|
SNO | MATCH TYPE | DATE | Team ONE | TEAM TWO | RESULT | SCORE SUMMARY |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Practice | 07/21/2024 | Switzerland U18 | Italy U18 | Switzerland U18 won by 81 Run(s) | Switzerland U18: 214/7(40.0) Italy U18: 133/9(40.0) |
2 | Practice | 07/20/2024 | Denmark U18 | Switzerland U18 | Denmark U18 won by 36 Run(s) | Denmark U18: 173/10(45.1) Switzerland U18: 137/10(44.4) |
3 | Practice | 07/19/2024 | Switzerland U18 | Denmark U18 | Switzerland U18 won by 42 Run(s) | Switzerland U18: 137/10(39.5) Denmark U18: 95/10(37.2) |
4 | Practice | 07/17/2024 | Switzerland U18 | Norway U18 | Switzerland U18 won by 69 Run(s) (D/L) | Switzerland U18: 173/6(34.0) Norway U18: 74/10(21.0) |
5 | Practice | 07/16/2024 | Switzerland U18 | Denmark U18 | Switzerland U18 won by 149 Run(s) | Switzerland U18: 243/7(50.0) Denmark U18: 94/10(27.2) |
6 | Practice | 07/15/2024 | Norway U18 | Switzerland U18 | Switzerland U18 won by 6 Wickets | Norway U18: 73/10(29.5) Switzerland U18: 76/4(13.5) |
7 | League | 07/14/2024 | Nordvest 2 | Hvidovre 3 | Hvidovre 3 won by 5 Wickets | Nordvest 2: 103/10(26.4) Hvidovre 3: 104/5(23.5) |
8 | Practice | 07/14/2024 | Norway U18 | Denmark U18 | Denmark U18 won by 2 Wickets | Norway U18: 108/10(36.5) Denmark U18: 109/8(27.4) |
9 | League | 07/14/2024 | Fredenborg U13 2 | Glostrup U13-B | Fredenborg U13 2 won by 28 Run(s) | Fredenborg U13 2: 96/4(20.0) Glostrup U13-B: 68/6(17.3) |
10 | League | 07/13/2024 | Albertslund 1 | AB 1 | Abandoned. | Albertslund 1: 0/0(0.0) |
11 | League | 07/12/2024 | Denmark Red | Warsaw | Denmark Red won by 50 Run(s) | Denmark Red: 177/4(25.0) Warsaw: 127/9(25.0) |
12 | League | 07/12/2024 | Frem 1 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 6 Wickets | Frem 1: 123/10(19.5) Copenhagen 1: 124/4(16.3) |
13 | League | 07/08/2024 | Forty Øst 2 | Glostrup OB | Glostrup OB won by 7 Wickets | Forty Øst 2: 87/5(20.0) Glostrup OB: 88/3(15.1) |
14 | League | 07/07/2024 | Køge 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 1 Wickets | Køge 1: 165/10(44.0) Svanholm 2: 166/9(49.3) |
15 | League | 07/07/2024 | Soraner 1 | KB 1 | KB 1 won by 4 Wickets | Soraner 1: 88/10(24.2) KB 1: 91/6(16.4) |
16 | League | 07/07/2024 | Hvidovre 1 | Fredensborg 1 | Hvidovre 1 won by 61 Run(s) | Hvidovre 1: 203/10(48.1) Fredensborg 1: 142/10(34.1) |
17 | League | 07/07/2024 | Bella 2 | Nordvest 1 | Bella 2 won by 27 Run(s) | Bella 2: 218/6(30.0) Nordvest 1: 191/8(30.0) |
18 | League | 07/07/2024 | AB 2 | Soraner 3 | AB 2 won by 85 Run(s) | AB 2 : 259/7(30.0) Soraner 3: 174/10(30.0) |
19 | League | 07/07/2024 | Aalborg 2 | Aarhus 2 | Aalborg 2 won by 10 Run(s) | Aalborg 2: 137/10(32.3) Aarhus 2: 127/10(38.4) |
20 | League | 07/07/2024 | Ishøj 1 | Skanderborg 1 | Ishøj 1 won by 108 Run(s) | Ishøj 1: 166/10(45.0) Skanderborg 1: 58/10(20.2) |
21 | League | 07/07/2024 | Glostrup 2 | Soraner 2 | Glostrup 2 won by 70 Run(s) | Glostrup 2: 236/10(49.0) Soraner 2: 166/10(42.0) |
22 | League | 07/07/2024 | KB 3 | Fredensborg 2 | Fredensborg 2 won by 7 Wickets | KB 3: 153/8(20.0) Fredensborg 2: 154/3(18.3) |
23 | League | 07/07/2024 | Tåstrup 1 | Ikast-Brande 1 | Tåstrup 1 won by 86 Run(s) | Tåstrup 1: 168/10(42.1) Ikast-Brande 1: 82/10(32.5) |
24 | League | 07/07/2024 | Esbjerg 1 | Ishøj 2 | Esbjerg 1 won by 54 Run(s) | Esbjerg 1: 176/10(40.5) Ishøj 2: 122/10(37.3) |
25 | League | 07/07/2024 | KB 2 | Kolding 1 | KB 2 won by 5 Run(s) | KB 2: 145/9(47.5) Kolding 1: 140/10(33.1) |
26 | League | 07/06/2024 | Frem 1 | Bella 1 | Frem 1 won by 13 Run(s) | Frem 1: 91/10(24.1) Bella 1: 78/9(25.0) |
27 | League | 07/06/2024 | Ishøj 2 | Husum 1 | Husum 1 won by 7 Wickets | Ishøj 2: 193/10(39.5) Husum 1: 194/3(26.2) |
28 | League | 07/06/2024 | AB 1 | Glostrup 1 | Glostrup 1 won by 7 Wickets | AB 1: 119/10(33.1) Glostrup 1: 120/3(18.2) |
29 | League | 07/06/2024 | KB 2 | Herning 1 | Herning 1 won by 8 Wickets | KB 2: 113/9(20.0) Herning 1: 116/2(16.1) |
30 | League | 07/06/2024 | Albertslund 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 9 Wickets | Albertslund 1: 118/8(30.0) Svanholm 1: 119/1(12.0) |
31 | League | 07/06/2024 | Skanderborg 2 | Fredericia 1 | Fredericia 1 won by 8 Wickets | Skanderborg 2: 64/7(19.5) Fredericia 1: 65/2(9.1) |
32 | League | 07/06/2024 | Frem 3 | Nørrebro 2 | Nørrebro 2 won by 6 Wickets | Frem 3: 128/6(20.0) Nørrebro 2: 129/4(19.2) |
33 | League | 07/06/2024 | Århus 1 | Tåstrup 1 | Tåstrup 1 won by 3 Wickets | Århus 1: 166/7(30.0) Tåstrup 1: 167/7(27.0) |
34 | League | 07/06/2024 | Svanholm 3 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 4 Wickets | Svanholm 3: 86/6(20.0) Copenhagen 1: 87/6(15.5) |
35 | League | 07/04/2024 | Forty Øst 1 | Forty Øst 2 | Forty Øst 2 won by 8 Wickets | Forty Øst 1: 124/6(25.0) Forty Øst 2: 125/2(22.2) |
36 | League | 07/04/2024 | Ishøj OB | Svanholm OB | Winner: Ishøj OB | Ishøj OB: 147/5(20.1) Svanholm OB: 148/3(19.4) |
37 | League | 07/03/2024 | Fredensborg OB | FREM 1 OB | Fredensborg OB won by 37 Run(s) | Fredensborg OB: 145/4(20.0) FREM 1 OB: 108/7(16.3) |
38 | League | 07/01/2024 | Forty Øst 1 | Malmøhus OB | Malmøhus OB won by 9 Wickets | Forty Øst 1: 146/6(20.0) Malmøhus OB: 148/1(18.0) |
39 | League | 06/30/2024 | Fredensborg 2 | Tåstrup 3 | Forfeited. Winner: Fredensborg 2 | Fredensborg 2: 0/0(30.0) Tåstrup 3: 0/0(30.0) |
40 | League | 06/30/2024 | Albertslund 2 | Svanholm 3 | Abandoned. | Albertslund 2: 0/0(30.0) Svanholm 3: 0/0(30.0) |
41 | League | 06/30/2024 | Bella 1 | Nørrebro 1 | Abandoned. | Bella 1: 0/0(50.0) Nørrebro 1: 0/0(50.0) |
42 | League | 06/30/2024 | Ishøj 4 | Glostrup 3 | Forfeited. Winner: Ishøj 4 | Ishøj 4: 0/0(30.0) Glostrup 3: 0/0(30.0) |
43 | League | 06/30/2024 | Køge 2 | Copenhagen 2 | No Result | Køge 2: 0/0(2.0) Copenhagen 2: 0/0(2.0) |
44 | League | 06/30/2024 | AB 1 | Ishøj 1 | AB 1: 0/0(0.0) | |
45 | League | 06/30/2024 | Himalaya 2 | Fredensborg 3 | Fredensborg 3 won by 6 Wickets | Himalaya 2: 147/8(25.0) Fredensborg 3: 151/4(23.5) |
46 | League | 06/30/2024 | Ishøj 3 | KB 3 | Winner: Ishøj 3 | Ishøj 3: 0/0(30.0) KB 3: 0/0(30.0) |
47 | League | 06/30/2024 | Fredericia 1 | Herning 2 | Herning 2 won by 2 Wickets | Fredericia 1: 180/8(40.0) Herning 2: 181/8(39.0) |
48 | League | 06/30/2024 | Esbjerg 2 | Husum 2 | Husum 2 won by 6 Wickets | Esbjerg 2: 95/10(28.2) Husum 2: 97/4(20.5) |
49 | League | 06/30/2024 | Skanderborg 2 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 9 Wickets | Skanderborg 2: 143/8(35.0) Sønderborg 1: 145/1(13.2) |
50 | League | 06/30/2024 | Aalborg 1 | Hvidovre 1 | Aalborg 1 won by 82 Run(s) | Aalborg 1: 261/10(49.3) Hvidovre 1: 179/8(50.0) |
51 | League | 06/29/2024 | Fredensborg 1 | Himalaya 1 | Himalaya 1 won by 7 Wickets | Fredensborg 1: 210/9(40.0) Himalaya 1: 212/3(35.3) |
52 | League | 06/29/2024 | Soraner 3 | Nørrebro 2 | Nørrebro 2 won by 7 Wickets | Soraner 3: 108/9(28.0) Nørrebro 2: 111/3(19.1) |
53 | League | 06/29/2024 | Albertslund 1 | Glostrup 1 | Glostrup 1 won by 4 Wickets | Albertslund 1: 94/10(36.4) Glostrup 1: 95/6(16.0) |
54 | League | 06/29/2024 | Køge 1 | Herning 1 | Herning 1 won by 2 Wickets | Køge 1: 147/10(38.3) Herning 1: 148/8(42.2) |
55 | League | 06/29/2024 | APMM 1 | Nordvest 1 | APMM 1 won by 63 Run(s) | APMM 1: 269/8(30.0) Nordvest 1: 206/10(28.0) |
56 | League | 06/29/2024 | Svanholm 1 | Soraner 1 | Svanholm 1 won by 217 Run(s) | Svanholm 1: 325/4(50.0) Soraner 1: 108/10(31.0) |
57 | League | 06/29/2024 | AB 2 | KB 3 | AB 2 won by 115 Run(s) | AB 2 : 222/6(30.0) KB 3: 107/8(25.0) |
58 | League | 06/29/2024 | Viborg 1 | Aarhus 2 | Aarhus 2 won by 4 Wickets | Viborg 1: 181/10(40.0) Aarhus 2: 183/6(31.0) |
59 | League | 06/29/2024 | Skanderborg 1 | KB 1 | KB 1 won by 4 Wickets | Skanderborg 1: 214/10(42.3) KB 1: 215/6(29.0) |
60 | League | 06/29/2024 | Ishøj 2 | Kolding 1 | Ishøj 2 won by 31 Run(s) | Ishøj 2: 228/7(50.0) Kolding 1: 197/6(50.0) |
61 | League | 06/29/2024 | Tåstrup 1 | Frem 1 | Tåstrup 1 won by 12 Run(s) | Tåstrup 1: 82/10(26.4) Frem 1: 70/10(24.0) |
62 | League | 06/29/2024 | Hvidovre 1 | Ikast-Brande 1 | Hvidovre 1 won by 13 Run(s) | Hvidovre 1: 247/6(50.0) Ikast-Brande 1: 234/10(47.1) |
63 | League | 06/27/2024 | FREM 1 OB | Glostrup OB | FREM 1 OB won by 6 Run(s) | FREM 1 OB: 95/5(20.0) Glostrup OB: 89/6(20.0) |
64 | League | 06/27/2024 | Ishøj 4 | Glostrup 3 | Ishøj 4 won by 30 Run(s) | Ishøj 4: 158/10(20.0) Glostrup 3: 128/5(20.0) |
65 | League | 06/26/2024 | KB/ Soraner OB | FREM 2 OB | FREM 2 OB won by 10 Wickets | KB/ Soraner OB: 130/1(20.0) FREM 2 OB: 134/0(14.5) |
66 | League | 06/26/2024 | Nørrebro 1 | Svanholm 2 | Nørrebro 1 won by 3 Run(s) | Nørrebro 1: 136/6(20.0) Svanholm 2: 133/6(20.0) |
67 | League | 06/25/2024 | Svanholm OB | Forty Øst 2 | Forty Øst 2 won by 7 Wickets | Svanholm OB: 75/5(14.1) Forty Øst 2: 76/3(11.1) |
68 | League | 06/23/2024 | Ikast-B U13-B | Sønderborg U13-B | Ikast-B U13-B won by 11 Run(s) | Ikast-B U13-B: 72/0(15.0) Sønderborg U13-B: 61/0(15.0) |
69 | League | 06/23/2024 | Ikast-B U13-B | Aarhus U13-B | Ikast-B U13-B won by 9 Run(s) | Ikast-B U13-B: 54/0(15.0) Aarhus U13-B: 45/0(15.0) |
70 | League | 06/23/2024 | Aarhus U13-B | Sønderborg U13-B | Aarhus U13-B won by 53 Run(s) | Aarhus U13-B: 113/0(15.0) Sønderborg U13-B: 60/0(15.0) |
71 | League | 06/23/2024 | Tåstrup 2 | Svanholm 3 | Svanholm 3 won by 8 Wickets | Tåstrup 2: 48/10(15.0) Svanholm 3: 51/2(8.5) |
72 | League | 06/23/2024 | KB kvinder | Glostrup kvinder | Glostrup kvinder won by 8 Wickets | KB kvinder: 104/4(20.0) Glostrup kvinder: 105/2(13.2) |
73 | Final | 06/23/2024 | Skanderborg 1 | Svanholm 1 | Skanderborg 1 won by 9 Run(s) | Skanderborg 1: 232/8(20.0) Svanholm 1: 223/4(20.0) |
