 FINALER |
Semi Final |
22-06-2024 |
3:30 PM |
Svanholm 1 |
Ishøj 1 |
Herning 1 |
Andreas Krengel |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
367 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
22-06-2024 |
2:00 PM |
Glostrup/Albertslund U15 |
Fredensborg U15 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
368 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
22-06-2024 |
1:30 PM |
KB U15 - 2 |
KB U15 - 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
369 |
2024 T20 |
T20 FINALER |
Semi Final |
22-06-2024 |
12:00 PM |
Skanderborg 1 |
Køge 1 |
Herning 1 |
Andreas Krengel |
Syed Bilal Shah |
|
|
|
|
|
370 |
2024 T20 |
T20 FINALER |
Eliminator |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Glostrup 1 |
Albertslund |
Hussain Tariq Awana |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
371 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 2 |
Fredensborg 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
372 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
Albertslund 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
373 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Fredericia 1 |
Sønderborg 1 |
Fredericia |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
|
374 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Aarhus 2 |
Skanderborg 2 |
Aarhus |
Bharath Reddy Madderi |
|
|
|
|
|
|
375 |
2024 Turnering |
U11-Ministævner ØST |
League |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
376 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 1 |
Aalborg 1 |
Soraner |
Qamar Farooq Ahmed |
Krishna Chand |
|
|
|
|
|
377 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
22-06-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
Husum 1 |
Svanholm 1 |
Grant O Grady |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
378 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
22-06-2024 |
10:00 AM |
KB U15 - 1 |
KB U15 - 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
379 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
22-06-2024 |
10:00 AM |
Glostrup U13 |
Soraner/AB U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
380 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
21-06-2024 |
5:30 PM |
KB/ Soraner OB |
Ishøj OB |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
381 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
20-06-2024 |
6:00 PM |
Soraner 2 |
Glostrup 2 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
382 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
20-06-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U15 - 1 |
KB U15 - 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
383 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
19-06-2024 |
6:00 PM |
FREM 1 OB |
Malmøhus OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
384 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
19-06-2024 |
5:00 PM |
Ishøj U13 |
Fredensborg U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
385 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
18-06-2024 |
6:00 PM |
KB/ Soraner OB |
Glostrup OB |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
386 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
18-06-2024 |
5:00 PM |
Nørrebro 1 |
KB 2 |
Nørrebro |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
|
387 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
17-06-2024 |
6:00 PM |
Fredensborg OB |
FREM 2 OB |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
388 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
16-06-2024 |
4:00 PM |
Frem 3 |
Copenhagen 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
389 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
16-06-2024 |
4:00 PM |
Viborg 1 |
Aarhus 1 |
Viborg |
Bent Nielsen |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
390 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
16-06-2024 |
3:00 PM |
Fredensborg 1 |
Himalaya 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
391 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
16-06-2024 |
2:30 PM |
Ishøj U13 |
KB U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
392 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
16-06-2024 |
2:15 PM |
Denmark |
Jersey |
Svanholm 1 |
Atif Jamal |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
393 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
16-06-2024 |
1:00 PM |
Aarhus 1 |
Billund 1 |
Viborg |
Bharath Reddy Madderi |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
394 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
16-06-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 2 |
Tåstrup 2 |
Himalaya |
Dipesh Acharya |
Shiva Adhikari |
|
|
|
|
|
395 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
16-06-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
Bella 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
396 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
16-06-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Kerteminde 1 |
Tåstrup |
|
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
397 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
16-06-2024 |
10:30 AM |
Denmark |
Jersey |
Svanholm 1 |
Atif Jamal |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
398 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
16-06-2024 |
10:00 AM |
Viborg 1 |
Billund 1 |
Viborg |
Kim Larsen |
Bharath Reddy Madderi |
|
|
|
|
|
399 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
16-06-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg U13 |
Svanholm U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
400 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
15-06-2024 |
4:00 PM |
Denmark |
Jersey |
Svanholm 1 |
Andreas Krengel |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
401 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
15-06-2024 |
2:30 PM |
DCF Kvinder |
Malmøhus Female |
Glostrup |
Zeb Pirzada |
|
|
|
|
|
|
402 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
15-06-2024 |
12:00 PM |
Fredensborg 3 |
Køge 2 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
403 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Nykøbing Mors 1 |
Kolding 2 |
Nykøbing Mors |
|
|
|
|
|
|
|
404 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Aarhus 2 |
Herning 2 |
Aarhus |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
405 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 2 |
Skanderborg 2 |
Aalborg |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
|
406 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 1 |
Hvidovre 2 |
Nordvest |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
|
407 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
Albertslund 2 |
Copenhagen |
Bhavik Desai |
|
|
|
|
|
|
408 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 3 |
Nørrebro 2 |
Ishøj |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
|
409 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Frem 1 |
Frem |
Saboor Aghazadeh |
Stalin Natesaan |
|
|
|
|
|
410 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
15-06-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Soraner 1 |
Albertslund |
Thomas Kentorp |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
411 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
15-06-2024 |
10:30 AM |
DCF Kvinder |
Malmøhus Female |
Glostrup |
Zeb Pirzada |
|
|
|
|
|
|
412 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
15-06-2024 |
08:30 AM |
Svanholm 3 |
APMM 1 |
Svanholm 2 |
Usman Shabbir |
|
|
|
|
|
|
413 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
14-06-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U13 |
Fredensborg U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
13-06-2024 |
6:00 PM |
Køge OB |
KB/ Soraner OB |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
415 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
12-06-2024 |
6:00 PM |
FREM 1 OB |
Ishøj OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
416 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
12-06-2024 |
5:30 PM |
Fredensborg OB |
Forty Øst 2 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
417 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
12-06-2024 |
5:15 PM |
Glostrup U18 |
Ishøj U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
418 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
12-06-2024 |
5:15 PM |
KB U18 |
Svanholm U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
419 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
11-06-2024 |
5:30 PM |
FREM 2 OB |
Svanholm OB |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
420 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
11-06-2024 |
5:30 PM |
Glostrup 1 |
Ishøj 1 |
Ishøj |
Rasmus Koefoed |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
421 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
11-06-2024 |
5:00 PM |
Køge 1 |
KB 1 |
Køge |
Qamar Farooq Ahmed |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
422 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
09-06-2024 |
2:30 PM |
Fredensborg 1 |
APMM 1 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
423 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
09-06-2024 |
2:30 PM |
AB 2 |
Ishøj 3 |
AB |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
424 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
09-06-2024 |
12:30 PM |
Glostrup U13-B |
Svanholm U13 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
425 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
09-06-2024 |
12:30 PM |
Fredenborg U13 2 |
Albertslund U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
426 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Husum 2 |
Billund 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
427 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Frem 2 |
Svanholm 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
428 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Køge 2 |
Himalaya 2 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
429 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
Albertslund 2 |
Nørrebro |
Syed Musthaqeem Ahmed |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
430 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Kerteminde 1 |
Århus 1 |
Kerteminde |
Bent Nielsen |
Shravan Kumar |
|
|
|
|
|
431 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Nørrebro 1 |
Hvidovre |
Munib Haq |
Syed Bilal Shah |
|
|
|
|
|
432 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 1 |
Kolding 1 |
Esbjerg |
Prasantha Kumararathna |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
433 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
Ishøj 1 |
Køge |
Mohammed Shakeel |
Krishna Chand |
|
|
|
|
|
434 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Svanholm 1 |
AB |
Stalin Natesaan |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
435 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
09-06-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
Albertslund 1 |
Herning 1 |
Per Rasmussen |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
436 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
09-06-2024 |
10:30 AM |
Glostrup U13-B |
Albertslund U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
437 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
09-06-2024 |
10:30 AM |
Fredenborg U13 2 |
Svanholm U13 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
438 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
09-06-2024 |
10:00 AM |
Tåstrup 1 |
Aalborg 1 |
Tåstrup |
Nihal Tissera |
Vatsal Prajapati |
|
|
|
|
|
439 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
09-06-2024 |
10:00 AM |
Ishøj 2 |
Herning 1 |
Ishøj |
Grant O Grady |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
440 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
08-06-2024 |
2:30 PM |
Frem 3 |
Tåstrup 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
441 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
08-06-2024 |
1:30 PM |
Glostrup 3 |
Fredensborg 2 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
442 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
08-06-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
KB 3 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
443 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