74 | League | 06/23/2024 | Viborg 1 | Aalborg 1 | Viborg 1 won by 48 Run(s) | Viborg 1: 173/4(20.0) Aalborg 1: 125/8(20.0) |
75 | League | 06/23/2024 | AB 2 | Bella 2 | Bella 2 won by 1 Wickets | AB 2 : 174/5(30.0) Bella 2: 175/9(29.1) |
76 | League | 06/23/2024 | Hvidovre 1 | Himalaya 1 | Himalaya 1 won by 4 Wickets | Hvidovre 1: 201/8(50.0) Himalaya 1: 202/6(39.5) |
77 | League | 06/23/2024 | Copenhagen 1 | Nørrebro 2 | Nørrebro 2 won by 3 Wickets | Copenhagen 1: 121/10(26.2) Nørrebro 2: 123/7(27.2) |
78 | League | 06/23/2024 | APMM 1 | Tåstrup 1 | Tåstrup 1 won by 3 Wickets | APMM 1: 89/9(20.0) Tåstrup 1: 92/7(18.2) |
79 | League | 06/23/2024 | KB 3 | Soraner 3 | Soraner 3 won by 7 Wickets | KB 3: 141/8(30.0) Soraner 3: 145/3(21.5) |
80 | League | 06/23/2024 | Frem 1 | Glostrup 2 | Frem 1 won by 11 Run(s) | Frem 1: 128/7(20.0) Glostrup 2: 117/8(20.0) |
81 | League | 06/23/2024 | Soraner 1 | Bella 1 | Bella 1 won by 5 Wickets | Soraner 1: 139/8(20.0) Bella 1: 143/5(19.3) |
82 | League | 06/23/2024 | KB 2 | Husum 1 | KB 2 won by 19 Run(s) | KB 2: 336/7(50.0) Husum 1: 317/7(50.0) |
83 | 3rd Position | 06/23/2024 | Ishøj 1 | Køge 1 | Ishøj 1 won by 109 Run(s) | Ishøj 1: 246/4(20.0) Køge 1: 137/10(19.2) |
84 | League | 06/23/2024 | Glostrup U13 | KB U13 | KB U13 won by 7 Wickets | Glostrup U13: 38/9(13.1) KB U13: 39/3(18.3) |
85 | League | 06/22/2024 | Aarhus 2 | Skanderborg 2 | Abandoned. | Aarhus 2: 0/0(0.0) |
86 | Semi Final | 06/22/2024 | Svanholm 1 | Ishøj 1 | Svanholm 1 won by 101 Run(s) | Svanholm 1: 243/4(20.0) Ishøj 1: 142/8(20.0) |
87 | League | 06/22/2024 | Fredensborg U15 | Glostrup/Albertslund U15 | Glostrup/Albertslund U15 won by 7 Wickets | Fredensborg U15: 42/8(10.4) Glostrup/Albertslund U15: 43/3(10.3) |
88 | League | 06/22/2024 | KB U15 - 2 | KB U15 - 1 | KB U15 - 1 won by 9 Wickets | KB U15 - 2: 26/6(6.0) KB U15 - 1: 30/1(3.2) |
89 | Semi Final | 06/22/2024 | Køge 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 10 Wickets | Køge 1: 119/9(20.0) Skanderborg 1: 120/0(8.5) |
90 | League | 06/22/2024 | Copenhagen 2 | Fredensborg 2 | Fredensborg 2 won by 8 Wickets | Copenhagen 2: 141/8(20.0) Fredensborg 2: 142/2(16.1) |
91 | League | 06/22/2024 | Albertslund 2 | Hvidovre 2 | Hvidovre 2 won by 8 Wickets | Albertslund 2: 110/9(20.0) Hvidovre 2: 112/2(13.0) |
92 | League | 06/22/2024 | Fredensborg 1 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 2 Wickets | Fredensborg 1: 242/6(35.0) Aalborg 1: 244/8(32.5) |
93 | League | 06/22/2024 | Husum 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 5 Wickets | Husum 1: 156/10(41.3) Svanholm 2: 157/5(27.5) |
94 | League | 06/22/2024 | Fredericia 1 | Sønderborg 1 | Fredericia 1 won by 63 Run(s) | Fredericia 1: 147/9(40.0) Sønderborg 1: 84/9(25.5) |
95 | Eliminator | 06/22/2024 | Glostrup 1 | Albertslund 1 | Glostrup 1 won by 21 Run(s) | Glostrup 1: 181/5(20.0) Albertslund 1: 160/8(20.0) |
96 | League | 06/22/2024 | KB U15 - 1 | KB U15 - 2 | KB U15 - 1 won by 22 Run(s) | KB U15 - 1: 123/3(15.0) KB U15 - 2: 101/2(15.0) |
97 | League | 06/22/2024 | Glostrup U13 | Soraner/AB U13 | Glostrup U13 won by 48 Run(s) | Glostrup U13: 105/4(15.0) Soraner/AB U13: 57/4(15.0) |
98 | League | 06/21/2024 | KB/ Soraner OB | Ishøj OB | Ishøj OB won by 9 Wickets | KB/ Soraner OB: 112/2(20.0) Ishøj OB: 113/1(11.5) |
99 | League | 06/20/2024 | Glostrup 2 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 4 Wickets | Glostrup 2: 177/4(20.0) Soraner 2: 181/6(20.0) |
100 | League | 06/20/2024 | Svanholm U15 - 1 | KB U15 - 2 | Svanholm U15 - 1 won by 22 Run(s) | Svanholm U15 - 1: 97/7(17.0) KB U15 - 2: 75/7(18.3) |
101 | League | 06/19/2024 | FREM 1 OB | Malmøhus OB | Malmøhus OB won by 10 Wickets | FREM 1 OB: 95/3(20.0) Malmøhus OB: 99/0(12.0) |
102 | League | 06/19/2024 | Ishøj U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 9 Wickets | Ishøj U13: 34/8(15.0) Fredensborg U13: 35/1(6.2) |
103 | League | 06/18/2024 | KB/ Soraner OB | Glostrup OB | Glostrup OB won by 8 Wickets | KB/ Soraner OB: 127/4(20.0) Glostrup OB: 128/2(16.1) |
104 | League | 06/18/2024 | Nørrebro 1 | KB 2 | KB 2 won by 8 Wickets | Nørrebro 1: 143/7(20.0) KB 2: 149/2(18.4) |
105 | League | 06/17/2024 | Fredensborg OB | FREM 2 OB | FREM 2 OB won by 5 Wickets | Fredensborg OB: 139/7(19.0) FREM 2 OB: 140/5(17.0) |
106 | League | 06/16/2024 | Copenhagen 2 | Frem 3 | Winner: Frem 3 | Copenhagen 2: 142/7(20.0) Frem 3: 134/9(20.0) |
107 | League | 06/16/2024 | Viborg 1 | Aarhus 1 | Aarhus 1 won by 5 Wickets | Viborg 1: 66/10(13.2) Aarhus 1: 70/5(16.3) |
108 | League | 06/16/2024 | Fredensborg 1 | Himalaya 1 | Fredensborg 1 won by 9 Run(s) | Fredensborg 1: 148/7(20.0) Himalaya 1: 139/8(20.0) |
109 | League | 06/16/2024 | Jersey | Denmark | Jersey won by 96 Run(s) | Jersey: 198/7(20.0) Denmark: 102/10(18.3) |
110 | League | 06/16/2024 | Aarhus 1 | Billund 1 | Aarhus 1 won by 5 Run(s) | Aarhus 1: 121/10(19.2) Billund 1: 116/6(20.0) |
111 | League | 06/16/2024 | Himalaya 2 | Tåstrup 2 | Himalaya 2 won by 44 Run(s) | Himalaya 2: 168/8(25.0) Tåstrup 2: 124/10(24.4) |
112 | League | 06/16/2024 | Tåstrup 1 | Kerteminde 1 | Tåstrup 1 won by 204 Run(s) | Tåstrup 1: 270/10(49.4) Kerteminde 1: 66/10(21.2) |
113 | League | 06/16/2024 | Denmark | Jersey | Jersey won by 6 Wickets | Denmark: 119/10(20.0) Jersey: 122/4(13.4) |
114 | League | 06/16/2024 | Viborg 1 | Billund 1 | Billund 1 won by 7 Wickets | Viborg 1: 116/5(20.0) Billund 1: 117/3(16.2) |
115 | Practice | 06/15/2024 | DCF Kvinder | Malmøhus Female | Abandoned. | DCF Kvinder: 0/0(5.0) Malmøhus Female: 0/0(5.0) |
116 | League | 06/15/2024 | Denmark | Jersey | Abandoned. | Denmark: 0/0(20.0) Jersey: 0/0(20.0) |
117 | League | 06/15/2024 | Køge 2 | Fredensborg 3 | Fredensborg 3 won by 8 Wickets | Køge 2: 51/6(9.1) Fredensborg 3: 52/2(5.1) |
118 | Practice | 06/15/2024 | DCF Kvinder | Malmøhus Female | DCF Kvinder won by 30 Run(s) | DCF Kvinder: 120/7(19.5) Malmøhus Female: 90/8(20.1) |
119 | League | 06/15/2024 | Nordvest 1 | Hvidovre 2 | Abandoned. | Nordvest 1: 75/5(12.2) |
120 | League | 06/15/2024 | Albertslund 2 | Copenhagen 1 | Abandoned. | Albertslund 2: 26/1(7.0) |
121 | League | 06/15/2024 | Hvidovre 1 | Frem 1 | Abandoned. | Hvidovre 1: 36/3(8.0) |
122 | League | 06/15/2024 | Ishøj 3 | Nørrebro 2 | Abandoned. | Ishøj 3: 54/3(11.0) |
123 | League | 06/15/2024 | Aarhus 2 | Herning 2 | Abandoned. | Aarhus 2: 52/2(10.0) |
124 | League | 06/15/2024 | Soraner 1 | Albertslund 1 | Soraner 1 won by 6 Run(s) | Soraner 1: 133/9(20.0) Albertslund 1: 127/7(20.0) |
125 | League | 06/15/2024 | Svanholm 3 | APMM 1 | Svanholm 3: 143/6 (20.0/20 ov) APMM 1: 107/10 (18.3/20.0 ov) |
Svanholm 3: 143/6(20.0) APMM 1: 107/10(18.3) Live |
126 | League | 06/14/2024 | Fredensborg U13 | Svanholm U13 | Svanholm U13 won by 6 Wickets | Fredensborg U13: 116/3(20.0) Svanholm U13: 118/4(19.3) |
127 | League | 06/12/2024 | Ishøj OB | FREM 1 OB | Ishøj OB won by 46 Run(s) | Ishøj OB: 168/5(20.0) FREM 1 OB: 122/5(20.0) |
128 | League | 06/12/2024 | Forty Øst 2 | Fredensborg OB | Forty Øst 2 won by 4 Run(s) | Forty Øst 2: 89/3(20.0) Fredensborg OB: 85/7(17.5) |
129 | League | 06/12/2024 | Ishøj U18 | Glostrup U18 | Glostrup U18 won by 7 Wickets | Ishøj U18: 67/8(13.0) Glostrup U18: 68/3(10.3) |
130 | League | 06/12/2024 | KB U18 | Svanholm U18 | Svanholm U18 won by 7 Wickets | KB U18: 105/4(20.0) Svanholm U18: 106/3(18.5) |
131 | League | 06/11/2024 | Svanholm OB | FREM 2 OB | Svanholm OB won by 70 Run(s) | Svanholm OB: 167/0(20.0) FREM 2 OB: 97/6(14.5) |
132 | League | 06/11/2024 | Glostrup 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 8 Wickets | Glostrup 1: 105/4(15.0) Ishøj 1: 109/2(13.1) |
133 | League | 06/11/2024 | Køge 1 | KB 1 | KB 1 won by 7 Wickets | Køge 1: 129/10(19.0) KB 1: 135/3(16.3) |
134 | League | 06/09/2024 | Fredenborg U13 2 | Svanholm U13 2 | Fredenborg U13 2 won by 53 Run(s) | Fredenborg U13 2: 99/0(15.0) Svanholm U13 2: 46/0(15.0) |
135 | League | 06/09/2024 | Glostrup U13-B | Svanholm U13 2 | Glostrup U13-B won by 14 Run(s) | Glostrup U13-B: 68/0(15.0) Svanholm U13 2: 54/0(15.0) |
136 | League | 06/09/2024 | Glostrup U13-B | Albertslund U13 | Glostrup U13-B won by 6 Run(s) | Glostrup U13-B: 93/0(15.0) Albertslund U13: 87/0(15.0) |
137 | League | 06/09/2024 | Fredenborg U13 2 | Albertslund U13 | Fredenborg U13 2 won by 87 Run(s) | Fredenborg U13 2: 138/0(15.0) Albertslund U13: 51/0(15.0) |
138 | League | 06/09/2024 | AB 2 | Ishøj 3 | AB 2 won by 25 Run(s) | AB 2 : 153/7(19.5) Ishøj 3: 128/10(19.3) |
139 | League | 06/09/2024 | Albertslund 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 8 Wickets | Albertslund 1: 79/6(10.0) Skanderborg 1: 80/2(8.1) |
140 | League | 06/09/2024 | Køge 2 | Himalaya 2 | Himalaya 2 won by 6 Wickets | Køge 2: 154/7(25.0) Himalaya 2: 160/4(19.1) |
141 | League | 06/09/2024 | Husum 2 | Billund 1 | Husum 2 won by 76 Run(s) | Husum 2: 260/10(39.4) Billund 1: 184/10(32.5) |
142 | League | 06/09/2024 | Albertslund 2 | Nørrebro 2 | Nørrebro 2 won by 7 Wickets | Albertslund 2: 175/7(25.0) Nørrebro 2: 178/3(23.0) |
143 | League | 06/09/2024 | Svanholm 1 | AB 1 | Svanholm 1 won by 66 Run(s) (D/L) | Svanholm 1: 119/2(8.0) AB 1: 64/3(8.0) |
144 | League | 06/09/2024 | APMM 1 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 6 Wickets | APMM 1: 113/10(19.2) Fredensborg 1: 114/4(17.2) |
145 | League | 06/09/2024 | Svanholm 3 | Frem 2 | Svanholm 3 won by 29 Run(s) | Svanholm 3: 110/7(20.0) Frem 2: 81/10(16.0) |
146 | League | 06/09/2024 | Nørrebro 1 | Hvidovre 1 | Nørrebro 1 won by 11 Run(s) | Nørrebro 1: 244/8(40.0) Hvidovre 1: 233/10(39.3) |
147 | League | 06/09/2024 | Kolding 1 | Esbjerg 1 | Esbjerg 1 won by 8 Wickets | Kolding 1: 162/9(50.0) Esbjerg 1: 163/2(40.4) |