08-06-2024 |
11:00 AM |
Bella 2 |
Hvidovre 2 |
Bella |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
|
444 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
08-06-2024 |
11:00 AM |
Soraner 2 |
Bella 1 |
Soraner |
Syed Bilal Shah |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
445 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
08-06-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Aalborg 1 |
Himalaya |
Stalin Natesaan |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
446 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
08-06-2024 |
11:00 AM |
KB 2 |
Køge 1 |
Albertslund |
Ashish Kumar Saini |
Steen Thomsen |
|
|
|
|
|
447 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
08-06-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
Herning 1 |
Svanholm 1 |
Atif Jamal |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
448 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
08-06-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
Albertslund 1 |
Skanderborg |
Srinivasa R B Gummidi |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
449 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
08-06-2024 |
10:00 AM |
Fredensborg U15 |
KB U15 - 1 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
450 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
07-06-2024 |
5:30 PM |
KB/ Soraner OB |
Forty Øst 2 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
451 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
05-06-2024 |
6:00 PM |
FREM 2 OB |
Køge OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
452 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
05-06-2024 |
4:30 PM |
Ishøj U13 |
Soraner/AB U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
453 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
05-06-2024 |
4:30 PM |
Glostrup 1 |
Køge 1 |
Køge |
Qamar Farooq Ahmed |
Vatsal Prajapati |
|
|
|
|
|
454 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
05-06-2024 |
4:30 PM |
KB 1 |
Ishøj 1 |
Albertslund |
Ashish Kumar Saini |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
455 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
04-06-2024 |
6:00 PM |
Glostrup OB |
Forty Øst 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
456 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
03-06-2024 |
5:30 PM |
Svanholm OB |
Fredensborg OB |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
457 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
02-06-2024 |
4:00 PM |
Kolding 1 |
Viborg 1 |
Kolding |
Srinivasa R B Gummidi |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
458 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
02-06-2024 |
2:30 PM |
Tåstrup 2 |
Frem 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
459 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
02-06-2024 |
2:00 PM |
Soraner/AB U13 |
Svanholm U13 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
460 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
02-06-2024 |
1:00 PM |
Skanderborg 2 |
Viborg 1 |
Kolding |
Bharath Reddy Madderi |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
461 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 2 |
Hvidovre 3 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
462 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 2 |
Nørrebro 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
463 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
AB 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
464 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Herning 2 |
Sønderborg |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
465 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
KB 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
466 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
Nørrebro 1 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
467 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Århus 1 |
Aalborg 1 |
Aarhus |
Per Rasmussen |
Shangeev Thanikaithasan |
|
|
|
|
|
468 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Kerteminde 1 |
Ikast-Brande |
Waqas Aslam Cheema |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
469 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Soraner 2 |
Himalaya |
Asif Kiyani |
Qamar Farooq Ahmed |
|
|
|
|
|
470 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 2 |
Hvidovre 1 |
Hvidovre |
|
Nihal Tissera |
|
|
|
|
|
471 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Køge 1 |
Ishøj 2 |
Køge |
Raja Imran Khan |
Grant O Grady |
|
|
|
|
|
472 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
KB 1 |
Ishøj |
Atif Jamal |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
473 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
02-06-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Albertslund 1 |
AB |
Steen Thomsen |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
474 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
02-06-2024 |
10:00 AM |
Kolding 1 |
Skanderborg 2 |
Kolding |
Srinivasa R B Gummidi |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
475 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
02-06-2024 |
09:00 AM |
Fredensborg U13 |
KB U13 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
476 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
01-06-2024 |
3:00 PM |
Bella 2 |
Albertslund 2 |
Bella |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
|
477 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
01-06-2024 |
2:30 PM |
Ishøj 3 |
Hvidovre 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
478 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
01-06-2024 |
12:00 PM |
Skanderborg 1 |
Svanholm 1 |
Skanderborg |
Ameya Mehendale |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
479 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
01-06-2024 |
11:00 AM |
Viborg 1 |
Aalborg 2 |
Viborg |
Shravan Kumar |
|
|
|
|
|
|
480 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
01-06-2024 |
11:00 AM |
Fredericia 1 |
Aarhus 2 |
Fredericia |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
|
481 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
01-06-2024 |
11:00 AM |
APMM 1 |
KB 3 |
Nørrebro |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
|
482 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
01-06-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 3 |
Soraner 3 |
Svanholm 1 |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
483 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
01-06-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 1 |
Bella 1 |
Roskilde |
Bhavik Desai |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
484 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
01-06-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 1 |
Herning 1 |
Esbjerg |
Kim Larsen |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
485 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
01-06-2024 |
10:30 AM |
Frem 3 |
Ishøj 4 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
486 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
01-06-2024 |
10:30 AM |
Copenhagen 1 |
Nordvest 1 |
Copenhagen |
Usman Shabbir |
|
|
|
|
|
|
487 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
01-06-2024 |
10:00 AM |
Glostrup U13 |
KB U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
488 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
31-05-2024 |
5:30 PM |
KB/ Soraner OB |
Malmøhus OB |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
489 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
29-05-2024 |
6:00 PM |
FREM 2 OB |
Forty Øst 1 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
490 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
29-05-2024 |
5:00 PM |
Svanholm 1 |
AB 1 |
Svanholm 1 |
Rasmus Koefoed |
Jesper Jensen |
|
|
|
|
|
491 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
27-05-2024 |
5:30 PM |
Forty Øst 2 |
Ishøj OB |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
492 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
27-05-2024 |
5:00 PM |
Glostrup/Albertslund U15 |
Svanholm U15 - 1 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
493 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
26-05-2024 |
2:30 PM |
Hvidovre 3 |
Tåstrup 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
494 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Kolding 2 |
Billund 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
495 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 3 |
AB 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
496 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 2 |
Herning 2 |
Aalborg |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
|
497 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
Bella 2 |
Copenhagen |
Vasu H Lingegowda |
|
|
|
|
|
|
498 |
2024 Turnering |
U11-Ministævner ØST |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
499 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Svanholm 2 |
Hvidovre |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
500 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Fredensborg 1 |
Tåstrup |
Mohammed Shakeel |
Qamar Farooq Ahmed |
|
|
|
|
|
501 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
Kerteminde 1 |
Bella 1 |
Kerteminde |
Srinivasa R B Gummidi |
Bharath Reddy Madderi |
|
|
|
|
|
502 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
26-05-2024 |
11:00 AM |
KB 1 |
Svanholm 1 |
Svanholm 1 |
Munib Haq |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
503 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
26-05-2024 |
10:00 AM |
DCF U19 Red |
DCF U19 Blue |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
504 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
26-05-2024 |
10:00 AM |
Glostrup 2 |
Århus 1 |
Frem |
Krishna Chand |
Nihal Tissera |
|
|
|
|
|
505 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
26-05-2024 |
10:00 AM |
Nørrebro 1 |
Ikast-Brande 1 |
Nørrebro |
Steen Thomsen |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
506 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
26-05-2024 |
10:00 AM |
Køge 1 |
Husum 1 |
Køge |
Rasmus Koefoed |
Grant O Grady |
|
|
|
|
|
507 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
26-05-2024 |
10:00 AM |
Soraner 1 |
Skanderborg 1 |
Soraner |
Atif Jamal |
Jesper Jensen |
|
|
|
|
|
508 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
25-05-2024 |
3:00 PM |
DCF U15 Red |
DCF U15 Blue |
Svanholm 2 |
Aatif Parvez |
|
|
|
|
|
|
509 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
25-05-2024 |
2:45 PM |
DCF Kvinder |
Hamburg CC Female |
Fredericia |
Jeppe Gaj Nielsen |
|
|
|
|
|
|
510 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
25-05-2024 |
11:00 AM |
DCF Kvinder |
Hamburg CC Female |
Fredericia |
Jeppe Gaj Nielsen |
|
|
|
|
|
|
511 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
25-05-2024 |
11:00 AM |
DCF U15 Blue |
DCF U15 Red |
Svanholm 2 |
Aatif Parvez |
|
|
|
|
|
|
512 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 2 |
Himalaya 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
513 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Soraner 2 |
Albertslund 2 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
514 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Viborg 1 |
Skanderborg |
Per Rasmussen |
|
|
|
|
|
|
515 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 1 |
KB 3 |
Nordvest |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
|
516 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
Svanholm 3 |
Hvidovre |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
|
517 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Århus 1 |
Himalaya |
Ashish Kumar Saini |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
518 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Ikast-Brande 1 |
Frem |
Qamar Farooq Ahmed |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
519 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Kolding 1 |
Herning 1 |
Kolding |
Srinivasa R B Gummidi |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
520 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
Husum 1 |
Ishøj |
Syed Bilal Shah |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
521 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
25-05-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
Skanderborg 1 |
Køge |
Allan From |
Jesper Jensen |
|
|
|
|
|
522 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
Practice |
25-05-2024 |
10:00 AM |
DCF U19 Blue |
DCF U19 Red |
Svanholm 1 |
Bhavik Desai |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
523 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
22-05-2024 |
6:00 PM |
FREM 1 OB |
KB/ Soraner OB |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
524 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
22-05-2024 |
5:15 PM |
Svanholm 3 |
Ishøj 4 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
525 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
21-05-2024 |
6:00 PM |
Malmøhus OB |
Forty Øst 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
526 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
20-05-2024 |
3:00 PM |
Sønderborg U13-B |
Aarhus U13-B |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
527 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
20-05-2024 |
2:30 PM |
Glostrup U13 |
Ishøj U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
528 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
20-05-2024 |
1:00 PM |
Ikast-B U13-B |
Sønderborg U13-B |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
529 |
2024 Turnering |
Vest U13-B |
League |
20-05-2024 |
11:00 AM |
Aarhus U13-B |
Ikast-B U13-B |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
530 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
20-05-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 2 |
Billund 1 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
531 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
20-05-2024 |
11:00 AM |
Husum 2 |
Kolding 2 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
532 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
20-05-2024 |
11:00 AM |
Soraner 2 |
Hvidovre 1 |
Soraner |
|
Nihal Tissera |
|
|
|
|
|
533 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
20-05-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
KB 1 |
Albertslund |
Atif Jamal |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
534 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
20-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Køge 1 |
Ishøj |
Allan From |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
535 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
20-05-2024 |
10:00 AM |
KB U13 |
Soraner/AB U13 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
536 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
19-05-2024 |
2:30 PM |
Hvidovre 3 |
KB 3 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
537 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
19-05-2024 |
2:30 PM |
Ishøj 4 |
Fredensborg 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
538 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
19-05-2024 |
2:00 PM |
Tåstrup 2 |
Bella 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
539 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Frem 2 |
Glostrup 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
540 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Herning 2 |
Skanderborg 2 |
Herning 1 |
Prasantha Kumararathna |
|
|
|
|
|
|
541 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 2 |
Fredericia 1 |
Aalborg |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
542 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 1 |
Soraner 3 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
543 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
APMM 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
544 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Fredensborg 1 |
Nørrebro |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
|
545 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 2 |
Himalaya 1 |
Svanholm 1 |
Vatsal Prajapati |
|
|
|
|
|
|
546 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Tåstrup 1 |
Bella |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
547 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
Ishøj 1 |
Soraner |
Allan From |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
548 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
19-05-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Svanholm 1 |
AB |
Atif Jamal |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
549 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
19-05-2024 |
10:00 AM |
KB U15 - 2 |
Svanholm U15 - 1 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
550 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
19-05-2024 |
10:00 AM |
Århus 1 |
Frem 1 |
Aarhus |
Ameya Mehendale |
Shangeev Thanikaithasan |
|
|
|
|
|
551 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
19-05-2024 |
10:00 AM |
Kolding 1 |
Svanholm 2 |
Kolding |
Kim Frederiksen |
Per Rasmussen |
|
|
|
|
|
552 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
19-05-2024 |
10:00 AM |
Esbjerg 1 |
Køge 1 |
Esbjerg |
Waqas Aslam Cheema |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
553 |
2024 Turnering |
Kvinderækken |
League |
18-05-2024 |
2:30 PM |
Glostrup kvinder |
Fredericia kvinder |
Glostrup |
Vatsal Prajapati |
|
|
|
|
|
|
554 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
18-05-2024 |
2:30 PM |
AB 1 |
Skanderborg 1 |
Albertslund |
Jesper Jensen |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
555 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
18-05-2024 |
12:30 PM |
Nørrebro U13 |
Roskilde U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
556 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
18-05-2024 |
12:30 PM |
Glostrup U13-B |
Fredenborg U13 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
557 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 3 |
Glostrup 3 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
558 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 3 |
Frem 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
559 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
Albertslund 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
560 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Aarhus 2 |
Sønderborg 1 |
Aarhus |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
|
561 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
AB 2 |
Nørrebro |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
562 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Frem 1 |
Aalborg |
Prasantha Kumararathna |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
563 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Svanholm 2 |
Herning 1 |
Jan Kristensen |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
564 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Husum 1 |
Køge 1 |
Husum |
Andreas Krengel |
Kim Frederiksen |
|
|
|
|
|
565 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
KB 2 |
Ishøj |
|
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
566 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
Glostrup 1 |
Svanholm 1 |
Atif Jamal |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
567 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
18-05-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Skanderborg 1 |
Albertslund |
Jesper Jensen |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
568 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
18-05-2024 |
10:30 AM |
Nørrebro U13 |
Fredenborg U13 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
569 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
18-05-2024 |
10:30 AM |
Glostrup U13-B |
Roskilde U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
570 |
test series cricclubs |
|
Practice |
17-05-2024 |
11:00 AM |
Aarhus U13-B |
Århus 1 |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
571 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
15-05-2024 |
5:00 PM |
Ishøj U18 |
KB U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
572 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
15-05-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U18 |
Glostrup U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
573 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
14-05-2024 |
5:30 PM |
Fredensborg OB |
Forty Øst 1 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
574 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
14-05-2024 |
5:15 PM |
Ishøj 4 |
Frem 3 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
575 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
13-05-2024 |
6:00 PM |
Malmøhus OB |
Svanholm OB |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
576 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
12-05-2024 |
3:00 PM |
Himalaya 1 |
APMM 1 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
577 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
12-05-2024 |
2:30 PM |
Tåstrup 2 |
Copenhagen 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
578 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
12-05-2024 |
12:30 PM |
Svanholm U13 2 |
Roskilde U13 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
579 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
12-05-2024 |
12:30 PM |
Nørrebro U13 |
Albertslund U13 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
580 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Husum 2 |
Nykøbing Mors 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
581 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 3 |
Fredensborg 3 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
582 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Aalborg 2 |
Sønderborg |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
583 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Aarhus 2 |
Skanderborg |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
|
584 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Bella 2 |
KB 3 |
Bella |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
|
585 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Soraner 2 |
Fredensborg 1 |
Soraner |
Nihal Tissera |
|
|
|
|
|
|
586 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
Soraner 1 |
Køge |
Ashish Kumar Saini |
Krishna Chand |
|
|
|
|
|
587 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
KB 1 |
AB |
Atif Jamal |
Raja Imran Khan |
|
|
|
|
|
588 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
12-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Albertslund 1 |
Ishøj |
Allan From |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
589 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
12-05-2024 |
10:30 AM |
Tåstrup 3 |
Glostrup 3 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
590 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
12-05-2024 |
10:30 AM |
Svanholm U13 2 |
Albertslund U13 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
591 |
2024 Turnering |
U13-B |
League |
12-05-2024 |
10:30 AM |
Nørrebro U13 |
Roskilde U13 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
592 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
12-05-2024 |
10:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Glostrup 2 |
Herning 1 |
Srinivasa R B Gummidi |
Shangeev Thanikaithasan |
|
|
|
|
|
593 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
12-05-2024 |
10:00 AM |
KB 2 |
Kolding 1 |
KB |
Vatsal Prajapati |
Bhavik Desai |
|
|
|
|
|
594 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
12-05-2024 |
10:00 AM |
Svanholm 2 |
Esbjerg 1 |
Svanholm 1 |
Qamar Farooq Ahmed |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
595 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
11-05-2024 |
2:30 PM |
Himalaya 2 |
Nordvest 2 |
Himalaya |
|
|
|
|
|
|
|
596 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
11-05-2024 |
2:00 PM |
Albertslund 2 |
KB 3 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
597 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Fredericia 1 |
Viborg 1 |
Fredericia |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
|
598 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
Svanholm 3 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
599 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
Copenhagen 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
600 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Soraner/AB U13 |