148 | League | 06/09/2024 | Århus 1 | Kerteminde 1 | Århus 1 won by 42 Run(s) (D/L) | Århus 1: 169/10(39.5) Kerteminde 1: 125/10(43.2) |
149 | League | 06/09/2024 | Glostrup 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 4 Wickets | Glostrup 1: 134/10(39.5) Ishøj 1: 138/6(36.2) |
150 | League | 06/09/2024 | Aalborg 1 | Tåstrup 1 | Aalborg 1 won by 100 Run(s) | Aalborg 1: 261/6(40.0) Tåstrup 1: 161/9(40.0) |
151 | League | 06/09/2024 | Ishøj 2 | Herning 1 | Herning 1 won by 8 Wickets | Ishøj 2: 87/10(28.5) Herning 1: 89/2(25.0) |
152 | League | 06/08/2024 | Tåstrup 3 | Frem 3 | Frem 3 won by 9 Wickets | Tåstrup 3: 51/10(18.2) Frem 3: 52/1(6.5) |
153 | League | 06/08/2024 | Fredensborg 2 | Glostrup 3 | Fredensborg 2 won by 24 Run(s) | Fredensborg 2: 166/8(25.0) Glostrup 3: 142/10(23.4) |
154 | League | 06/08/2024 | Skanderborg 1 | Albertslund 1 | Abandoned. | Skanderborg 1: 0/0(0.0) |
155 | League | 06/08/2024 | KB 3 | Nørrebro 2 | Nørrebro 2 won by 8 Wickets | KB 3: 28/4(10.0) Nørrebro 2: 29/2(5.3) |
156 | League | 06/08/2024 | KB 2 | Køge 1 | KB 2 won by 55 Run(s) | KB 2: 295/7(40.0) Køge 1: 240/10(34.3) |
157 | League | 06/08/2024 | Bella 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 2 Wickets | Bella 1: 172/7(35.0) Soraner 2: 176/8(34.5) |
158 | League | 06/08/2024 | Aalborg 1 | Himalaya 1 | Aalborg 1 won by 109 Run(s) | Aalborg 1: 290/9(40.0) Himalaya 1: 181/10(33.3) |
159 | League | 06/08/2024 | Hvidovre 2 | Bella 2 | Hvidovre 2 won by 43 Run(s) | Hvidovre 2: 217/7(30.0) Bella 2: 174/10(25.2) |
160 | League | 06/08/2024 | Svanholm 2 | Herning 1 | Svanholm 2 won by 12 Run(s) | Svanholm 2: 190/10(39.2) Herning 1: 178/9(40.0) |
161 | League | 06/08/2024 | Fredensborg U15 | KB U15 - 1 | KB U15 - 1 won by 8 Wickets | Fredensborg U15: 111/5(25.0) KB U15 - 1: 116/2(14.5) |
162 | League | 06/07/2024 | KB/ Soraner OB | Forty Øst 2 | KB/ Soraner OB won by 78 Run(s) | KB/ Soraner OB: 158/3(20.0) Forty Øst 2: 80/8(19.0) |
163 | League | 06/05/2024 | Køge OB | FREM 2 OB | FREM 2 OB won by 9 Wickets | Køge OB: 25/5(10.0) FREM 2 OB: 27/1(2.0) |
164 | League | 06/05/2024 | Ishøj U13 | Soraner/AB U13 | Ishøj U13 won by 81 Run(s) | Ishøj U13: 125/2(20.0) Soraner/AB U13: 44/8(13.4) |
165 | League | 06/05/2024 | Køge 1 | Glostrup 1 | Køge 1 won by 65 Run(s) | Køge 1: 168/7(20.0) Glostrup 1: 103/7(20.0) |
166 | League | 06/05/2024 | KB 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 2 Wickets | KB 1: 147/7(20.0) Ishøj 1: 152/8(18.5) |
167 | League | 06/04/2024 | Forty Øst 1 | Glostrup OB | Glostrup OB won by 8 Wickets | Forty Øst 1: 141/5(20.0) Glostrup OB: 145/2(17.4) |
168 | League | 06/03/2024 | Fredensborg OB | Svanholm OB | Svanholm OB won by 4 Wickets | Fredensborg OB: 106/7(19.4) Svanholm OB: 107/6(20.0) |
169 | League | 06/02/2024 | Viborg 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 10 Wickets | Viborg 1: 60/9(13.2) Kolding 1: 62/0(11.1) |
170 | League | 06/02/2024 | Tåstrup 2 | Frem 2 | Tåstrup 2 won by 1 Run(s) | Tåstrup 2: 156/10(29.3) Frem 2: 155/10(28.2) |
171 | League | 06/02/2024 | Svanholm U13 | Soraner/AB U13 | Soraner/AB U13 won by 6 Wickets | Svanholm U13: 132/6(25.0) Soraner/AB U13: 133/4(23.5) |
172 | League | 06/02/2024 | Skanderborg 2 | Viborg 1 | Skanderborg 2 won by 63 Run(s) | Skanderborg 2: 198/3(20.0) Viborg 1: 135/5(20.0) |
173 | League | 06/02/2024 | Hvidovre 3 | Fredensborg 2 | Fredensborg 2 won by 7 Wickets | Hvidovre 3: 75/8(20.0) Fredensborg 2: 79/3(12.1) |
174 | League | 06/02/2024 | KB 2 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 7 Wickets | KB 2: 126/6(20.0) Svanholm 2: 127/3(18.5) |
175 | League | 06/02/2024 | Ishøj 1 | KB 1 | KB 1 won by 7 Wickets | Ishøj 1: 102/10(32.2) KB 1: 106/3(21.1) |
176 | League | 06/02/2024 | Nørrebro 2 | Copenhagen 2 | Nørrebro 2 won by 90 Run(s) | Nørrebro 2: 198/3(20.0) Copenhagen 2: 108/9(20.0) |
177 | League | 06/02/2024 | AB 1 | Albertslund 1 | AB 1 won by 22 Run(s) | AB 1: 210/6(20.0) Albertslund 1: 188/10(19.2) |
178 | League | 06/02/2024 | Soraner 1 | Nørrebro 1 | Soraner 1 won by 70 Run(s) | Soraner 1: 161/8(20.0) Nørrebro 1: 91/10(18.4) |
179 | League | 06/02/2024 | AB 2 | Tåstrup 1 | Tåstrup 1 won by 8 Wickets | AB 2: 61/10(15.0) Tåstrup 1: 62/2(9.0) |
180 | League | 06/02/2024 | Herning 2 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 5 Wickets | Herning 2: 172/10(39.1) Sønderborg 1: 175/5(21.1) |
181 | League | 06/02/2024 | Århus 1 | Aalborg 1 | Århus 1 won by 107 Run(s) | Århus 1: 242/10(46.3) Aalborg 1: 135/10(31.5) |
182 | League | 06/02/2024 | Himalaya 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 4 Wickets | Himalaya 1: 202/9(40.0) Soraner 2: 206/6(36.0) |
183 | League | 06/02/2024 | Glostrup 2 | Hvidovre 1 | Hvidovre 1 won by 5 Wickets | Glostrup 2: 94/10(24.4) Hvidovre 1: 95/5(24.3) |
184 | League | 06/02/2024 | Ishøj 2 | Køge 1 | Køge 1 won by 3 Wickets | Ishøj 2: 150/10(41.5) Køge 1: 154/7(42.0) |
185 | League | 06/02/2024 | Kerteminde 1 | Ikast-Brande 1 | Ikast-Brande 1 won by 8 Wickets | Kerteminde 1: 67/10(31.2) Ikast-Brande 1: 68/2(20.2) |
186 | League | 06/02/2024 | Kolding 1 | Skanderborg 2 | Kolding 1 won by 46 Run(s) | Kolding 1: 164/2(20.0) Skanderborg 2: 118/7(20.0) |
187 | League | 06/02/2024 | KB U13 | Fredensborg U13 | KB U13 won by 8 Run(s) | KB U13: 95/3(16.0) Fredensborg U13: 87/5(16.0) |
188 | League | 06/01/2024 | Bella 2 | Albertslund 2 | Bella 2 won by 16 Run(s) | Bella 2: 172/10(29.0) Albertslund 2: 156/9(28.0) |
189 | League | 06/01/2024 | Ishøj 3 | Hvidovre 2 | Hvidovre 2 won by 1 Wickets | Ishøj 3: 87/10(21.2) Hvidovre 2: 88/9(24.3) |
190 | League | 06/01/2024 | Svanholm 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 5 Wickets | Svanholm 1: 145/9(20.0) Skanderborg 1: 150/5(18.0) |
191 | League | 06/01/2024 | Bella 1 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 9 Wickets | Bella 1: 108/10(28.5) Fredensborg 1: 111/1(21.5) |
192 | League | 06/01/2024 | Svanholm 3 | Soraner 3 | Svanholm 3 won by 80 Run(s) | Svanholm 3: 175/6(30.0) Soraner 3: 95/9(24.1) |
193 | League | 06/01/2024 | KB 3 | APMM 1 | KB 3 won by 110 Run(s) | KB 3: 234/8(30.0) APMM 1: 124/10(23.5) |
194 | League | 06/01/2024 | Aalborg 2 | Viborg 1 | Aalborg 2 won by 23 Run(s) | Aalborg 2: 159/10(35.5) Viborg 1: 136/10(32.5) |
195 | League | 06/01/2024 | Ishøj 4 | Frem 3 | Frem 3 won by 4 Wickets | Ishøj 4: 133/10(28.1) Frem 3: 137/6(23.3) |
196 | League | 06/01/2024 | Fredericia 1 | Aarhus 2 | Fredericia 1 won by 52 Run(s) | Fredericia 1: 144/6(40.0) Aarhus 2: 92/10(30.0) |
197 | League | 06/01/2024 | Nordvest 1 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 10 Wickets | Nordvest 1: 168/6(30.0) Copenhagen 1: 171/0(15.5) |
198 | League | 06/01/2024 | Herning 1 | Esbjerg 1 | Herning 1 won by 7 Run(s) | Herning 1: 244/7(50.0) Esbjerg 1: 237/7(50.0) |
199 | League | 06/01/2024 | KB U13 | Glostrup U13 | KB U13 won by 96 Run(s) | KB U13: 155/7(20.0) Glostrup U13: 59/0(16.0) |
200 | League | 05/31/2024 | KB/ Soraner OB | Malmøhus OB | Malmøhus OB won by 6 Wickets | KB/ Soraner OB: 130/3(20.0) Malmøhus OB: 134/4(18.5) |
201 | League | 05/29/2024 | Forty Øst 1 | FREM 2 OB | FREM 2 OB won by 5 Wickets | Forty Øst 1: 109/3(15.0) FREM 2 OB: 110/5(13.3) |
202 | League | 05/29/2024 | AB 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 5 Run(s) (D/L) | AB 1: 75/9(14.0) Svanholm 1: 33/0(6.0) |
203 | League | 05/27/2024 | Forty Øst 2 | Ishøj OB | Ishøj OB won by 7 Wickets | Forty Øst 2: 90/4(20.0) Ishøj OB: 94/3(14.5) |
204 | League | 05/27/2024 | Svanholm U15 - 1 | Glostrup/Albertslund U15 | Svanholm U15 - 1 won by 52 Run(s) | Svanholm U15 - 1: 135/3(20.0) Glostrup/Albertslund U15: 83/7(17.5) |
205 | League | 05/26/2024 | Tåstrup 2 | Hvidovre 3 | Hvidovre 3 won by 5 Wickets | Tåstrup 2: 131/9(25.0) Hvidovre 3: 135/5(19.0) |
206 | League | 05/26/2024 | Billund 1 | Kolding 2 | Billund 1 won by 12 Run(s) | Billund 1: 216/10(36.5) Kolding 2: 204/10(40.0) |
207 | League | 05/26/2024 | Fredensborg 1 | Tåstrup 1 | Fredensborg 1 won by 175 Run(s) | Fredensborg 1: 228/10(50.0) Tåstrup 1: 53/10(21.0) |
208 | League | 05/26/2024 | Bella 2 | Copenhagen 1 | Bella 2 won by 61 Run(s) | Bella 2: 199/9(30.0) Copenhagen 1: 138/10(24.5) |
209 | League | 05/26/2024 | Aalborg 2 | Herning 2 | Herning 2 won by 5 Wickets | Aalborg 2: 130/10(30.0) Herning 2: 134/5(25.2) |
210 | League | 05/26/2024 | Bella 1 | Kerteminde 1 | Bella 1 won by 55 Run(s) | Bella 1: 165/10(42.4) Kerteminde 1: 110/10(38.5) |
211 | League | 05/26/2024 | Svanholm 2 | Hvidovre 1 | Svanholm 2 won by 55 Run(s) | Svanholm 2: 137/6(20.0) Hvidovre 1: 82/10(14.3) |
212 | League | 05/26/2024 | Ishøj 3 | AB 2 | AB 2 won by 3 Wickets | Ishøj 3: 110/5(20.0) AB 2: 111/7(19.0) |
213 | League | 05/26/2024 | Ikast-Brande 1 | Nørrebro 1 | Ikast-Brande 1 won by 55 Run(s) | Ikast-Brande 1: 149/10(47.5) Nørrebro 1: 94/10(29.3) |
214 | League | 05/26/2024 | Soraner 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 6 Wickets | Soraner 1: 190/10(44.0) Skanderborg 1: 191/4(25.2) |
215 | League | 05/26/2024 | KB 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 5 Wickets | KB 1: 156/10(45.1) Svanholm 1: 157/5(39.0) |
216 | League | 05/26/2024 | Husum 1 | Køge 1 | Køge 1 won by 2 Wickets | Husum 1: 208/10(49.5) Køge 1: 213/8(32.2) |
217 | League | 05/26/2024 | Århus 1 | Glostrup 2 | Århus 1 won by 1 Run(s) | Århus 1: 86/10(29.0) Glostrup 2: 85/10(24.4) |
218 | Practice | 05/25/2024 | Hamburg CC Female | DCF Kvinder | DCF Kvinder won by 9 Wickets | Hamburg CC Female: 55/10(19.4) DCF Kvinder: 56/1(11.0) |
219 | League | 05/25/2024 | Nordvest 1 | KB 3 | KB 3 won by 7 Wickets | Nordvest 1: 129/10(25.5) KB 3: 135/3(24.3) |
220 | League | 05/25/2024 | Copenhagen 2 | Himalaya 2 | Himalaya 2 won by 8 Wickets | Copenhagen 2: 154/10(24.4) Himalaya 2: 155/2(18.5) |
221 | League | 05/25/2024 | Hvidovre 2 | Svanholm 3 | Hvidovre 2 won by 15 Run(s) | Hvidovre 2: 147/10(25.5) Svanholm 3: 132/10(27.4) |
222 | Practice | 05/25/2024 | DCF Kvinder | Hamburg CC Female | DCF Kvinder won by 75 Run(s) | DCF Kvinder: 153/3(20.0) Hamburg CC Female: 78/5(20.0) |
223 | League | 05/25/2024 | Skanderborg 2 | Viborg 1 | Skanderborg 2 won by 90 Run(s) | Skanderborg 2: 239/8(40.0) Viborg 1: 149/10(34.5) |
224 | League | 05/25/2024 | Glostrup 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 10 Wickets | Glostrup 1: 133/10(48.1) Skanderborg 1: 134/0(18.0) |
225 | League | 05/25/2024 | Albertslund 2 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 5 Wickets | Albertslund 2: 160/8(20.0) Soraner 2: 162/5(19.1) |
226 | League | 05/25/2024 | Århus 1 | Himalaya 1 | Århus 1 won by 89 Run(s) | Århus 1: 177/10(44.5) Himalaya 1: 88/10(23.5) |
227 | League | 05/25/2024 | Ikast-Brande 1 | Frem 1 | Frem 1 won by 4 Wickets | Ikast-Brande 1: 92/10(33.3) Frem 1: 93/6(27.2) |
228 | League | 05/25/2024 | Ishøj 2 | Husum 1 | Ishøj 2 won by 45 Run(s) | Ishøj 2: 162/10(45.3) Husum 1: 117/10(43.4) |
229 | League | 05/25/2024 | Herning 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 6 Wickets | Herning 1: 111/10(37.5) Kolding 1: 115/4(29.3) |
230 | League | 05/22/2024 | FREM 1 OB | KB/ Soraner OB | KB/ Soraner OB won by 9 Wickets | FREM 1 OB: 105/2(20.0) KB/ Soraner OB: 107/1(14.2) |
231 | League | 05/22/2024 | Svanholm 3 | Ishøj 4 | Svanholm 3 won by 31 Run(s) | Svanholm 3: 145/7(20.0) Ishøj 4: 114/10(18.5) |
232 | League | 05/21/2024 | Forty Øst 2 | Malmøhus OB | Forty Øst 2 won by 25 Run(s) | Forty Øst 2: 149/3(20.0) Malmøhus OB: 124/6(18.3) |
233 | League | 05/20/2024 | Aarhus U13-B | Ikast-B U13-B | Aarhus U13-B: 0/0(0.0) | |
234 | League | 05/20/2024 | Ikast-B U13-B | Sønderborg U13-B | Ikast-B U13-B won by 3 Run(s) | Ikast-B U13-B: 79/2(15.0) Sønderborg U13-B: 76/7(15.0) |
235 | League | 05/20/2024 | Sønderborg U13-B | Aarhus U13-B | Aarhus U13-B won by 7 Wickets | Sønderborg U13-B: 64/13(15.0) Aarhus U13-B: 91/3(15.0) |
236 | League | 05/20/2024 | Ishøj U13 | Glostrup U13 | Glostrup U13 won by 4 Wickets | Ishøj U13: 84/9(18.0) Glostrup U13: 86/6(21.4) |
237 | League | 05/20/2024 | Kolding 2 | Husum 2 | Husum 2 won by 6 Wickets | Kolding 2: 175/9(40.0) Husum 2: 176/4(25.5) |
238 | League | 05/20/2024 | Billund 1 | Esbjerg 2 | Billund 1 won by 84 Run(s) | Billund 1: 301/10(39.4) Esbjerg 2: 217/10(36.3) |
239 | League | 05/20/2024 | Soraner 2 | Hvidovre 1 | Hvidovre 1 won by 2 Wickets | Soraner 2: 213/10(46.5) Hvidovre 1: 214/8(48.2) |
240 | League | 05/20/2024 | Ishøj 1 | Køge 1 | Ishøj 1 won by 21 Run(s) | Ishøj 1: 132/6(20.0) Køge 1: 111/8(20.0) |
241 | League | 05/20/2024 | KB 1 | Glostrup 1 | KB 1 won by 19 Run(s) | KB 1: 187/8(20.0) Glostrup 1: 168/6(20.0) |
242 | League | 05/20/2024 | KB U13 | Soraner/AB U13 | KB U13 won by 92 Run(s) | KB U13: 174/4(20.0) Soraner/AB U13: 82/7(20.0) |
243 | League | 05/19/2024 | KB 3 | Hvidovre 3 | Hvidovre 3 won by 6 Wickets | KB 3: 146/3(20.0) Hvidovre 3: 150/4(19.3) |
244 | League | 05/19/2024 | Bella 2 | Tåstrup 2 | Bella 2 won by 84 Run(s) | Bella 2: 207/4(20.0) Tåstrup 2: 123/9(20.0) |
245 | League | 05/19/2024 | Fredensborg 2 | Ishøj 4 | Ishøj 4 won by 6 Wickets | Fredensborg 2: 150/7(30.0) Ishøj 4: 154/4(19.0) |
246 | League | 05/19/2024 | Nordvest 1 | Soraner 3 | Soraner 3 won by 4 Wickets | Nordvest 1: 147/10(25.2) Soraner 3: 148/6(26.1) |
247 | League | 05/19/2024 | Glostrup 3 | Frem 2 | Frem 2 won by 6 Wickets | Glostrup 3: 118/6(20.0) Frem 2: 119/4(14.5) |
248 | League | 05/19/2024 | Svanholm 1 | AB 1 | Svanholm 1 won by 251 Run(s) | Svanholm 1: 438/5(50.0) AB 1: 187/10(43.4) |
249 | League | 05/19/2024 | Hvidovre 2 | APMM 1 | Hvidovre 2 won by 5 Run(s) | Hvidovre 2: 206/4(30.0) APMM 1: 201/6(30.0) |
250 | League | 05/19/2024 | Fredensborg 1 | Nørrebro 1 | Fredensborg 1 won by 112 Run(s) | Fredensborg 1: 193/10(47.3) Nørrebro 1: 81/10(24.3) |
251 | League | 05/19/2024 | Skanderborg 2 | Herning 2 | Herning 2 won by 7 Wickets | Skanderborg 2: 166/10(34.3) Herning 2: 167/3(35.0) |
252 | League | 05/19/2024 | Himalaya 1 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 7 Wickets | Himalaya 1: 114/10(34.1) Glostrup 2: 115/3(22.0) |
253 | League | 05/19/2024 | Fredericia 1 | Aalborg 2 | Fredericia 1 won by 103 Run(s) | Fredericia 1: 196/5(40.0) Aalborg 2: 93/10(32.0) |
254 | League | 05/19/2024 | Tåstrup 1 | Bella 1 | Tåstrup 1 won by 27 Run(s) | Tåstrup 1: 193/10(39.4) Bella 1: 166/10(28.2) |
255 | League | 05/19/2024 | Soraner 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 7 Wickets | Soraner 1: 191/10(49.1) Ishøj 1: 192/3(36.5) |
256 | League | 05/19/2024 | Kolding 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 4 Wickets | Kolding 1: 225/8(50.0) Svanholm 2: 226/6(46.1) |
257 | League | 05/19/2024 | Århus 1 | Frem 1 | Århus 1 won by 412 Run(s) | Århus 1: 477/5(50.0) Frem 1: 65/9(22.5) |
258 | League | 05/19/2024 | Køge 1 | Esbjerg 1 | Køge 1 won by 91 Run(s) | Køge 1: 352/10(43.5) Esbjerg 1: 261/8(50.0) |
259 | League | 05/19/2024 | Svanholm U15 - 1 | KB U15 - 2 | Svanholm U15 - 1 won by 96 Run(s) | Svanholm U15 - 1: 154/7(25.0) KB U15 - 2: 58/9(14.0) |
260 | League | 05/18/2024 | Roskilde U13 | Nørrebro U13 | Roskilde U13 won by 51 Run(s) | Roskilde U13: 139/0(15.0) Nørrebro U13: 88/0(15.0) |
261 | League | 05/18/2024 | Fredenborg U13 2 | Nørrebro U13 | Fredenborg U13 2 won by 77 Run(s) | Fredenborg U13 2: 134/3(15.0) Nørrebro U13: 57/6(15.0) |
262 | League | 05/18/2024 | Fredenborg U13 2 | Glostrup U13-B | Fredenborg U13 2 won by 2 Run(s) | Fredenborg U13 2: 52/0(15.0) Glostrup U13-B: 50/0(15.0) |
263 | League | 05/18/2024 | Glostrup U13-B | Roskilde U13 | Glostrup U13-B won by 15 Run(s) | Glostrup U13-B: 144/0(15.0) Roskilde U13: 129/0(15.0) |
264 | League | 05/18/2024 | AB 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 9 Wickets | AB 1: 115/7(20.0) Skanderborg 1: 118/1(11.5) |
265 | League | 05/18/2024 | Glostrup kvinder | Fredericia kvinder | Fredericia kvinder won by 3 Wickets | Glostrup kvinder: 111/10(18.0) Fredericia kvinder: 112/7(17.3) |
266 | League | 05/18/2024 | Nørrebro 2 | AB 2 | AB 2 won by 2 Wickets | Nørrebro 2: 167/10(25.0) AB 2 : 168/8(27.5) |
267 | League | 05/18/2024 | Skanderborg 1 | Albertslund 1 | Skanderborg 1 won by 135 Run(s) | Skanderborg 1: 249/1(20.0) Albertslund 1: 114/10(19.1) |
268 | League | 05/18/2024 | Køge 1 | Husum 1 | Køge 1 won by 64 Run(s) | Køge 1: 180/10(35.1) Husum 1: 116/10(28.5) |
269 | League | 05/18/2024 | Svanholm 1 | Glostrup 1 | Svanholm 1 won by 430 Run(s) | Svanholm 1: 479/4(50.0) Glostrup 1: 49/10(17.2) |
270 | League | 05/18/2024 | Aalborg 1 | Frem 1 | Aalborg 1 won by 34 Run(s) | Aalborg 1: 224/10(47.0) Frem 1: 190/10(46.3) |
271 | League | 05/18/2024 | Copenhagen 1 | Albertslund 2 | Albertslund 2 won by 7 Wickets | Copenhagen 1: 155/4(20.0) Albertslund 2: 159/3(18.0) |
272 | League | 05/18/2024 | Herning 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 3 Wickets | Herning 1: 243/9(50.0) Svanholm 2: 244/7(49.2) |
273 | League | 05/18/2024 | Aarhus 2 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 5 Wickets | Aarhus 2: 148/10(36.5) Sønderborg 1: 152/5(27.1) |
274 | League | 05/18/2024 | Svanholm 3 | Glostrup 3 | Svanholm 3 won by 70 Run(s) | Svanholm 3: 191/4(20.0) Glostrup 3: 121/10(20.0) |
275 | League | 05/18/2024 | KB 2 | Ishøj 2 | Ishøj 2 won by 8 Wickets | KB 2: 150/10(37.5) Ishøj 2: 152/2(32.2) |
276 | League | 05/18/2024 | Frem 3 | Tåstrup 3 | Frem 3 won by 85 Run(s) | Frem 3: 250/4(30.0) Tåstrup 3: 165/10(27.5) |
277 | League | 05/15/2024 | Ishøj U18 | KB U18 | Ishøj U18 won by 62 Run(s) | Ishøj U18: 146/4(20.0) KB U18: 84/9(15.0) |
278 | League | 05/15/2024 | Svanholm U18 | Glostrup U18 | Svanholm U18 won by 37 Run(s) | Svanholm U18: 99/4(20.0) Glostrup U18: 62/9(16.4) |
279 | League | 05/14/2024 | Forty Øst 1 | Fredensborg OB | Forty Øst 1 won by 5 Run(s) | Forty Øst 1: 143/4(20.0) Fredensborg OB: 138/7(18.2) |
280 | League | 05/14/2024 | Frem 3 | Ishøj 4 | Frem 3 won by 11 Run(s) | Frem 3: 147/8(25.0) Ishøj 4: 136/10(23.2) |
281 | League | 05/13/2024 | Svanholm OB | Malmøhus OB | Svanholm OB won by 27 Run(s) | Svanholm OB: 159/3(20.0) Malmøhus OB: 132/4(20.0) |
282 | League | 05/12/2024 | Svanholm U13 2 | Roskilde U13 | Svanholm U13 2 won by 22 Run(s) | Svanholm U13 2: 67/8(12.0) Roskilde U13: 45/8(12.0) |
283 | League | 05/12/2024 | Svanholm U13 2 | Albertslund U13 | Svanholm U13 2 won by 1 Run(s) | Svanholm U13 2: 30/8(12.0) Albertslund U13: 29/8(12.0) |
284 | League | 05/12/2024 | Roskilde U13 | Nørrebro U13 | Roskilde U13 won by 28 Run(s) | Roskilde U13: 101/8(12.0) Nørrebro U13: 73/8(12.0) |
285 | League | 05/12/2024 | Nørrebro U13 | Albertslund U13 | Nørrebro U13 won by 74 Run(s) | Nørrebro U13: 124/8(12.0) Albertslund U13: 50/8(12.0) |
286 | League | 05/12/2024 | APMM 1 | Himalaya 1 | Himalaya 1 won by 9 Wickets | APMM 1: 119/6(20.0) Himalaya 1: 120/1(15.1) |
287 | League | 05/12/2024 | Copenhagen 2 | Tåstrup 2 | Tåstrup 2 won by 2 Wickets | Copenhagen 2: 189/7(30.0) Tåstrup 2: 190/8(26.2) |
288 | League | 05/12/2024 | KB 1 | AB 1 | KB 1 won by 259 Run(s) | KB 1: 337/4(50.0) AB 1: 78/10(24.4) |
289 | League | 05/12/2024 | Bella 2 | KB 3 | Bella 2 won by 147 Run(s) | Bella 2: 262/9(35.0) KB 3: 115/10(26.5) |
290 | League | 05/12/2024 | Ishøj 1 | Albertslund 1 | Ishøj 1 won by 138 Run(s) | Ishøj 1: 213/6(50.0) Albertslund 1: 75/10(28.4) |