Fredensborg U13 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
601 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Glostrup 2 |
Aalborg |
Bent Nielsen |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
602 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Kerteminde 1 |
Frem |
Qamar Farooq Ahmed |
Grant O Grady |
|
|
|
|
|
603 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Hvidovre 1 |
Bella |
Syed Musthaqeem Ahmed |
Vatsal Prajapati |
|
|
|
|
|
604 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Husum 1 |
Herning 1 |
Husum |
Jan Kristensen |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
605 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Køge 1 |
Kolding 1 |
Køge |
Steen Thomsen |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
606 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
Esbjerg 1 |
Ishøj |
Ashish Kumar Saini |
Rajkumar Jeyaraman |
|
|
|
|
|
607 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
11-05-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
Skanderborg 1 |
Svanholm 1 |
Atif Jamal |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
608 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
11-05-2024 |
10:00 AM |
Glostrup/Albertslund U15 |
KB U15 - 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
609 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
09-05-2024 |
4:00 PM |
Aalborg 1 |
Kolding 1 |
Aalborg |
Bent Nielsen |
Shangeev Thanikaithasan |
|
|
|
|
|
610 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
09-05-2024 |
3:00 PM |
Denmark Blue |
Denmark Red |
Svanholm 1 |
Allan From |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
611 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
09-05-2024 |
2:30 PM |
Ishøj 3 |
Nordvest 1 |
Ishøj |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
|
612 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
09-05-2024 |
2:30 PM |
Soraner/AB U13 |
Glostrup U13 |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
613 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
09-05-2024 |
2:00 PM |
KB U13 |
Fredensborg U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
614 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
09-05-2024 |
1:00 PM |
Aarhus 1 |
Kolding 1 |
Aalborg |
Kim Larsen |
Shangeev Thanikaithasan |
|
|
|
|
|
615 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
09-05-2024 |
11:00 AM |
Denmark Red |
Denmark Blue |
Svanholm 1 |
Allan From |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
616 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
09-05-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
Ishøj 2 |
Svanholm 2 |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
|
617 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
09-05-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
KB 2 |
Soraner |
Vatsal Prajapati |
|
|
|
|
|
|
618 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
09-05-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Kerteminde 1 |
Nørrebro |
Ifthekhar Ahmed |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
619 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
09-05-2024 |
10:00 AM |
Aalborg 1 |
Aarhus 1 |
Aalborg |
Bent Nielsen |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
620 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
09-05-2024 |
10:00 AM |
Ishøj U13 |
Svanholm U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
621 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
08-05-2024 |
6:00 PM |
FREM 2 OB |
Forty Øst 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
622 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
08-05-2024 |
5:00 PM |
Ishøj U18 |
Glostrup U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
623 |
2024 Turnering |
U18 |
League |
08-05-2024 |
5:00 PM |
Svanholm U18 |
KB U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
624 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
07-05-2024 |
5:00 PM |
KB U15 - 2 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
625 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
05-05-2024 |
4:00 PM |
Ishøj 4 |
Bella 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
626 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
05-05-2024 |
2:30 PM |
Frem 2 |
Fredensborg 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
627 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Nordvest 2 |
Copenhagen 2 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
628 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Fredericia 1 |
Sønderborg |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
|
629 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
AB 2 |
Svanholm 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
630 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Soraner 3 |
Copenhagen 1 |
Soraner |
Krishna Chand |
|
|
|
|
|
|
631 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 3 |
APMM 1 |
Ishøj |
Nihal Tissera |
|
|
|
|
|
|
632 |
2024 Turnering |
U11-Ministævner ØST |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Roskilde |
|
|
|
|
|
|
|
633 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Soraner 1 |
Hvidovre |
Asif Kiyani |
|
|
|
|
|
|
634 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Glostrup 2 |
Nørrebro |
Raja Imran Khan |
|
|
|
|
|
|
635 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Køge 1 |
KB 2 |
Køge |
Ashish Kumar Saini |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
636 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Svanholm 1 |
Albertslund |
Bhavik Desai |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
637 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
05-05-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
AB 1 |
Skanderborg |
Prasantha Kumararathna |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
638 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
05-05-2024 |
10:30 AM |
Tåstrup 3 |
Fredensborg 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
639 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje B |
League |
05-05-2024 |
10:30 AM |
Frem 3 |
Glostrup 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
640 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
05-05-2024 |
10:00 AM |
Århus 1 |
Bella 1 |
Aarhus |
Jan Kristensen |
Bharath Reddy Madderi |
|
|
|
|
|
641 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
05-05-2024 |
10:00 AM |
Kerteminde 1 |
Fredensborg 1 |
Kerteminde |
Bent Nielsen |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
642 |
2024 Turnering |
4. Division Øst - pulje A |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Køge 2 |
Hvidovre 3 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
643 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Bella 1 |
Aalborg |
Prasantha Kumararathna |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
644 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Fredensborg 1 |
Viborg |
Navdeep Nandrajog |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
645 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Tåstrup 1 |
Himalaya |
Vatsal Prajapati |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
646 |
2024 Turnering |
2.Division |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Soraner 2 |
Frem |
Syed Bilal Shah |
|
|
|
|
|
|
647 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Esbjerg 1 |
Herning 1 |
Jan Kristensen |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
648 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
Ishøj 2 |
Svanholm 1 |
Qamar Farooq Ahmed |
Grant O Grady |
|
|
|
|
|
649 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
AB 1 |
Skanderborg |
Andreas Krengel |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
650 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Svanholm 1 |
Ishøj |
Mohammed Shakeel |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
651 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
04-05-2024 |
11:00 AM |
KB 1 |
Glostrup 1 |
Albertslund |
Ashish Kumar Saini |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
652 |
2024 Turnering |
OldBoys ØST |
League |
01-05-2024 |
6:00 PM |
FREM 1 OB |
Forty Øst 1 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
653 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
28-04-2024 |
3:00 PM |
Ishøj 3 |
Fredensborg 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
654 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
28-04-2024 |
2:30 PM |
Hvidovre 3 |
Copenhagen 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
655 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
28-04-2024 |
2:30 PM |
Svanholm 2 |
Bella 1 |
Svanholm 1 |
Bhavik Desai |
|
|
|
|
|
|
656 |
test series cricclubs |
|
Practice |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Husum 2 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
657 |
2024 Turnering |
4. Division Vest |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Esbjerg 2 |
Kolding 2 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
658 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 2 |
Glostrup 3 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
659 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Aarhus 2 |
Aalborg 2 |
Aarhus |
Andreas Krengel |
Shravan Kumar |
|
|
|
|
|
660 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
AB 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
661 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
KB 2 |
Hvidovre |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
662 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
AB 1 |
Soraner 1 |
AB |
Jesper Jensen |
Ashish Kumar Saini |
|
|
|
|
|
663 |
2024 Turnering |
Elitedivision |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
KB 1 |
Albertslund 1 |
KB |
Raja Imran Khan |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
664 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
Skanderborg 1 |
Svanholm 1 |
Syed Bilal Shah |
Allan From |
|
|
|
|
|
665 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
28-04-2024 |
11:00 AM |
Køge 1 |
Glostrup 1 |
Køge |
Atif Jamal |
Krishna Chand |
|
|
|
|
|
666 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
28-04-2024 |
10:00 AM |
Svanholm U15 - 1 |
Fredensborg U15 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
667 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
27-04-2024 |
3:00 PM |
Denmark Red |
Denmark Blue |
Køge |
Munib Haq |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
668 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
27-04-2024 |
2:00 PM |
Ishøj 4 |
Frem 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
669 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
27-04-2024 |
1:00 PM |
Soraner 3 |
APMM 1 |
Soraner |
Syed Bilal Shah |
|
|
|
|
|
|
670 |
2024 Turnering |
Kvinderækken |
League |
27-04-2024 |
12:00 PM |
Fredericia kvinder |
KB kvinder |
Fredericia |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
671 |
test series cricclubs |
|
Practice |
27-04-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg 2 |
Nordvest 1 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
672 |
2024 DCF Øvrige kampe |
2024 DCF Øvrige kampe |
League |
27-04-2024 |
11:00 AM |
Denmark Blue |
Denmark Red |
Køge |
Munib Haq |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
673 |
2024 T20 |
Serie 6 ØST |
League |
27-04-2024 |
11:00 AM |
Frem 3 |
KB 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
674 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
27-04-2024 |
11:00 AM |
Bella 2 |
Nørrebro 2 |
Bella |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
|
675 |
2024 Turnering |
3. Division Øst |
League |
27-04-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
Albertslund 2 |
Hvidovre |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
|
676 |
2024 Turnering |
1.Division |
League |
27-04-2024 |
11:00 AM |
Kolding 1 |
Husum 1 |
Kolding |
Kim Frederiksen |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
677 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
27-04-2024 |
10:00 AM |
Ishøj U13 |
Glostrup U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
678 |
2024 Turnering |
U13-A |
League |
27-04-2024 |
10:00 AM |
Svanholm U13 |
KB U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
679 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
21-04-2024 |
4:00 PM |
Skanderborg 2 |
Billund 1 |
Skanderborg |
Bent Nielsen |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
680 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
21-04-2024 |
2:30 PM |
KB 2 |
Ishøj 2 |
Albertslund |
Saboor Aghazadeh |
|
|
|
|
|
|
681 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
21-04-2024 |
1:00 PM |
Aalborg 1 |
Billund 1 |
Skanderborg |
Jan Kristensen |
Waqas Aslam Cheema |
|
|
|
|
|
682 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Fredensborg 1 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
683 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Ishøj 3 |
Himalaya |
|
|
|
|
|
|
|
684 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
AB 2 |
APMM 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
685 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
Copenhagen 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
686 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
Svanholm 2 |
Soraner |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
687 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
Albertslund 1 |
Svanholm 1 |
Bikash Timilsena |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
688 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
Køge 1 |
Ishøj 1 |
Køge |
Allan From |
Syed Bilal Shah |
|
|
|
|
|
689 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
21-04-2024 |
11:00 AM |
KB 1 |
Glostrup 1 |
Albertslund |
Saboor Aghazadeh |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
690 |
2024 T20 |
Serie 2 VEST |
League |
21-04-2024 |
10:00 AM |
Skanderborg 2 |
Aalborg 1 |
Skanderborg |
Jan Kristensen |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
691 |
2024 T20 |
Serie 5 ØST |
League |
20-04-2024 |
2:30 PM |
Bella 2 |
Frem 2 |
Bella |
|
|
|
|
|
|
|
692 |
test series cricclubs |
|
Practice |
20-04-2024 |
11:00 AM |
Husum 1 |
Glostrup 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
693 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
20-04-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 2 |
Glostrup 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
694 |
2024 Turnering |
3. Division Vest |
League |
20-04-2024 |
11:00 AM |
Viborg 1 |
Herning 2 |
Viborg |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
|
695 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
20-04-2024 |
11:00 AM |
Bella 1 |
Hvidovre 1 |
Bella |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
|
696 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
20-04-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
KB 1 |
Ishøj |
Allan From |
Atif Jamal |
|
|
|
|
|
697 |
test series cricclubs |
|
Practice |
14-04-2024 |
4:00 PM |
Svanholm 2 |
Svanholm 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
698 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
14-04-2024 |
2:30 PM |
Ishøj 2 |
Soraner 1 |
Ishøj |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
699 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
14-04-2024 |
2:30 PM |
KB 1 |
Køge 1 |
Albertslund |
Syed Bilal Shah |
Allan From |
|
|
|
|
|
700 |
test series cricclubs |
|
Practice |
14-04-2024 |
1:00 PM |
Svanholm 1 |
Svanholm 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
701 |
2024 T20 |
Serie 4 ØST |
League |
14-04-2024 |
11:00 AM |
AB 2 |
Himalaya 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
702 |
2024 T20 |
Serie 3 ØST |
League |
14-04-2024 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Hvidovre 2 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
703 |
2024 T20 |
Serie 2 ØST |
League |
14-04-2024 |
11:00 AM |
KB 2 |
Bella 1 |
Albertslund |
Allan From |
|
|
|
|
|
|
704 |
2024 T20 |
Serie 1 A |
League |
14-04-2024 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Glostrup 1 |
Ishøj |
Munib Haq |
Nihal Tissera |
|
|
|
|
|
705 |
test series cricclubs |
|
Practice |
13-04-2024 |
4:00 PM |
Svanholm U18 |
Svanholm 3 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
706 |
test series cricclubs |
|
Practice |
13-04-2024 |
1:00 PM |
Svanholm 3 |
Svanholm U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
707 |
2024 T20 |
Serie 1 B |
League |
13-04-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
AB 1 |
Albertslund |
Allan From |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
708 |
test series cricclubs |
|
Practice |
07-04-2024 |
12:00 PM |
Albertslund 1 |
KB 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
709 |
2024 Turnering |
U15 |
League |
01-04-2024 |
08:00 AM |
Fredensborg U15 |
Svanholm U15 - 1 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
710 |
test series cricclubs |
|
League |
28-03-2024 |
12:26 PM |
team1 |
team2 |
TBD
|
|
|
|
|
|
|
|
711 |
test series cricclubs |
|
League |
28-03-2024 |
12:26 PM |
team1 |
team2 |
TBD
|
|
|
|
|
|
|
|
712 |
test series cricclubs |
|
League |
28-03-2024 |
12:26 PM |
team1 |
team2 |
TBD
|
|
|
|
|
|
|
|
713 |
test series cricclubs |
|
League |
28-03-2024 |
12:26 PM |
team1 |
team2 |
TBD
|
|
|
|
|
|
|
|
714 |
2024 Indendørs |
U11 - Ministævner |
League |
24-03-2024 |
10:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
715 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
17-03-2024 |
1:45 PM |
Svanholm U13 |
Fredensborg U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
716 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
17-03-2024 |
12:45 PM |
Svanholm U13 |
KB U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
717 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
17-03-2024 |
11:45 AM |
Ishøj U13 |
Fredensborg U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
718 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
17-03-2024 |
10:50 AM |
Glostrup U13 |
KB U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
719 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
17-03-2024 |
10:00 AM |
Ishøj U13 |
Glostrup U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
720 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
16-03-2024 |
12:00 PM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
721 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
16-03-2024 |
11:00 AM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
722 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
10-03-2024 |
3:50 PM |
Frem 2 |
APMM 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
723 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
10-03-2024 |
2:50 PM |
Albertslund 2 |
Ishøj 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
724 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
10-03-2024 |
2:50 PM |
Himalaya 1 |
APMM 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
725 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
10-03-2024 |
1:50 PM |
Albertslund 2 |
AB 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
726 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
10-03-2024 |
1:50 PM |
Frem 2 |
Himalaya 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
727 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
10-03-2024 |
12:50 PM |
Ishøj 3 |
Nørrebro 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
728 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
10-03-2024 |
12:50 PM |
Ishøj 1 |
Albertslund 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
729 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
10-03-2024 |
12:00 PM |
Nørrebro 2 |
AB 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
730 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
10-03-2024 |
11:50 AM |
KB 1 |
Ishøj 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
731 |
2024 Indendørs |
U11 - Ministævner |
League |
10-03-2024 |
11:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
732 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
10-03-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
KB 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
733 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
09-03-2024 |
3:50 PM |
Frem 4 |
AB 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
734 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
09-03-2024 |
2:50 PM |
Frem 4 |
Køge 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
09-03-2024 |
2:00 PM |
Køge 2 |
AB 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
736 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
09-03-2024 |
12:50 PM |
Fredensborg U15 |
KB U15 - 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
737 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
09-03-2024 |
11:50 AM |
Glostrup/Albertslund U15 |
KB U15 - 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
738 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
09-03-2024 |
11:00 AM |
Glostrup/Albertslund U15 |
Fredensborg U15 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
739 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
03-03-2024 |
4:30 PM |
Svanholm U15 - 2 |
KB U15 - 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
740 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
03-03-2024 |
3:40 PM |
Ishøj U15 |
Svanholm U15 - 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
741 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
03-03-2024 |
2:50 PM |
Svanholm U15 - 1 |
KB U15 - 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
742 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
03-03-2024 |
2:45 PM |
Køge 2 |
Frem 4 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
743 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
03-03-2024 |
2:00 PM |
Svanholm U15 - 1 |
Ishøj U15 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
744 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
03-03-2024 |
1:50 PM |
Frem 4 |
Frem 3 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
745 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
03-03-2024 |
1:00 PM |
Frem 3 |
Køge 2 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
746 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
03-03-2024 |
12:50 PM |
Glostrup U18 |
Ishøj U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
747 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
03-03-2024 |
11:50 AM |
Glostrup U18 |
Svanholm U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
748 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
03-03-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
749 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
03-03-2024 |
11:00 AM |
Ishøj U18 |
Svanholm U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
750 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
03-03-2024 |
10:00 AM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
751 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
02-03-2024 |
3:00 PM |
Husum 1 |
Kolding 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
752 |
2024 Indendørs |
U11 - Ministævner |
League |
02-03-2024 |
2:30 PM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
753 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
02-03-2024 |
2:00 PM |
Kerteminde 1 |
Sønderborg 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
754 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
02-03-2024 |
1:00 PM |
Kolding 1 |
Sønderborg 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
755 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
02-03-2024 |
12:00 PM |
Husum 1 |
Kerteminde 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
756 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
02-03-2024 |
11:00 AM |
Kolding 1 |
Kerteminde 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
757 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
02-03-2024 |
10:00 AM |
Husum 1 |
Sønderborg 1 |
Husum |
|
|
|
|
|
|
|
758 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
25-02-2024 |
4:30 PM |
Ishøj U18 |
Glostrup U18 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
759 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
25-02-2024 |
4:10 PM |
KB U13 |
Soraner U-13 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
760 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
25-02-2024 |
3:30 PM |
KB U18 |
Ishøj U18 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
761 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
25-02-2024 |
3:20 PM |
AB U-13 |