291 | League | 05/12/2024 | Aalborg 2 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 8 Wickets | Aalborg 2: 53/9(25.2) Sønderborg 1: 54/2(8.0) |
292 | League | 05/12/2024 | Fredensborg 3 | Hvidovre 3 | Fredensborg 3 won by 90 Run(s) | Fredensborg 3: 193/6(30.0) Hvidovre 3: 103/10(29.5) |
293 | League | 05/12/2024 | Glostrup 1 | Soraner 1 | Glostrup 1 won by 53 Run(s) | Glostrup 1: 181/10(39.2) Soraner 1: 128/10(27.4) |
294 | League | 05/12/2024 | Skanderborg 2 | Aarhus 2 | Skanderborg 2 won by 75 Run(s) | Skanderborg 2: 198/8(40.0) Aarhus 2: 123/10(29.0) |
295 | League | 05/12/2024 | Soraner 2 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 1 Wickets | Soraner 2: 141/10(37.0) Fredensborg 1: 144/9(46.3) |
296 | League | 05/12/2024 | Tåstrup 3 | Glostrup 3 | Glostrup 3 won by 9 Wickets | Tåstrup 3: 140/10(26.5) Glostrup 3: 141/1(21.1) |
297 | League | 05/12/2024 | KB 2 | Kolding 1 | KB 2 won by 20 Run(s) | KB 2: 219/10(46.5) Kolding 1: 199/10(47.1) |
298 | League | 05/12/2024 | Esbjerg 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 10 Wickets | Esbjerg 1: 69/10(28.4) Svanholm 2: 70/0(14.1) |
299 | League | 05/12/2024 | Ikast-Brande 1 | Glostrup 2 | Ikast-Brande 1 won by 19 Run(s) | Ikast-Brande 1: 90/10(30.4) Glostrup 2: 71/10(21.5) |
300 | League | 05/11/2024 | Himalaya 2 | Nordvest 2 | It is a Tie | Himalaya 2: 118/10(19.5) Nordvest 2: 118/8(20.0) |
301 | League | 05/11/2024 | KB 3 | Albertslund 2 | Albertslund 2 won by 7 Wickets | KB 3: 67/10(21.5) Albertslund 2: 68/3(10.0) |
302 | League | 05/11/2024 | Hvidovre 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 8 Wickets | Hvidovre 2: 122/10(25.3) Copenhagen 1: 123/2(17.5) |
303 | League | 05/11/2024 | Bella 1 | Hvidovre 1 | Bella 1 won by 64 Run(s) | Bella 1: 223/10(44.5) Hvidovre 1: 159/10(42.4) |
304 | League | 05/11/2024 | Viborg 1 | Fredericia 1 | Fredericia 1 won by 6 Wickets | Viborg 1: 78/10(26.3) Fredericia 1: 79/4(20.5) |
305 | League | 05/11/2024 | Svanholm 1 | Skanderborg 1 | Svanholm 1 won by 54 Run(s) | Svanholm 1: 250/6(50.0) Skanderborg 1: 196/10(45.2) |
306 | League | 05/11/2024 | Husum 1 | Herning 1 | Herning 1 won by 6 Wickets | Husum 1: 138/10(37.1) Herning 1: 139/4(33.1) |
307 | League | 05/11/2024 | Soraner/AB U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 8 Wickets | Soraner/AB U13: 75/6(20.0) Fredensborg U13: 76/2(10.1) |
308 | League | 05/11/2024 | Aalborg 1 | Glostrup 2 | Aalborg 1 won by 113 Run(s) | Aalborg 1: 229/7(50.0) Glostrup 2: 116/10(35.5) |
309 | League | 05/11/2024 | Svanholm 3 | Nørrebro 2 | It is a Tie | Svanholm 3: 155/8(30.0) Nørrebro 2: 155/10(29.4) |
310 | League | 05/11/2024 | Køge 1 | Kolding 1 | Køge 1 won by 172 Run(s) | Køge 1: 273/8(50.0) Kolding 1: 101/9(35.5) |
311 | League | 05/11/2024 | Esbjerg 1 | Ishøj 2 | Esbjerg 1 won by 19 Run(s) | Esbjerg 1: 159/9(50.0) Ishøj 2: 140/10(39.1) |
312 | League | 05/11/2024 | Frem 1 | Kerteminde 1 | Frem 1 won by 40 Run(s) | Frem 1: 143/10(39.5) Kerteminde 1: 103/10(28.5) |
313 | League | 05/11/2024 | Glostrup/Albertslund U15 | KB U15 - 2 | KB U15 - 2 won by 6 Wickets | Glostrup/Albertslund U15: 69/8(19.5) KB U15 - 2: 71/4(17.5) |
314 | League | 05/09/2024 | Kolding 1 | Aalborg 1 | Abandoned. | Kolding 1: 85/2(12.0) |
315 | League | 05/09/2024 | Glostrup U13 | Soraner/AB U13 | Glostrup U13 won by 90 Run(s) | Glostrup U13: 158/4(20.0) Soraner/AB U13: 68/7(19.2) |
316 | League | 05/09/2024 | Denmark Blue | Denmark Red | Denmark Blue won by 10 Run(s) | Denmark Blue: 138/5(20.0) Denmark Red: 128/9(20.0) |
317 | League | 05/09/2024 | Ishøj 3 | Nordvest 1 | Ishøj 3 won by 65 Run(s) | Ishøj 3: 195/4(30.0) Nordvest 1: 130/10(28.0) |
318 | League | 05/09/2024 | Kolding 1 | Aarhus 1 | Kolding 1 won by 62 Run(s) | Kolding 1: 126/6(20.0) Aarhus 1: 64/10(19.1) |
319 | League | 05/09/2024 | Ishøj 2 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 8 Wickets | Ishøj 2: 143/6(20.0) Svanholm 2: 144/2(15.1) |
320 | League | 05/09/2024 | Kerteminde 1 | Nørrebro 1 | Nørrebro 1 won by 4 Wickets | Kerteminde 1: 199/10(48.5) Nørrebro 1: 200/6(34.1) |
321 | League | 05/09/2024 | KB 2 | Soraner 1 | KB 2 won by 25 Run(s) | KB 2: 157/3(20.0) Soraner 1: 132/9(20.0) |
322 | League | 05/09/2024 | Denmark Red | Denmark Blue | Denmark Red won by 22 Run(s) | Denmark Red: 134/4(20.0) Denmark Blue: 112/10(19.1) |
323 | League | 05/09/2024 | Ishøj U13 | Svanholm U13 | Svanholm U13 won by 8 Wickets | Ishøj U13: 72/9(19.0) Svanholm U13: 74/2(14.0) |
324 | League | 05/09/2024 | Aalborg 1 | Aarhus 1 | Aarhus 1 won by 6 Wickets | Aalborg 1: 118/10(18.4) Aarhus 1: 119/4(18.4) |
325 | League | 05/08/2024 | Forty Øst 2 | FREM 2 OB | FREM 2 OB won by 7 Wickets | Forty Øst 2: 92/6(20.0) FREM 2 OB: 93/3(16.2) |
326 | League | 05/08/2024 | Glostrup U18 | Ishøj U18 | Ishøj U18 won by 5 Wickets | Glostrup U18: 102/7(20.0) Ishøj U18: 105/5(16.5) |
327 | League | 05/08/2024 | KB U18 | Svanholm U18 | KB U18 won by 37 Run(s) | KB U18: 101/5(20.0) Svanholm U18: 64/9(17.1) |
328 | League | 05/07/2024 | KB U15 - 2 | Glostrup/Albertslund U15 | Glostrup/Albertslund U15 won by 10 Wickets | KB U15 - 2: 42/8(14.5) Glostrup/Albertslund U15: 43/0(8.0) |
329 | League | 05/05/2024 | Kerteminde 1 | Fredensborg 1 | Abandoned. | Kerteminde 1: 0/0(0.0) |
330 | League | 05/05/2024 | Ishøj 4 | Bella 2 | Bella 2 won by 8 Wickets | Ishøj 4: 99/9(20.0) Bella 2: 100/2(15.0) |
331 | League | 05/05/2024 | Fredensborg 3 | Frem 2 | Frem 2 won by 1 Wickets | Fredensborg 3: 155/7(25.0) Frem 2: 156/9(24.4) |
332 | League | 05/05/2024 | Fredericia 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 7 Wickets | Fredericia 1: 84/10(27.5) Sønderborg 1: 85/3(19.2) |
333 | League | 05/05/2024 | Svanholm 1 | Albertslund 1 | Svanholm 1 won by 50 Run(s) (D/L) | Svanholm 1: 166/5(20.0) Albertslund 1: 50/5(12.0) |
334 | League | 05/05/2024 | Glostrup 2 | Nørrebro 1 | Nørrebro 1 won by 6 Wickets | Glostrup 2: 118/10(31.5) Nørrebro 1: 119/4(25.1) |
335 | League | 05/05/2024 | Soraner 1 | Hvidovre 1 | Hvidovre 1 won by 3 Wickets | Soraner 1: 83/10(17.3) Hvidovre 1: 85/7(16.4) |
336 | League | 05/05/2024 | Køge 1 | KB 2 | Køge 1 won by 154 Run(s) | Køge 1: 246/7(40.0) KB 2: 92/10(27.3) |
337 | League | 05/05/2024 | Nordvest 2 | Copenhagen 2 | Copenhagen 2 won by 4 Wickets | Nordvest 2: 140/10(23.1) Copenhagen 2: 141/6(23.1) |
338 | League | 05/05/2024 | Svanholm 3 | AB 2 | Svanholm 3 won by 6 Run(s) | Svanholm 3: 197/8(30.0) AB 2 : 191/9(30.0) |
339 | League | 05/05/2024 | AB 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 5 Wickets | AB 1: 90/4(10.0) Skanderborg 1: 93/5(9.5) |
340 | League | 05/05/2024 | Copenhagen 1 | Soraner 3 | Copenhagen 1 won by 28 Run(s) (D/L) | Copenhagen 1: 230/5(30.0) Soraner 3: 87/7(15.0) |
341 | League | 05/05/2024 | Glostrup 3 | Frem 3 | Frem 3 won by 2 Wickets | Glostrup 3: 156/6(31.1) Frem 3: 159/8(28.5) |
342 | League | 05/05/2024 | APMM 1 | Ishøj 3 | APMM 1 won by 7 Run(s) (D/L) | APMM 1: 225/7(30.0) Ishøj 3: 143/8(20.0) |
343 | League | 05/05/2024 | Fredensborg 2 | Tåstrup 3 | Fredensborg 2 won by 59 Run(s) | Fredensborg 2: 214/9(30.0) Tåstrup 3: 155/10(22.3) |
344 | League | 05/05/2024 | Bella 1 | Århus 1 | Abandoned. | Bella 1: 142/9(30.0) Århus 1: 44/3(9.5) |
345 | League | 05/04/2024 | Køge 2 | Hvidovre 3 | Køge 2 won by 70 Run(s) | Køge 2: 162/5(16.4) Hvidovre 3: 92/10(16.2) |
346 | League | 05/04/2024 | Ishøj 2 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 4 Wickets | Ishøj 2: 115/10(35.5) Svanholm 2: 116/6(23.3) |
347 | League | 05/04/2024 | Aalborg 1 | Bella 1 | Bella 1 won by 3 Wickets | Aalborg 1: 151/10(45.4) Bella 1: 152/7(42.2) |
348 | League | 05/04/2024 | Fredensborg 1 | Ikast-Brande 1 | Fredensborg 1 won by 153 Run(s) | Fredensborg 1: 278/10(49.2) Ikast-Brande 1: 125/10(28.4) |
349 | League | 05/04/2024 | Ishøj 1 | Svanholm 1 | Ishøj 1 won by 65 Run(s) | Ishøj 1: 185/9(50.0) Svanholm 1: 120/10(46.3) |
350 | League | 05/04/2024 | Herning 1 | Esbjerg 1 | Herning 1 won by 145 Run(s) | Herning 1: 314/8(50.0) Esbjerg 1: 169/10(35.0) |
351 | League | 05/04/2024 | Frem 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 6 Wickets | Frem 1: 91/10(35.5) Soraner 2: 92/4(22.3) |
352 | League | 05/04/2024 | Himalaya 1 | Tåstrup 1 | Himalaya 1 won by 75 Run(s) | Himalaya 1: 125/10(34.1) Tåstrup 1: 50/10(23.2) |
353 | League | 05/04/2024 | AB 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 7 Wickets | AB 1: 199/10(47.1) Skanderborg 1: 205/3(29.1) |
354 | League | 05/04/2024 | Glostrup 1 | KB 1 | KB 1 won by 9 Wickets | Glostrup 1: 205/10(49.4) KB 1: 209/1(37.4) |
355 | League | 05/01/2024 | FREM 1 OB | Forty Øst 1 | Forty Øst 1 won by 8 Wickets | FREM 1 OB: 105/6(20.0) Forty Øst 1: 106/2(17.0) |
356 | League | 04/28/2024 | Hvidovre 3 | Copenhagen 2 | Hvidovre 3: 112/8(20.0) Copenhagen 2: 114/3(17.1) |
|
357 | League | 04/28/2024 | Ishøj 3 | Fredensborg 1 | Ishøj 3 won by 1 Run(s) | Ishøj 3: 101/9(20.0) Fredensborg 1: 100/9(20.0) |
358 | League | 04/28/2024 | Bella 1 | Svanholm 2 | Bella 1 won by 6 Run(s) | Bella 1: 120/7(20.0) Svanholm 2: 114/7(20.0) |
359 | League | 04/28/2024 | Tåstrup 2 | Glostrup 3 | Tåstrup 2 won by 54 Run(s) | Tåstrup 2: 139/7(20.0) Glostrup 3: 85/8(20.0) |
360 | League | 04/28/2024 | Kolding 2 | Esbjerg 2 | Esbjerg 2 won by 3 Wickets | Kolding 2: 126/10(38.1) Esbjerg 2: 128/7(40.0) |
361 | League | 04/28/2024 | Køge 1 | Glostrup 1 | Køge 1 won by 3 Run(s) | Køge 1: 120/7(20.0) Glostrup 1: 117/7(20.0) |
362 | League | 04/28/2024 | KB 1 | Albertslund 1 | KB 1 won by 158 Run(s) | KB 1: 268/9(50.0) Albertslund 1: 110/10(28.0) |
363 | League | 04/28/2024 | Skanderborg 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 7 Wickets | Skanderborg 1: 68/10(17.1) Svanholm 1: 73/3(13.1) |