Soraner U-13 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
762 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
25-02-2024 |
3:00 PM |
Herning 1 |
Aalborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
763 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
25-02-2024 |
2:50 PM |
Soraner 1 |
Frem 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
764 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
25-02-2024 |
2:30 PM |
AB U-13 |
KB U13 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
765 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
25-02-2024 |
2:30 PM |
Glostrup U18 |
KB U18 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
766 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
25-02-2024 |
2:00 PM |
Skanderborg 1 |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
767 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
25-02-2024 |
1:50 PM |
AB 1 |
Frem 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
768 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
25-02-2024 |
1:00 PM |
Aalborg 1 |
Skanderborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
769 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
25-02-2024 |
12:50 PM |
Ishøj U15 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
770 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
25-02-2024 |
12:50 PM |
Svanholm 1 |
Soraner 1 |
AB |
|
TBD |
|
|
|
|
|
771 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
25-02-2024 |
12:00 PM |
Svanholm 1 |
AB 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
772 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
25-02-2024 |
12:00 PM |
Herning 1 |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
773 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
25-02-2024 |
11:50 AM |
KB U15 - 1 |
Ishøj U15 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
774 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
25-02-2024 |
11:00 AM |
Glostrup/Albertslund U15 |
KB U15 - 1 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
775 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
25-02-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
776 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
25-02-2024 |
10:00 AM |
Herning 1 |
Skanderborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
777 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
24-02-2024 |
3:50 PM |
KB U13 |
Ishøj U13 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
778 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
24-02-2024 |
3:00 PM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
779 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
24-02-2024 |
2:45 PM |
Ishøj U13 |
Svanholm U13 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
780 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
24-02-2024 |
2:00 PM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
781 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
24-02-2024 |
1:45 PM |
KB U13 |
Fredensborg U13 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
782 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
24-02-2024 |
12:45 PM |
Glostrup U13 |
Svanholm U13 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
783 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
24-02-2024 |
12:00 PM |
Fredensborg U13 |
Glostrup U13 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
784 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
19-02-2024 |
6:00 PM |
Svanholm U15 - 1 |
Svanholm U15 - 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
785 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
18-02-2024 |
1:50 PM |
APMM 1 |
Nørrebro 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
786 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
18-02-2024 |
12:50 PM |
Albertslund 2 |
APMM 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
787 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
18-02-2024 |
11:50 AM |
Himalaya 1 |
Nørrebro 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
788 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
18-02-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 2 |
Himalaya 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
789 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
17-02-2024 |
3:45 PM |
AB 2 |
Ishøj 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
790 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
17-02-2024 |
2:50 PM |
Ishøj 3 |
Frem 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
791 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
17-02-2024 |
2:00 PM |
Frem 2 |
AB 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
792 |
2024 Indendørs |
U11 - Ministævner |
League |
17-02-2024 |
1:00 PM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
793 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
17-02-2024 |
11:00 AM |
Fredensborg Piger |
Glostrup Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
794 |
2024 Indendørs |
Piger |
League |
17-02-2024 |
10:00 AM |
Glostrup Piger |
Fredensborg Piger |
Fredensborg |
|
|
|
|
|
|
|
795 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
11-02-2024 |
3:45 PM |
Albertslund 2 |
Nørrebro 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
796 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
11-02-2024 |
2:50 PM |
Køge 1 |
Nørrebro 1 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
797 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
11-02-2024 |
2:45 PM |
Frem 2 |
Nørrebro 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
798 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
11-02-2024 |
1:50 PM |
Albertslund 2 |
Frem 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
799 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
11-02-2024 |
1:50 PM |
Hvidovre 1 |
Nørrebro 1 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
800 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
11-02-2024 |
1:30 PM |
Glostrup U13 |
Fredensborg U13 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
801 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
11-02-2024 |
1:00 PM |
Hvidovre 1 |
Køge 1 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
802 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
11-02-2024 |
12:50 PM |
Tåstrup 1 |
KB 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
803 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
11-02-2024 |
12:50 PM |
Albertslund 1 |
Soraner 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
804 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
11-02-2024 |
12:40 PM |
KB U13 |
Glostrup U13 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
805 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
11-02-2024 |
11:50 AM |
Ishøj 2 |
Tåstrup 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
806 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
11-02-2024 |
11:50 AM |
AB 1 |
Soraner 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
807 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
11-02-2024 |
11:45 AM |
Fredensborg U13 |
Svanholm U13 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
808 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
11-02-2024 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
AB 1 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
809 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
11-02-2024 |
10:50 AM |
Ishøj U13 |
KB U13 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
810 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
11-02-2024 |
10:50 AM |
Svanholm 2 |
KB 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
811 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
11-02-2024 |
10:00 AM |
Svanholm U13 |
Ishøj U13 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
812 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
11-02-2024 |
10:00 AM |
Svanholm 2 |
Ishøj 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
813 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
10-02-2024 |
3:45 PM |
Frem 3 |
AB 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
814 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
10-02-2024 |
3:00 PM |
Husum 1 |
Kolding 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
815 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
10-02-2024 |
3:00 PM |
Svanholm U15 - 1 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
816 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
10-02-2024 |
2:45 PM |
Frem 3 |
Frem 4 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
817 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
10-02-2024 |
2:00 PM |
Kerteminde 1 |
Sønderborg 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
818 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
10-02-2024 |
2:00 PM |
Glostrup/Albertslund U15 |
Svanholm U15 - 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
819 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
10-02-2024 |
2:00 PM |
Frem 4 |
AB 3 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
820 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
10-02-2024 |
1:00 PM |
Husum 1 |
Sønderborg 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
821 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
10-02-2024 |
12:00 PM |
Kolding 1 |
Kerteminde 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
822 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
10-02-2024 |
11:00 AM |
Kerteminde 1 |
Husum 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
823 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
10-02-2024 |
10:00 AM |
Sønderborg 1 |
Kolding 1 |
Kolding |
|
|
|
|
|
|
|
824 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
04-02-2024 |
3:40 PM |
KB U15 - 2 |
Svanholm U15 - 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
825 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
04-02-2024 |
3:00 PM |
Aalborg 2 |
Skanderborg 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
826 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
04-02-2024 |
2:50 PM |
Svanholm U15 - 1 |
KB U15 - 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
827 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
04-02-2024 |
2:00 PM |
Herning 1 |
Aalborg 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
828 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
04-02-2024 |
1:50 PM |
Fredensborg U15 |
Svanholm U15 - 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
829 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
04-02-2024 |
1:00 PM |
Svanholm U15 - 1 |
Fredensborg U15 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
830 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
04-02-2024 |
1:00 PM |
Aalborg 1 |
Skanderborg 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
831 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
04-02-2024 |
12:00 PM |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
832 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
04-02-2024 |
11:50 AM |
KB U18 |
Glostrup U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
833 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
04-02-2024 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Aalborg 2 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
834 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
04-02-2024 |
10:50 AM |
Glostrup U18 |
Svanholm U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
835 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
04-02-2024 |
10:00 AM |
KB U18 |
Svanholm U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
836 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
04-02-2024 |
10:00 AM |
Herning 1 |
Skanderborg 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
837 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
28-01-2024 |
4:50 PM |
Svanholm 2 |
Køge 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
838 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
28-01-2024 |
4:00 PM |
Fredensborg U15 |
Ishøj U15 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
839 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
28-01-2024 |
3:50 PM |
Svanholm 2 |
Hvidovre 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
840 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
28-01-2024 |
3:10 PM |