364 | League | 04/28/2024 | KB 2 | Hvidovre 1 | KB 2 won by 6 Run(s) | KB 2: 117/8(20.0) Hvidovre 1: 111/9(20.0) |
365 | League | 04/28/2024 | Soraner 1 | AB 1 | AB 1 won by 6 Wickets | Soraner 1: 149/10(40.1) AB 1: 150/4(38.2) |
366 | League | 04/28/2024 | AB 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 5 Wickets | AB 2 : 136/10(30.0) Copenhagen 1: 137/5(26.4) |
367 | League | 04/28/2024 | Aalborg 2 | Aarhus 2 | It is a Tie | Aalborg 2: 123/10(36.5) Aarhus 2: 123/9(40.0) |
368 | League | 04/28/2024 | Fredensborg U15 | Svanholm U15 - 1 | Svanholm U15 - 1 won by 7 Wickets | Fredensborg U15: 120/7(25.0) Svanholm U15 - 1: 121/3(23.2) |
369 | League | 04/27/2024 | Denmark Blue | Denmark Red | Denmark Blue won by 8 Run(s) | Denmark Blue: 138/7(19.5) Denmark Red: 130/9(20.0) |
370 | League | 04/27/2024 | Ishøj 4 | Frem 2 | Frem 2 won by 8 Wickets | Ishøj 4: 83/9(20.0) Frem 2: 84/2(14.3) |
371 | League | 04/27/2024 | APMM 1 | Soraner 3 | APMM 1 won by 119 Run(s) | APMM 1: 263/4(30.0) Soraner 3: 144/10(28.1) |
372 | League | 04/27/2024 | KB U13 | Svanholm U13 | KB U13 won by 59 Run(s) | KB U13: 128/3(19.3) Svanholm U13: 69/4(18.5) |
373 | League | 04/27/2024 | KB kvinder | Fredericia kvinder | Fredericia kvinder won by 8 Wickets | KB kvinder: 59/6(20.0) Fredericia kvinder: 60/2(11.1) |
374 | League | 04/27/2024 | KB 3 | Frem 3 | Frem 3 won by 6 Wickets | KB 3: 96/9(20.0) Frem 3: 97/4(18.2) |
375 | League | 04/27/2024 | Denmark Red | Denmark Blue | Denmark Red won by 112 Run(s) | Denmark Red: 170/9(20.0) Denmark Blue: 58/10(12.2) |
376 | League | 04/27/2024 | Nørrebro 2 | Bella 2 | Bella 2 won by 9 Wickets | Nørrebro 2: 49/10(14.2) Bella 2: 53/1(6.0) |
377 | League | 04/27/2024 | Albertslund 2 | Hvidovre 2 | Albertslund 2 won by 74 Run(s) | Albertslund 2: 135/8(30.0) Hvidovre 2: 61/10(21.1) |
378 | League | 04/27/2024 | Husum 1 | Kolding 1 | Husum 1 won by 99 Run(s) | Husum 1: 285/6(50.0) Kolding 1: 186/10(45.2) |
379 | League | 04/27/2024 | Ishøj U13 | Glostrup U13 | Ishøj U13 won by 33 Run(s) | Ishøj U13: 105/7(23.5) Glostrup U13: 72/7(21.5) |
380 | Practice | 04/27/2024 | Nordvest 1 | Fredensborg 2 | Nordvest 1 won by 8 Run(s) | Nordvest 1: 167/10(24.0) Fredensborg 2: 159/10(24.5) |
381 | League | 04/21/2024 | Skanderborg 2 | Billund 1 | Billund 1 won by 4 Wickets | Skanderborg 2: 117/6(20.0) Billund 1: 118/6(20.0) |
382 | League | 04/21/2024 | KB 2 | Ishøj 2 | Ishøj 2 won by 7 Wickets | KB 2: 82/9(20.0) Ishøj 2: 86/3(18.0) |
383 | League | 04/21/2024 | Billund 1 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 7 Wickets | Billund 1: 71/7(15.0) Aalborg 1: 75/3(11.0) |
384 | League | 04/21/2024 | AB 2 | APMM 1 | APMM 1 won by 6 Wickets | AB 2: 136/7(20.0) APMM 1: 138/4(19.0) |
385 | League | 04/21/2024 | Hvidovre 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 3 Wickets | Hvidovre 2: 80/10(18.2) Copenhagen 1: 81/7(17.1) |
386 | League | 04/21/2024 | Svanholm 2 | Soraner 1 | Svanholm 2 won by 4 Run(s) | Svanholm 2: 141/4(20.0) Soraner 1: 137/9(20.0) |
387 | League | 04/21/2024 | Tåstrup 1 | Fredensborg 1 | Tåstrup 1 won by 26 Run(s) | Tåstrup 1: 114/8(20.0) Fredensborg 1: 88/9(20.0) |
388 | League | 04/21/2024 | Albertslund 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 5 Wickets | Albertslund 1: 139/4(20.0) Svanholm 1: 140/5(19.4) |
389 | League | 04/21/2024 | KB 1 | Glostrup 1 | KB 1 won by 67 Run(s) | KB 1: 139/5(20.0) Glostrup 1: 72/10(17.1) |
390 | League | 04/21/2024 | Køge 1 | Ishøj 1 | Køge 1 won by 10 Run(s) | Køge 1: 135/10(19.3) Ishøj 1: 125/8(20.0) |
391 | League | 04/21/2024 | Aalborg 1 | Skanderborg 2 | Aalborg 1 won by 40 Run(s) | Aalborg 1: 144/6(20.0) Skanderborg 2: 104/7(20.0) |
392 | League | 04/20/2024 | Bella 2 | Frem 2 | Frem 2 won by 6 Wickets | Bella 2: 127/10(19.5) Frem 2: 128/4(19.5) |
393 | Practice | 04/20/2024 | Husum 1 | Glostrup 1 | Glostrup 1 won by 4 Wickets | Husum 1: 185/10(37.2) Glostrup 1: 186/6(40.0) |
394 | League | 04/20/2024 | Hvidovre 1 | Bella 1 | Bella 1 won by 6 Wickets | Hvidovre 1: 110/8(20.0) Bella 1: 111/4(17.2) |
395 | League | 04/20/2024 | Herning 2 | Viborg 1 | Herning 2 won by 217 Run(s) | Herning 2: 275/4(40.0) Viborg 1: 58/10(19.5) |
396 | League | 04/20/2024 | Albertslund 2 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 9 Wickets | Albertslund 2: 64/10(14.2) Glostrup 2: 65/1(8.3) |
397 | League | 04/20/2024 | Ishøj 1 | KB 1 | Ishøj 1 won by 22 Run(s) | Ishøj 1: 105/5(20.0) KB 1: 83/10(19.1) |
398 | Practice | 04/14/2024 | Svanholm 2 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 5 Wickets | Svanholm 2: 283/1(15.0) Svanholm 1: 285/5(13.0) |
399 | League | 04/14/2024 | Køge 1 | KB 1 | Køge 1 won by 19 Run(s) | Køge 1: 109/10(19.5) KB 1: 90/9(20.0) |
400 | League | 04/14/2024 | Soraner 1 | Ishøj 2 | Soraner 1 won by 18 Run(s) | Soraner 1: 100/10(18.5) Ishøj 2: 82/10(19.0) |
401 | Practice | 04/14/2024 | Svanholm 2 | Svanholm 1 | Svanholm 2: 100/9 (20.0/20 ov) Svanholm 1: 119/7 (20.0/5.0 ov) (D/L) |
Svanholm 2: 100/9(20.0) Svanholm 1: 119/7(20.0) Live |
402 | League | 04/14/2024 | Hvidovre 2 | Frem 1 | Frem 1 won by 2 Wickets | Hvidovre 2: 97/10(19.5) Frem 1: 101/8(19.5) |
403 | League | 04/14/2024 | KB 2 | Bella 1 | KB 2 won by 12 Run(s) | KB 2: 142/5(20.0) Bella 1: 130/8(20.0) |
404 | League | 04/14/2024 | AB 2 | Himalaya 1 | AB 2 won by 12 Run(s) | AB 2: 118/6(20.0) Himalaya 1: 106/9(20.0) |
405 | League | 04/14/2024 | Glostrup 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 5 Wickets | Glostrup 1: 96/7(20.0) Ishøj 1: 97/5(17.2) |
406 | Practice | 04/13/2024 | Svanholm 3 | Svanholm U18 | Svanholm 3 won by 6 Run(s) | Svanholm 3: 91/8(20.0) Svanholm U18: 85/7(18.5) |
407 | League | 04/13/2024 | AB 1 | Albertslund 1 | Albertslund 1 won by 6 Wickets | AB 1: 121/7(20.0) Albertslund 1: 123/4(18.5) |
408 | Practice | 04/07/2024 | Albertslund 1 | KB 1 | KB 1 won by 9 Wickets | Albertslund 1: 89/8(20.0) KB 1: 93/1(11.2) |
409 | League | 03/17/2024 | Svanholm U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 7 Wickets | Svanholm U13: 21/6(12.0) Fredensborg U13: 24/0(2.3) |
410 | League | 03/17/2024 | KB U13 | Svanholm U13 | KB U13 won by 109 Run(s) | KB U13: 152/3(12.0) Svanholm U13: 43/6(12.0) |
411 | League | 03/17/2024 | Ishøj U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 4 Wickets | Ishøj U13: 63/6(12.0) Fredensborg U13: 65/3(7.2) |
412 | League | 03/17/2024 | Glostrup U13 | KB U13 | Glostrup U13 won by 5 Run(s) | Glostrup U13: 116/6(12.0) KB U13: 111/5(12.0) |
413 | League | 03/17/2024 | Glostrup U13 | Ishøj U13 | Glostrup U13 won by 4 Run(s) | Glostrup U13: 87/6(12.0) Ishøj U13: 83/6(12.0) |
414 | League | 03/16/2024 | Glostrup Piger | Fredensborg Piger | Fredensborg Piger won by 6 Wickets | Glostrup Piger: 51/5(12.0) Fredensborg Piger: 53/1(6.1) |
415 | League | 03/16/2024 | Glostrup Piger | Fredensborg Piger | Glostrup Piger won by 41 Run(s) | Glostrup Piger: 145/4(12.0) Fredensborg Piger: 104/5(10.2) |
416 | League | 03/10/2024 | Albertslund 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 5 Wickets | Albertslund 1: 107/5(12.0) Ishøj 1: 109/2(11.1) |
417 | League | 03/10/2024 | KB 1 | Ishøj 1 | KB 1 won by 10 Run(s) | KB 1: 126/5(12.0) Ishøj 1: 116/5(12.0) |
418 | League | 03/10/2024 | Albertslund 1 | KB 1 | Albertslund 1 won by 27 Run(s) | Albertslund 1: 168/3(12.0) KB 1: 141/5(12.0) |
419 | League | 03/10/2024 | Albertslund 2 | Ishøj 3 | Albertslund 2 won by 74 Run(s) | Albertslund 2: 149/1(12.0) Ishøj 3: 75/5(12.0) |
420 | League | 03/10/2024 | AB 2 | Albertslund 2 | Albertslund 2 won by 3 Wickets | AB 2: 141/4(12.0) Albertslund 2: 142/4(11.4) |
421 | League | 03/10/2024 | Ishøj 3 | Nørrebro 2 | Ishøj 3 won by 8 Run(s) | Ishøj 3: 91/5(12.0) Nørrebro 2: 83/5(12.0) |
422 | League | 03/10/2024 | Nørrebro 2 | AB 2 | AB 2 won by 3 Wickets | Nørrebro 2: 133/5(12.0) AB 2: 135/4(11.3) |
423 | League | 03/10/2024 | APMM 1 | Frem 2 | APMM 1 won by 37 Run(s) | APMM 1: 140/5(12.0) Frem 2: 103/5(12.0) |
424 | League | 03/10/2024 | APMM 1 | Himalaya 1 | APMM 1 won by 26 Run(s) | APMM 1: 129/5(12.0) Himalaya 1: 103/5(12.0) |
425 | League | 03/10/2024 | Frem 2 | Himalaya 1 | Himalaya 1 won by 4 Wickets | Frem 2: 120/5(12.0) Himalaya 1: 122/3(10.3) |
426 | League | 03/09/2024 | Glostrup/Albertslund U15 | KB U15 - 2 | Glostrup/Albertslund U15 won by 72 Run(s) | Glostrup/Albertslund U15: 169/4(12.0) KB U15 - 2: 97/5(12.0) |
427 | League | 03/09/2024 | Glostrup/Albertslund U15 | Fredensborg U15 | Fredensborg U15 won by 3 Wickets | Glostrup/Albertslund U15: 127/5(12.0) Fredensborg U15: 128/4(11.4) |
428 | League | 03/09/2024 | Fredensborg U15 | KB U15 - 2 | Fredensborg U15 won by 125 Run(s) | Fredensborg U15: 160/4(12.0) KB U15 - 2: 35/5(12.0) |
429 | League | 03/09/2024 | AB 3 | Frem 4 | AB 3 won by 73 Run(s) | AB 3: 151/4(12.0) Frem 4: 78/5(12.0) |
430 | League | 03/09/2024 | AB 3 | Køge 2 | AB 3 won by 52 Run(s) | AB 3: 140/4(12.0) Køge 2: 88/5(12.0) |
431 | League | 03/03/2024 | Glostrup Piger | Fredensborg Piger | No Result | Glostrup Piger: 0/0(10.0) Fredensborg Piger: 0/0(10.0) |
432 | League | 03/03/2024 | Fredensborg Piger | Glostrup Piger | No Result | Fredensborg Piger: 0/0(10.0) Glostrup Piger: 0/0(10.0) |
433 | League | 03/03/2024 | Køge 2 | Frem 4 | Forfeited. Winner: Frem 4 | Køge 2: 0/0(12.0) Frem 4: 0/0(12.0) |
434 | League | 03/03/2024 | Frem 3 | Frem 4 | Frem 3 won by 53 Run(s) | Frem 3: 157/3(12.0) Frem 4: 104/5(12.0) |
435 | League | 03/03/2024 | Frem 3 | Køge 2 | Forfeited. Winner: Frem 3 | Frem 3: 0/0(12.0) Køge 2: 0/0(12.0) |
436 | League | 03/03/2024 | KB U15 - 1 | Svanholm U15 - 2 | KB U15 - 1 won by 110 Run(s) | KB U15 - 1: 148/3(12.0) Svanholm U15 - 2: 38/5(12.0) |
437 | League | 03/03/2024 | Ishøj U15 | Svanholm U15 - 2 | Svanholm U15 - 2 won by 5 Wickets | Ishøj U15: 77/5(12.0) Svanholm U15 - 2: 78/2(5.5) |
438 | League | 03/03/2024 | Svanholm U15 - 1 | KB U15 - 1 | KB U15 - 1 won by 4 Wickets | Svanholm U15 - 1: 113/5(12.0) KB U15 - 1: 115/3(10.2) |
439 | League | 03/03/2024 | Ishøj U15 | Svanholm U15 - 1 | Svanholm U15 - 1 won by 7 Wickets | Ishøj U15: 23/5(12.0) Svanholm U15 - 1: 24/0(2.3) |
440 | League | 03/03/2024 | Glostrup U18 | Ishøj U18 | Glostrup U18 won by 1 Run(s) | Glostrup U18: 117/2(12.0) Ishøj U18: 116/4(12.0) |
441 | League | 03/03/2024 | Svanholm U18 | Glostrup U18 | Svanholm U18 won by 1 Run(s) | Svanholm U18: 128/3(12.0) Glostrup U18: 127/5(12.0) |
442 | League | 03/03/2024 | Ishøj U18 | Svanholm U18 | Svanholm U18 won by 3 Wickets | Ishøj U18: 105/4(12.0) Svanholm U18: 106/4(10.5) |
443 | League | 03/02/2024 | Husum 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 3 Wickets | Husum 1: 119/3(12.0) Kolding 1: 121/4(11.0) |
444 | League | 03/02/2024 | Kerteminde 1 | Husum 1 | Kerteminde 1 won by 75 Run(s) | Kerteminde 1: 131/2(12.0) Husum 1: 56/5(12.0) |
445 | League | 03/02/2024 | Sønderborg 1 | Husum 1 | Husum 1 won by 6 Wickets | Sønderborg 1: 73/5(12.0) Husum 1: 76/1(8.4) |
446 | League | 03/02/2024 | Kolding 1 | Kerteminde 1 | Kerteminde 1 won by 5 Wickets | Kolding 1: 74/5(12.0) Kerteminde 1: 76/2(11.0) |
447 | League | 03/02/2024 | Kerteminde 1 | Sønderborg 1 | Kerteminde 1 won by 39 Run(s) | Kerteminde 1: 103/4(12.0) Sønderborg 1: 64/5(12.0) |
448 | League | 03/02/2024 | Sønderborg 1 | Kolding 1 | Sønderborg 1 won by 17 Run(s) | Sønderborg 1: 71/5(12.0) Kolding 1: 54/5(12.0) |
449 | League | 02/25/2024 | Soraner 1 | Frem 1 | Soraner 1 won by 9 Run(s) | Soraner 1: 87/5(12.0) Frem 1: 78/5(12.0) |
450 | League | 02/25/2024 | AB 1 | Frem 1 | AB 1 won by 74 Run(s) | AB 1: 154/5(12.0) Frem 1: 80/5(12.0) |
451 | League | 02/25/2024 | KB U18 | Glostrup U18 | KB U18 won by 67 Run(s) | KB U18: 139/5(12.0) Glostrup U18: 72/5(12.0) |
452 | League | 02/25/2024 | Ishøj U18 | Glostrup U18 | Ishøj U18 won by 15 Run(s) | Ishøj U18: 164/5(12.0) Glostrup U18: 149/5(12.0) |
453 | League | 02/25/2024 | Ishøj U18 | KB U18 | KB U18 won by 4 Wickets | Ishøj U18: 99/5(12.0) KB U18: 101/3(9.5) |
454 | League | 02/25/2024 | Glostrup/Albertslund U15 | Ishøj U15 | Glostrup/Albertslund U15 won by 11 Run(s) | Glostrup/Albertslund U15: 98/5(12.0) Ishøj U15: 87/4(12.0) |
455 | League | 02/25/2024 | Glostrup/Albertslund U15 | KB U15 - 1 | KB U15 - 1 won by 6 Wickets | Glostrup/Albertslund U15: 93/5(12.0) KB U15 - 1: 96/1(8.2) |
456 | League | 02/25/2024 | Ishøj U15 | KB U15 - 1 | KB U15 - 1 won by 7 Wickets | Ishøj U15: 95/5(12.0) KB U15 - 1: 97/0(7.1) |
457 | League | 02/25/2024 | Svanholm 1 | Soraner 1 | Svanholm 1 won by 100 Run(s) | Svanholm 1: 138/4(12.0) Soraner 1: 38/5(12.0) |
458 | League | 02/25/2024 | Svanholm 1 | AB 1 | Svanholm 1 won by 37 Run(s) | Svanholm 1: 147/5(12.0) AB 1: 110/5(12.0) |
459 | League | 02/25/2024 | Soraner U-13 | KB U13 | Soraner U-13 won by 59 Run(s) | Soraner U-13: 69/6(12.0) KB U13: 10/6(12.0) |
460 | League | 02/25/2024 | Soraner U-13 | AB U-13 | AB U-13 won by 2 Wickets | Soraner U-13: 47/6(12.0) AB U-13: 48/5(8.1) |
461 | League | 02/25/2024 | AB U-13 | KB U13 | AB U-13 won by 8 Run(s) | AB U-13: 124/5(12.0) KB U13: 116/6(12.0) |
462 | League | 02/25/2024 | Herning 1 | Skanderborg 1 | Abandoned. Winner: Herning 1 | Herning 1: 0/0(0.0) |
463 | League | 02/25/2024 | Aalborg 1 | Aalborg 2 | Abandoned. | Aalborg 1: 0/0(0.0) |
464 | League | 02/25/2024 | Herning 1 | Aalborg 2 | Abandoned. Winner: Herning 1 | Herning 1: 0/0(0.0) |
465 | League | 02/25/2024 | Aalborg 1 | Skanderborg 1 | Abandoned. | Aalborg 1: 0/0(0.0) |
466 | League | 02/25/2024 | Skanderborg 1 | Aalborg 2 | Abandoned. | Skanderborg 1: 0/0(0.0) |
467 | League | 02/25/2024 | Herning 1 | Aalborg 1 | Abandoned. Winner: Herning 1 | Herning 1: 0/0(0.0) |
468 | League | 02/24/2024 | Svanholm U13 | Ishøj U13 | Svanholm U13 won by 34 Run(s) | Svanholm U13: 81/3(10.0) Ishøj U13: 47/6(10.0) |
469 | League | 02/24/2024 | Fredensborg U13 | Glostrup U13 | Glostrup U13 won by 2 Wickets | Fredensborg U13: 119/5(12.0) Glostrup U13: 120/5(11.0) |
470 | League | 02/24/2024 | Ishøj U13 | KB U13 | KB U13 won by 4 Wickets | Ishøj U13: 48/6(10.0) KB U13: 49/3(4.4) |
471 | League | 02/24/2024 | Svanholm U13 | Glostrup U13 | Svanholm U13 won by 15 Run(s) | Svanholm U13: 88/0(10.0) Glostrup U13: 73/6(10.0) |
472 | League | 02/24/2024 | KB U13 | Fredensborg U13 | KB U13 won by 79 Run(s) | KB U13: 127/6(10.0) Fredensborg U13: 48/6(10.0) |
473 | League | 02/24/2024 | Glostrup Piger | Fredensborg Piger | Glostrup Piger won by 39 Run(s) | Glostrup Piger: 156/6(12.0) Fredensborg Piger: 117/6(12.0) |
474 | League | 02/24/2024 | Glostrup Piger | Fredensborg Piger | Glostrup Piger won by 111 Run(s) | Glostrup Piger: 175/6(12.0) Fredensborg Piger: 64/6(12.0) |
475 | League | 02/19/2024 | Svanholm U15 - 1 | Svanholm U15 - 2 | Svanholm U15 - 1 won by 24 Run(s) | Svanholm U15 - 1: 92/5(12.0) Svanholm U15 - 2: 68/5(12.0) |
476 | League | 02/18/2024 | Nørrebro 2 | APMM 1 | Nørrebro 2 won by 25 Run(s) | Nørrebro 2: 131/2(12.0) APMM 1: 106/5(12.0) |
477 | League | 02/18/2024 | Albertslund 2 | APMM 1 | Albertslund 2 won by 52 Run(s) | Albertslund 2: 160/5(12.0) APMM 1: 108/5(12.0) |
478 | League | 02/18/2024 | Himalaya 1 | Nørrebro 2 | Nørrebro 2 won by 3 Wickets | Himalaya 1: 119/5(12.0) Nørrebro 2: 122/4(11.5) |
479 | League | 02/18/2024 | Albertslund 2 | Himalaya 1 | Albertslund 2 won by 59 Run(s) | Albertslund 2: 140/2(12.0) Himalaya 1: 81/5(12.0) |
480 | League | 02/17/2024 | Miniputstævne 1 | Miniputstævne 2 | It is a Tie | Miniputstævne 1: 125/5(12.0) Miniputstævne 2: 125/5(12.0) |
481 | League | 02/17/2024 | Fredensborg Piger | Glostrup Piger | Glostrup Piger won by 5 Wickets | Fredensborg Piger: 111/6(12.0) Glostrup Piger: 115/2(11.5) |
482 | League | 02/17/2024 | Glostrup Piger | Fredensborg Piger | Glostrup Piger won by 109 Run(s) | Glostrup Piger: 170/6(15.0) Fredensborg Piger: 61/6(15.0) |
483 | League | 02/17/2024 | Ishøj 3 | AB 2 | AB 2 won by 3 Wickets | Ishøj 3: 85/5(12.0) AB 2: 93/4(8.5) |
484 | League | 02/17/2024 | AB 2 | Frem 2 | AB 2 won by 64 Run(s) | AB 2: 163/2(12.0) Frem 2: 99/5(12.0) |
485 | League | 02/17/2024 | Frem 2 | Ishøj 3 | Ishøj 3 won by 6 Wickets | Frem 2: 104/5(12.0) Ishøj 3: 105/1(9.4) |
486 | League | 02/11/2024 | Fredensborg U13 | Glostrup U13 | Glostrup U13 won by 3 Wickets | Fredensborg U13: 87/6(12.0) Glostrup U13: 88/4(7.2) |
487 | League | 02/11/2024 | Glostrup U13 | KB U13 | KB U13 won by 3 Wickets | Glostrup U13: 101/6(12.0) KB U13: 102/4(11.3) |
488 | League | 02/11/2024 | Svanholm U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 2 Wickets | Svanholm U13: 88/6(12.0) Fredensborg U13: 89/5(12.0) |
489 | League | 02/11/2024 | Ishøj U13 | KB U13 | KB U13 won by 7 Wickets | Ishøj U13: 36/6(12.0) KB U13: 40/0(4.0) |
490 | League | 02/11/2024 | Svanholm U13 | Ishøj U13 | Ishøj U13 won by 2 Wickets | Svanholm U13: 106/6(12.0) Ishøj U13: 107/5(10.0) |
491 | League | 02/11/2024 | KB 2 | Tåstrup 1 | KB 2 won by 105 Run(s) | KB 2: 157/5(12.0) Tåstrup 1: 52/5(12.0) |
492 | League | 02/11/2024 | Ishøj 2 | Tåstrup 1 | Ishøj 2 won by 83 Run(s) | Ishøj 2: 120/5(12.0) Tåstrup 1: 37/5(12.0) |
493 | League | 02/11/2024 | KB 2 | Svanholm 2 | KB 2 won by 58 Run(s) | KB 2: 134/5(12.0) Svanholm 2: 76/5(12.0) |
494 | League | 02/11/2024 | Ishøj 2 | Svanholm 2 | Ishøj 2 won by 4 Run(s) | Ishøj 2: 151/5(12.0) Svanholm 2: 147/5(12.0) |
495 | League | 02/11/2024 | Albertslund 2 | Frem 2 | Albertslund 2 won by 67 Run(s) | Albertslund 2: 171/0(12.0) Frem 2: 104/5(12.0) |
496 | League | 02/11/2024 | Nørrebro 2 | Albertslund 2 | Nørrebro 2 won by 36 Run(s) | Nørrebro 2: 104/5(12.0) Albertslund 2: 68/5(12.0) |
497 | League | 02/11/2024 | Nørrebro 1 | Køge 1 | Nørrebro 1 won by 45 Run(s) | Nørrebro 1: 129/5(12.0) Køge 1 : 84/5(12.0) |
498 | League | 02/11/2024 | Nørrebro 1 | Hvidovre 1 | Nørrebro 1 won by 58 Run(s) | Nørrebro 1: 142/4(12.0) Hvidovre 1: 84/5(12.0) |
499 | League | 02/11/2024 | Hvidovre 1 | Køge 1 | Hvidovre 1 won by 61 Run(s) | Hvidovre 1: 131/5(12.0) Køge 1 : 70/5(12.0) |
500 | League | 02/11/2024 | Soraner 1 | Albertslund 1 | Albertslund 1 won by 7 Wickets | Soraner 1: 11/5(12.0) Albertslund 1: 12/0(1.0) |
501 | League | 02/11/2024 | Soraner 1 | AB 1 | AB 1 won by 4 Wickets | Soraner 1: 76/5(12.0) AB 1: 78/3(7.0) |
502 | League | 02/11/2024 | Albertslund 1 | AB 1 | Albertslund 1 won by 89 Run(s) | Albertslund 1: 165/4(12.0) AB 1: 76/5(12.0) |
503 | League | 02/11/2024 | Nørrebro 2 | Frem 2 | Nørrebro 2 won by 85 Run(s) | Nørrebro 2: 131/5(12.0) Frem 2: 46/5(12.0) |
504 | League | 02/10/2024 | Svanholm U15 - 1 | Glostrup/Albertslund U15 | Svanholm U15 - 1 won by 32 Run(s) | Svanholm U15 - 1: 144/4(12.0) Glostrup/Albertslund U15: 112/5(12.0) |
505 | League | 02/10/2024 | Glostrup/Albertslund U15 | Svanholm U15 - 2 | Glostrup/Albertslund U15 won by 63 Run(s) | Glostrup/Albertslund U15: 163/4(12.0) Svanholm U15 - 2: 100/5(12.0) |
506 | League | 02/10/2024 | AB 3 | Frem 3 | Frem 3 won by 3 Wickets | AB 3: 125/5(12.0) Frem 3: 126/4(11.1) |
507 | League | 02/10/2024 | Frem 3 | Frem 4 | Frem 3 won by 71 Run(s) | Frem 3: 159/5(12.0) Frem 4: 88/5(12.0) |
508 | League | 02/10/2024 | AB 3 | Frem 4 | AB 3 won by 77 Run(s) | AB 3: 158/5(12.0) Frem 4: 81/5(12.0) |
509 | League | 02/10/2024 | Kolding 1 | Husum 1 | Kolding 1 won by 10 Run(s) | Kolding 1: 120/4(12.0) Husum 1: 110/4(12.0) |
510 | League | 02/10/2024 | Kerteminde 1 | Sønderborg 1 | Kerteminde 1 won by 18 Run(s) | Kerteminde 1: 94/5(12.0) Sønderborg 1: 76/5(12.0) |