KB U15 - 1 |
Fredensborg U15 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
841 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
28-01-2024 |
3:00 PM |
Husum 1 |
Kolding 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
842 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
28-01-2024 |
2:50 PM |
Køge 1 |
Tåstrup 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
843 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
28-01-2024 |
2:15 PM |
Ishøj U15 |
KB U15 - 2 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
844 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
28-01-2024 |
2:00 PM |
Kerteminde 1 |
Sønderborg 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
845 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
28-01-2024 |
2:00 PM |
Hvidovre 1 |
Tåstrup 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
846 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
28-01-2024 |
1:00 PM |
Kolding 1 |
Sønderborg 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
847 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
28-01-2024 |
12:50 PM |
Frem 1 |
KB 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
848 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
28-01-2024 |
12:00 PM |
Husum 1 |
Kerteminde 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
849 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
28-01-2024 |
11:50 AM |
Svanholm 1 |
KB 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
850 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
28-01-2024 |
11:00 AM |
Kerteminde 1 |
Kolding 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
851 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
28-01-2024 |
10:50 AM |
Ishøj 1 |
Frem 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
852 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
28-01-2024 |
10:00 AM |
Sønderborg 1 |
Husum 1 |
Sønderborg |
|
|
|
|
|
|
|
853 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
28-01-2024 |
10:00 AM |
Svanholm 1 |
Ishøj 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
854 |
2024 Indendørs |
U15 |
League |
28-01-2024 |
TBD |
KB U15 - 1 |
KB U15 - 2 |
KB |
|
|
|
|
|
|
|
855 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
21-01-2024 |
3:45 PM |
AB 2 |
APMM 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
856 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
21-01-2024 |
2:50 PM |
Køge 2 |
Frem 3 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
857 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
21-01-2024 |
2:50 PM |
Ishøj 3 |
APMM 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
858 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
21-01-2024 |
2:30 PM |
Fredensborg U13 |
KB U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
859 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
21-01-2024 |
1:50 PM |
Frem 3 |
AB 3 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
860 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
21-01-2024 |
1:50 PM |
AB 2 |
Himalaya 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
861 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
21-01-2024 |
1:35 PM |
Svanholm U13 |
Glostrup U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
862 |
2024 Indendørs |
Senior ØST D |
League |
21-01-2024 |
1:00 PM |
Køge 2 |
AB 3 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
863 |
2024 Indendørs |
Senior ØST C |
League |
21-01-2024 |
1:00 PM |
Himalaya 1 |
Ishøj 3 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
864 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
21-01-2024 |
12:45 PM |
Fredensborg U13 |
Ishøj U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
865 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
21-01-2024 |
11:50 AM |
KB U13 |
Svanholm U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
866 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
21-01-2024 |
11:50 AM |
Ishøj 2 |
Nørrebro 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
867 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
21-01-2024 |
11:45 AM |
Ishøj U18 |
Svanholm U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
868 |
2024 Indendørs |
U13 A |
League |
21-01-2024 |
11:00 AM |
Glostrup U13 |
Ishøj U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
869 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
21-01-2024 |
10:50 AM |
Nørrebro 1 |
KB 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
870 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
21-01-2024 |
10:45 AM |
KB U18 |
Ishøj U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
871 |
2024 Indendørs |
U18 |
League |
21-01-2024 |
10:00 AM |
KB U18 |
Svanholm U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
872 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
21-01-2024 |
10:00 AM |
KB 2 |
Ishøj 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
873 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
20-01-2024 |
3:50 PM |
AB U-13 |
Soraner U-13 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
874 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
20-01-2024 |
2:50 PM |
Fredensborg U13 |
Soraner U-13 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
875 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
20-01-2024 |
2:00 PM |
AB U-13 |
Fredensborg U13 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
876 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
14-01-2024 |
4:45 PM |
KB 2 |
Køge 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
877 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
14-01-2024 |
3:50 PM |
Ishøj U13 |
Soraner U-13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
878 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
14-01-2024 |
3:50 PM |
KB 2 |
Hvidovre 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
879 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
14-01-2024 |
2:50 PM |
AB U-13 |
Soraner U-13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
880 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
14-01-2024 |
2:50 PM |
Ishøj 2 |
Køge 1 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
881 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
14-01-2024 |
2:50 PM |
Svanholm 2 |
Tåstrup 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
882 |
2024 Indendørs |
U13 B |
League |
14-01-2024 |
2:00 PM |
AB U-13 |
Ishøj U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
883 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
14-01-2024 |
2:00 PM |
Hvidovre 1 |
Ishøj 2 |
Hvidovre |
|
|
|
|
|
|
|
884 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
14-01-2024 |
1:50 PM |
Nørrebro 1 |
Tåstrup 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
885 |
2024 Indendørs |
Senior ØST B |
League |
14-01-2024 |
1:00 PM |
Svanholm 2 |
Nørrebro 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
886 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
14-01-2024 |
12:50 PM |
KB 1 |
Soraner 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
887 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
14-01-2024 |
11:50 AM |
Svanholm 1 |
Frem 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
888 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
14-01-2024 |
11:50 AM |
Ishøj 1 |
Soraner 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
889 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
14-01-2024 |
10:50 AM |
Albertslund 1 |
Frem 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
890 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
14-01-2024 |
10:50 AM |
KB 1 |
AB 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
891 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
14-01-2024 |
10:00 AM |
Svanholm 1 |
Albertslund 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
892 |
2024 Indendørs |
Senior ØST A |
League |
14-01-2024 |
10:00 AM |
AB 1 |
Ishøj 1 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
893 |
2024 Indendørs |
U11 - Ministævner |
League |
13-01-2024 |
2:00 PM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
894 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
10-12-2023 |
3:00 PM |
Skanderborg 1 |
Aalborg 2 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
895 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
10-12-2023 |
2:00 PM |
Herning 1 |
Aalborg 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
896 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
10-12-2023 |
1:00 PM |
Aalborg 1 |
Skanderborg 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
897 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
10-12-2023 |
12:00 PM |
Herning 1 |
Aalborg 2 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
898 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
10-12-2023 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Skanderborg 1 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
899 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
10-12-2023 |
10:00 AM |
Aalborg 1 |
Aalborg 2 |
Aalborg |
|
|
|
|
|
|
|
900 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
03-12-2023 |
3:00 PM |
Kerteminde 1 |
Sønderborg 1 |
Kerteminde |
|
|
|
|
|
|
|
901 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
03-12-2023 |
2:00 PM |
Husum 1 |
Kolding 1 |
Kerteminde |
|
|
|
|
|
|
|
902 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
03-12-2023 |
1:00 PM |
Kolding 1 |
Sønderborg 1 |
Kerteminde |
|
|
|
|
|
|
|
903 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
03-12-2023 |
12:00 PM |
Husum 1 |
Kerteminde 1 |
Kerteminde |
|
|
|
|
|
|
|
904 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
03-12-2023 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Husum 1 |
Kerteminde |
|
|
|
|
|
|
|
905 |
2024 Indendørs |
Senior vest B |
League |
03-12-2023 |
10:00 AM |
Kerteminde 1 |
Kolding 1 |
Kerteminde |
|
|
|
|
|
|
|
906 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
26-11-2023 |
3:00 PM |
Herning 1 |
Aalborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
907 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
26-11-2023 |
2:00 PM |
Skanderborg 1 |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
908 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
26-11-2023 |
1:00 PM |
Aalborg 1 |
Skanderborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
909 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
26-11-2023 |
12:00 PM |
Herning 1 |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
910 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
26-11-2023 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Aalborg 2 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
911 |
2024 Indendørs |
Senior vest A |
League |
26-11-2023 |
10:00 AM |
Herning 1 |
Skanderborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
912 |
2023 T20 |
Serie 6 Øst |
League |
30-09-2023 |
11:00 AM |
Svanholm 3 |
KB 3 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
913 |
2023 Turnering |
U11 øst |
League |
24-09-2023 |
11:00 AM |
Miniputstævne 1 |
Miniputstævne 2 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
914 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
23-09-2023 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Fredericia 1 |
Sønderborg |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
915 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
3rd Position |
17-09-2023 |
3:00 PM |
Ishøj U15 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Svanholm 2 |
Syed Bilal Shah |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
916 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
Final |
17-09-2023 |
3:00 PM |
Svanholm U15 - 1 |
KB U15 |
Svanholm 1 |
Andreas Krengel |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
917 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
Semi Final |
17-09-2023 |
11:00 AM |
Svanholm U15 - 1 |
Ishøj U15 |
Svanholm 2 |
Rasmus Koefoed |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
918 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
Semi Final |
17-09-2023 |
11:00 AM |
KB U15 |
Glostrup/Albertslund U15 |
Svanholm 1 |
Syed Bilal Shah |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
919 |
2023 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
17-09-2023 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Soraner 1 |
Ishøj |
Allan From |
Jesper Jensen |
|
|
|
|
|
920 |
2023 Turnering |
4.divison øst |
League |
17-09-2023 |
11:00 AM |
Glostrup 3 |
Køge 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
921 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
17-09-2023 |
11:00 AM |
Fredericia 1 |
Herning 2 |
Herning 1 |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
922 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
Final |
16-09-2023 |
3:00 PM |
KB U13 |
Svanholm U13 |
Svanholm 1 |
Qamar Farooq Ahmed |
Bhavik Desai |
|
|
|
|
|
923 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
Final |
16-09-2023 |
3:00 PM |
Ishøj U18 |
Svanholm U18 |
Ishøj |
Rasmus Koefoed |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
924 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
Semi Final |
16-09-2023 |
11:00 AM |
Svanholm U13 |
Fredensborg U13 |
Svanholm 1 |
Qamar Farooq Ahmed |
Bhavik Desai |
|
|
|
|
|
925 |
2023 T20 Finaler |
|
Qualifier |
16-09-2023 |
11:00 AM |
Køge 1 |
Kolding 1 |
Køge |
Allan From |
Jesper Jensen |
|
|
|
|
|
926 |
2023 Turnering |
2023 DCF Øvrige kampe |
Qualifier |
16-09-2023 |
11:00 AM |
Kerteminde 1 |
Glostrup 2 |
Kerteminde |
Bent Nielsen |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
927 |
2023 Turnering |
2023 Ungdoms DM |
Semi Final |
16-09-2023 |
11:00 AM |
Svanholm U18 |
KB U18 |
Ishøj |
Rasmus Koefoed |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
928 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
16-09-2023 |
11:00 AM |
Viborg 1 |
Sønderborg 1 |
Herning 1 |
|
|
|
|
|
|
|
929 |
2023 Turnering |
4.divison øst |
League |
16-09-2023 |
11:00 AM |
Nordvest 2 |
Copenhagen 2 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
930 |
2023 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
Soraner 1 |
Glostrup 1 |
Soraner |
Munib Haq |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
931 |
2023 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
Husum 1 |
Ishøj 1 |
Husum |
Allan From |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
932 |
2023 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
Skanderborg 1 |
Svanholm 1 |
Skanderborg |
Andreas Krengel |
Per Rasmussen |
|
|
|
|
|
933 |
2023 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
KB 1 |
Albertslund 1 |
KB |
Rasmus Koefoed |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
934 |
2023 Turnering |
4.divison øst |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
Køge 2 |
Tåstrup 2 |
Køge |
|
|
|
|
|
|
|
935 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
Herning 2 |
Sønderborg 1 |
Herning 1 |
Prakash Baskaran |
|
|
|
|
|
|
936 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
Nørrebro 1 |
Soraner 2 |
Nørrebro |
Nihal Tissera |
Dipendra Bist |
|
|
|
|
|
937 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
10-09-2023 |
11:00 AM |
AB 1 |
KB 2 |
AB |
Thomas Kentorp |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
938 |
2023 Turnering |
3.division Øst Nedrykning |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Albertslund 2 |
Copenhagen 1 |
Albertslund |
Qamar Farooq Ahmed |
|
|
|
|
|
|
939 |
2023 Turnering |
4.divison øst |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Copenhagen 2 |
Fredensborg 2 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
940 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Fredericia 1 |
Skanderborg |
|
|
|
|
|
|
|
941 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Viborg 1 |
Kerteminde 1 |
Viborg |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
|
942 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Århus 1 |
Bella 1 |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
943 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Frederikshavn 1 |
Aalborg |
Kim Larsen |
|
|
|
|
|
|
944 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Køge 1 |
Himalaya |
Atif Jamal |
Vatsal Prajapati |
|
|
|
|
|
945 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Svanholm 2 |
Kolding 1 |
Svanholm 1 |
Jesper Jensen |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
946 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Herning 1 |
Esbjerg 1 |
Herning 1 |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
947 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
09-09-2023 |
11:00 AM |
Ishøj 2 |
Hvidovre 1 |
Ishøj |
Mohammed Shakeel |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
948 |
2023 Turnering |
U18 øst |
League |
07-09-2023 |
5:30 PM |
Svanholm U18 |
Ishøj U18 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
949 |
2023 Turnering |
U15 øst |
League |
06-09-2023 |
5:00 PM |
KB U15 - 1 |
Fredensborg U15 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
950 |
2023 Turnering |
U13 øst A |
League |
04-09-2023 |
5:00 PM |
Glostrup/Albertslund U13 |
KB U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
951 |
2023 Turnering |
U13 øst A |
League |
04-09-2023 |
5:00 PM |
Svanholm U13 |
Ishøj U13 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
952 |
2023 Turnering |
3.division Øst Nedrykning |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Copenhagen 1 |
APMM 1 |
Copenhagen |
|
|
|
|
|
|
|
953 |
2023 Turnering |
3.division Øst Nedrykning |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Albertslund 2 |
AB 2 |
Albertslund |
|
|
|
|
|
|
|
954 |
2023 Turnering |
3.division Øst Oprykning |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Bella 2 |
Svanholm 3 |
Bella |
|
|
|
|
|
|
|
955 |
2023 Turnering |
3.division Øst Oprykning |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Glostrup 2 |
Hvidovre 2 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
956 |
2023 Turnering |
4.divison øst |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Ishøj 4 |
Copenhagen 2 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
957 |
2023 Turnering |
4.divison øst |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Frem 2 |
Glostrup 3 |
Frem |
|
|
|
|
|
|
|
958 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Ikast-Brande 1 |
Viborg 1 |
Ikast-Brande |
Jeppe Gaj Nielsen |
|
|
|
|
|
|
959 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Aalborg 1 |
Århus 1 |
Aalborg |
Kim Larsen |
Rohind Muthuselvaraj |
|
|
|
|
|
960 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Himalaya 1 |
Nørrebro 1 |
Himalaya |
Nihal Tissera |
Aasim Sohail Haider |
|
|
|
|
|
961 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
AB 1 |
Svanholm 2 |
AB |
Steen Thomsen |
Qamar Farooq Ahmed |
|
|
|
|
|
962 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
Hvidovre 1 |
Ishøj 2 |
Hvidovre |
Rasmus Koefoed |
|
|
|
|
|
|
963 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
03-09-2023 |
11:00 AM |
KB 2 |
Kolding 1 |
KB |
Atif Jamal |
Raja Imran Khan |
|
|
|
|
|
964 |
2023 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
03-09-2023 |
10:00 AM |
Soraner 1 |
Husum 1 |
Svanholm 1 |
Allan From |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
965 |
2023 Turnering |
3.division Øst Nedrykning |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Nordvest 1 |
Soraner 3 |
Nordvest |
|
|
|
|
|
|
|
966 |
2023 Turnering |
3.division Øst Nedrykning |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
KB 3 |
Nørrebro |
Bikash Timilsena |
|
|
|
|
|
|
967 |
2023 Turnering |
3.division Øst Oprykning |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Frem 1 |
Ishøj 3 |
Frem |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
|
968 |
2023 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Glostrup 1 |
Husum 1 |
Glostrup |
Jesper Jensen |
Thomas Kentorp |
|
|
|
|
|
969 |
2023 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
KB 1 |
Svanholm 1 |
Munib Haq |
Andreas Krengel |
|
|
|
|
|
970 |
2023 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Albertslund 1 |
Skanderborg 1 |
Albertslund |
Rasmus Koefoed |
Hussain Tariq Awana |
|
|
|
|
|
971 |
2023 Turnering |
4.division vest |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Aarhus 2 |
Kolding 2 |
Aarhus |
|
|
|
|
|
|
|
972 |
2023 Turnering |
4.division vest |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Esbjerg 2 |
Husum 2 |
Esbjerg |
|
|
|
|
|
|
|
973 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Kerteminde 1 |
Fredericia 1 |
Kerteminde |
Rohind Muthuselvaraj |
|
|
|
|
|
|
974 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
02-09-2023 |
11:00 AM |
Skanderborg 2 |
Herning 2 |
Skanderborg |
Ameya Mehendale |
|
|
|
|
|
|
975 |
2023 Turnering |
Oldboys øst |
League |
01-09-2023 |
5:00 PM |
KB/ Soraner OB |
FREM 1 OB |
Soraner |
|
|
|
|
|
|
|
976 |
2023 Turnering |
U18 øst |
League |
31-08-2023 |
5:15 PM |
Glostrup U18 |
Svanholm U18 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
977 |
2023 Turnering |
U13 øst B |
League |
31-08-2023 |
5:00 PM |
Svanholm U13 2 |
Fredenborg U13 2 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
978 |
2023 Turnering |
U18 øst |
League |
31-08-2023 |
5:00 PM |
KB U18 |
Ishøj U18 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
979 |
2023 Turnering |
U13 øst A |
League |
30-08-2023 |
5:00 PM |
KB U13 2 |
Glostrup/Albertslund U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
980 |
2023 T20 |
Serie 4 Øst |
League |
30-08-2023 |
5:00 PM |
Tåstrup 1 |
AB 2 |
Tåstrup |
|
|
|
|
|
|
|
981 |
2023 Turnering |
U15 øst |
League |
30-08-2023 |
5:00 PM |
Svanholm U15 |
KB U15 - 1 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
982 |
2023 Turnering |
U15 øst |
League |
30-08-2023 |
5:00 PM |
Ishøj U15 |
Fredensborg U15 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
983 |
2023 Turnering |
U13 øst B |
League |
29-08-2023 |
5:00 PM |
Svanholm U13 2 |
Nørrebro U13 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
984 |
2023 Turnering |
U13 øst A |
League |
29-08-2023 |
5:00 PM |
Svanholm U13 |
Fredensborg U13 |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
985 |
2023 Turnering |
U13 øst A |
League |
29-08-2023 |
5:00 PM |
Ishøj U13 |
KB U13 |
Ishøj |
|
|
|
|
|
|
|
986 |
2023 Turnering |
Oldboys øst |
Final |
28-08-2023 |
5:00 PM |
Ishøj OB |
Glostrup OB |
Svanholm 1 |
|
|
|
|
|
|
|
987 |
2023 Turnering |
U13 øst A |
League |
28-08-2023 |
5:00 PM |
Glostrup/Albertslund U13 |
Ishøj U13 |
Glostrup |
|
|
|
|
|
|
|
988 |
2023 Turnering |
3.division Øst Nedrykning |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Nørrebro 2 |
Albertslund 2 |
Nørrebro |
|
|
|
|
|
|
|
989 |
2023 Turnering |
3.division Øst Nedrykning |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
AB 2 |
APMM 1 |
AB |
|
|
|
|
|
|
|
990 |
2023 Turnering |
3.division Øst Oprykning |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Tåstrup 1 |
Fredensborg 1 |
Tåstrup |
Aasim Sohail Haider |
|
|
|
|
|
|
991 |
2023 Turnering |
3.division Øst Oprykning |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Svanholm 3 |
Ishøj 3 |
Svanholm 2 |
|
|
|
|
|
|
|
992 |
2023 Turnering |
3.division Øst Oprykning |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Hvidovre 2 |
Frem 1 |
Hvidovre |
Qamar Farooq Ahmed |
|
|
|
|
|
|
993 |
2023 Turnering |
Nedrykningsspil |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Ishøj 1 |
Glostrup 1 |
Ishøj |
Rasmus Koefoed |
Raja Imran Khan |
|
|
|
|
|
994 |
2023 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Svanholm 1 |
Albertslund 1 |
Svanholm 1 |
Thomas Kentorp |
Mohammed Shakeel |
|
|
|
|
|
995 |
2023 Turnering |
Mesterskabsspil |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
KB 1 |
Skanderborg 1 |
KB |
Allan From |
Munib Haq |
|
|
|
|
|
996 |
2023 Turnering |
3.division vest |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Sønderborg 1 |
Skanderborg 2 |
Sønderborg |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|
|
997 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Frederikshavn 1 |
Århus 1 |
Aarhus |
Kim Larsen |
Srinivasa R B Gummidi |
|
|
|
|
|
998 |
2023 Turnering |
2.division |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Soraner 2 |
Køge 1 |
Soraner |
Bikash Timilsena |
Ifthekhar Ahmed |
|
|
|
|
|
999 |
2023 Turnering |
1.division |
League |
27-08-2023 |
11:00 AM |
Esbjerg 1 |
Herning 1 |
Esbjerg |
Andreas Krengel |
Jan Kristensen |
|
|
|
|
|
1000 |
2023 T20 |
Serie 2 Vest |
League |
26-08-2023 |
4:00 PM |
Viborg 1 |
Kolding 1 |
Viborg |
Kim Frederiksen |
Bent Nielsen |
|
|
|
|
|