511 | League | 02/10/2024 | Husum 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 5 Wickets | Husum 1: 80/5(12.0) Sønderborg 1: 81/2(12.0) |
512 | League | 02/10/2024 | Kerteminde 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 4 Wickets | Kerteminde 1: 74/5(12.0) Kolding 1: 76/3(11.0) |
513 | League | 02/10/2024 | Kerteminde 1 | Husum 1 | Kerteminde 1 won by 67 Run(s) | Kerteminde 1: 136/5(12.0) Husum 1: 69/5(12.0) |
514 | League | 02/10/2024 | Kolding 1 | Sønderborg 1 | Kolding 1 won by 48 Run(s) | Kolding 1: 88/5(12.0) Sønderborg 1: 40/5(12.0) |
515 | League | 02/04/2024 | Herning 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 7 Wickets | Herning 1: 0/0(0.0) |
516 | League | 02/04/2024 | Aalborg 2 | Herning 1 | Aalborg 2 won by 0 Run(s) | Aalborg 2: 0/0(0.0) |
517 | League | 02/04/2024 | Herning 1 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 7 Wickets | Herning 1: 0/0(0.0) |
518 | League | 02/04/2024 | Aalborg 2 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 4 Wickets | Aalborg 2: 85/5(12.0) Skanderborg 1: 86/3(12.0) |
519 | League | 02/04/2024 | Skanderborg 1 | Aalborg 1 | Skanderborg 1 won by 95 Run(s) | Skanderborg 1: 135/5(12.0) Aalborg 1: 40/5(12.0) |
520 | League | 02/04/2024 | Aalborg 2 | Aalborg 1 | Aalborg 2 won by 10 Run(s) | Aalborg 2: 145/5(12.0) Aalborg 1: 135/5(12.0) |
521 | League | 02/04/2024 | Svanholm U15 - 2 | KB U15 - 2 | Winner: KB U15 - 2 | Svanholm U15 - 2: 126/5(12.0) KB U15 - 2: 49/5(12.0) |
522 | League | 02/04/2024 | KB U15 - 2 | Svanholm U15 - 1 | Svanholm U15 - 1 won by 6 Wickets | KB U15 - 2: 50/5(12.0) Svanholm U15 - 1: 53/1(6.0) |
523 | League | 02/04/2024 | Svanholm U15 - 2 | Fredensborg U15 | Fredensborg U15 won by 4 Wickets | Svanholm U15 - 2: 79/5(12.0) Fredensborg U15: 81/3(9.1) |
524 | League | 02/04/2024 | Fredensborg U15 | Svanholm U15 - 1 | Svanholm U15 - 1 won by 5 Wickets | Fredensborg U15: 71/5(12.0) Svanholm U15 - 1: 74/2(8.1) |
525 | League | 02/04/2024 | Glostrup U18 | KB U18 | KB U18 won by 6 Wickets | Glostrup U18: 66/5(12.0) KB U18: 67/1(6.3) |
526 | League | 02/04/2024 | Svanholm U18 | Glostrup U18 | Svanholm U18 won by 49 Run(s) | Svanholm U18: 128/5(12.0) Glostrup U18: 79/5(12.0) |
527 | League | 02/04/2024 | KB U18 | Svanholm U18 | KB U18 won by 20 Run(s) | KB U18: 127/4(12.0) Svanholm U18: 107/5(12.0) |
528 | League | 01/28/2024 | Husum 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 4 Wickets | Husum 1: 71/5(12.0) Sønderborg 1: 74/3(9.2) |
529 | League | 01/28/2024 | Kerteminde 1 | Husum 1 | Kerteminde 1 won by 114 Run(s) | Kerteminde 1: 153/3(12.0) Husum 1: 39/5(12.0) |
530 | League | 01/28/2024 | Sønderborg 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 7 Wickets | Sønderborg 1: 53/5(12.0) Kolding 1: 54/0(4.5) |
531 | League | 01/28/2024 | Kerteminde 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 4 Wickets | Kerteminde 1: 76/5(12.0) Sønderborg 1: 78/3(9.5) |
532 | League | 01/28/2024 | Husum 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 5 Wickets | Husum 1: 91/5(12.0) Kolding 1: 92/2(9.1) |
533 | League | 01/28/2024 | Kolding 1 | Kerteminde 1 | Kerteminde 1 won by 6 Wickets | Kolding 1: 85/5(12.0) Kerteminde 1: 87/1(8.2) |
534 | League | 01/28/2024 | Køge 1 | Tåstrup 1 | Køge 1 won by 18 Run(s) | Køge 1 : 127/5(12.0) Tåstrup 1: 109/5(12.0) |
535 | League | 01/28/2024 | Hvidovre 1 | Tåstrup 1 | Hvidovre 1 won by 76 Run(s) | Hvidovre 1: 161/4(12.0) Tåstrup 1: 85/5(12.0) |
536 | League | 01/28/2024 | Svanholm 2 | Køge 1 | Svanholm 2 won by 29 Run(s) | Svanholm 2: 104/5(12.0) Køge 1 : 75/5(12.0) |
537 | League | 01/28/2024 | Hvidovre 1 | Svanholm 2 | Hvidovre 1 won by 10 Run(s) | Hvidovre 1: 125/5(12.0) Svanholm 2: 115/5(12.0) |
538 | League | 01/28/2024 | Fredensborg U15 | Ishøj U15 | Fredensborg U15 won by 144 Run(s) | Fredensborg U15: 183/4(12.0) Ishøj U15: 39/5(12.0) |
539 | League | 01/28/2024 | Fredensborg U15 | KB U15 - 1 | KB U15 - 1 won by 4 Wickets | Fredensborg U15: 107/5(12.0) KB U15 - 1: 109/3(9.0) |
540 | League | 01/28/2024 | Ishøj U15 | KB U15 - 2 | KB U15 - 2 won by 7 Wickets | Ishøj U15: 33/5(12.0) KB U15 - 2: 37/0(2.3) |
541 | League | 01/28/2024 | KB U15 - 1 | KB U15 - 2 | KB U15 - 1 won by 95 Run(s) | KB U15 - 1: 159/4(12.0) KB U15 - 2: 64/5(12.0) |
542 | League | 01/28/2024 | KB 1 | Frem 1 | KB 1 won by 91 Run(s) | KB 1: 136/5(12.0) Frem 1: 45/5(12.0) |
543 | League | 01/28/2024 | Svanholm 1 | KB 1 | Svanholm 1 won by 26 Run(s) | Svanholm 1: 144/4(12.0) KB 1: 118/5(12.0) |
544 | League | 01/28/2024 | Ishøj 1 | Frem 1 | Ishøj 1 won by 121 Run(s) | Ishøj 1: 170/4(12.0) Frem 1: 49/5(12.0) |
545 | League | 01/28/2024 | Ishøj 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 3 Wickets | Ishøj 1: 144/5(12.0) Svanholm 1: 146/4(12.1) |
546 | League | 01/21/2024 | Køge 2 | Frem 3 | Frem 3 won by 3 Wickets | Køge 2: 112/5(12.0) Frem 3: 113/4(11.0) |
547 | League | 01/21/2024 | AB 3 | Frem 3 | AB 3 won by 31 Run(s) | AB 3: 127/5(12.0) Frem 3: 96/5(12.0) |
548 | League | 01/21/2024 | AB 3 | Køge 2 | AB 3 won by 53 Run(s) | AB 3: 154/5(12.0) Køge 2: 101/5(12.0) |
549 | League | 01/21/2024 | KB U13 | Fredensborg U13 | KB U13 won by 68 Run(s) | KB U13: 141/6(12.0) Fredensborg U13: 73/6(12.0) |
550 | League | 01/21/2024 | Glostrup U13 | Svanholm U13 | Svanholm U13 won by 3 Wickets | Glostrup U13: 113/6(12.0) Svanholm U13: 114/4(11.0) |
551 | League | 01/21/2024 | Ishøj U13 | Fredensborg U13 | Ishøj U13 won by 38 Run(s) | Ishøj U13: 91/6(12.0) Fredensborg U13: 53/6(12.0) |
552 | League | 01/21/2024 | KB U13 | Svanholm U13 | KB U13 won by 83 Run(s) | KB U13: 160/6(12.0) Svanholm U13: 77/6(12.0) |
553 | League | 01/21/2024 | Ishøj U13 | Glostrup U13 | Ishøj U13 won by 10 Run(s) | Ishøj U13: 105/6(12.0) Glostrup U13: 95/6(12.0) |
554 | League | 01/21/2024 | AB 2 | APMM 1 | AB 2 won by 88 Run(s) | AB 2: 154/4(12.0) APMM 1: 66/5(12.0) |
555 | League | 01/21/2024 | Ishøj 3 | APMM 1 | APMM 1 won by 3 Wickets | Ishøj 3: 151/5(12.0) APMM 1: 153/4(12.1) |
556 | League | 01/21/2024 | Himalaya 1 | AB 2 | AB 2 won by 3 Wickets | Himalaya 1: 137/5(12.0) AB 2: 139/4(11.0) |
557 | League | 01/21/2024 | Ishøj 3 | Himalaya 1 | Ishøj 3 won by 84 Run(s) | Ishøj 3: 148/4(12.0) Himalaya 1: 64/5(12.0) |
558 | League | 01/21/2024 | Nørrebro 1 | Ishøj 2 | Ishøj 2 won by 4 Wickets | Nørrebro 1: 102/5(12.0) Ishøj 2: 104/3(10.5) |
559 | League | 01/21/2024 | Nørrebro 1 | KB 2 | KB 2 won by 4 Wickets | Nørrebro 1: 90/5(12.0) KB 2: 93/3(8.1) |
560 | League | 01/21/2024 | KB 2 | Ishøj 2 | KB 2 won by 16 Run(s) | KB 2: 149/5(12.0) Ishøj 2: 133/5(12.0) |
561 | League | 01/21/2024 | Ishøj U18 | Svanholm U18 | Svanholm U18 won by 3 Wickets | Ishøj U18: 108/5(12.0) Svanholm U18: 109/4(11.5) |
562 | League | 01/21/2024 | Ishøj U18 | KB U18 | Ishøj U18 won by 36 Run(s) | Ishøj U18: 94/5(12.0) KB U18: 58/5(12.0) |
563 | League | 01/21/2024 | KB U18 | Svanholm U18 | Svanholm U18 won by 4 Wickets | KB U18: 87/5(12.0) Svanholm U18: 88/3(10.1) |
564 | League | 01/20/2024 | Fredensborg U13 | AB U-13 | AB U-13 won by 3 Wickets | Fredensborg U13: 37/5(12.0) AB U-13: 38/4(11.0) |
565 | League | 01/20/2024 | Soraner U-13 | AB U-13 | AB U-13 won by 3 Wickets | Soraner U-13: 56/5(12.0) AB U-13: 57/4(11.0) |
566 | League | 01/20/2024 | Soraner U-13 | Fredensborg U13 | Soraner U-13 won by 7 Run(s) | Soraner U-13: 39/5(12.0) Fredensborg U13: 32/5(12.0) |
567 | League | 01/14/2024 | Tåstrup 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 7 Wickets | Tåstrup 1: 21/5(12.0) |
568 | League | 01/14/2024 | Tåstrup 1 | Nørrebro 1 | Nørrebro 1 won by 3 Wickets | Tåstrup 1: 100/5(12.0) Nørrebro 1: 101/4(10.3) |
569 | League | 01/14/2024 | Nørrebro 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 5 Wickets | Nørrebro 1: 115/5(12.0) Svanholm 2: 119/2(9.1) |
570 | League | 01/14/2024 | KB 2 | Køge 1 | KB 2 won by 59 Run(s) | KB 2: 115/5(12.0) Køge 1 : 56/5(12.0) |
571 | League | 01/14/2024 | Hvidovre 1 | KB 2 | KB 2 won by 3 Wickets | Hvidovre 1: 136/5(12.0) KB 2: 139/4(11.0) |
572 | League | 01/14/2024 | Køge 1 | Ishøj 2 | Ishøj 2 won by 4 Wickets | Køge 1 : 88/5(12.0) Ishøj 2: 89/3(11.0) |
573 | League | 01/14/2024 | Hvidovre 1 | Ishøj 2 | Ishøj 2 won by 3 Wickets | Hvidovre 1: 104/5(12.0) Ishøj 2: 106/4(9.3) |
574 | League | 01/14/2024 | Ishøj U13 | Soraner U-13 | Ishøj U13 won by 53 Run(s) | Ishøj U13: 89/5(12.0) Soraner U-13: 36/5(12.0) |
575 | League | 01/14/2024 | AB U-13 | Soraner U-13 | AB U-13 won by 41 Run(s) | AB U-13: 60/5(12.0) Soraner U-13: 19/5(12.0) |
576 | League | 01/14/2024 | AB U-13 | Ishøj U13 | AB U-13 won by 15 Run(s) | AB U-13: 80/5(12.0) Ishøj U13: 65/5(12.0) |
577 | League | 01/14/2024 | Svanholm 1 | Frem 1 | Svanholm 1 won by 88 Run(s) | Svanholm 1: 149/4(12.0) Frem 1: 61/5(12.0) |
578 | League | 01/14/2024 | Albertslund 1 | Frem 1 | Albertslund 1 won by 70 Run(s) | Albertslund 1: 169/4(12.0) Frem 1: 99/5(12.0) |
579 | League | 01/14/2024 | Svanholm 1 | Albertslund 1 | Svanholm 1 won by 37 Run(s) | Svanholm 1: 137/4(12.0) Albertslund 1: 100/5(12.0) |
580 | League | 01/14/2024 | KB 1 | Soraner 1 | KB 1 won by 122 Run(s) | KB 1: 184/4(12.0) Soraner 1: 62/5(12.0) |
581 | League | 01/14/2024 | Soraner 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 7 Wickets | Soraner 1: 35/5(12.0) Ishøj 1: 38/0(3.1) |
582 | League | 01/14/2024 | KB 1 | AB 1 | KB 1 won by 27 Run(s) | KB 1: 120/5(12.0) AB 1: 93/5(12.0) |
583 | League | 01/14/2024 | Ishøj 1 | AB 1 | Ishøj 1 won by 60 Run(s) | Ishøj 1: 154/5(12.0) AB 1: 94/5(12.0) |
584 | League | 01/13/2024 | Miniputstævne 1 | Miniputstævne 2 | It is a Tie | Miniputstævne 1: 100/5(12.0) Miniputstævne 2: 100/5(12.0) |
585 | League | 12/10/2023 | Skanderborg 1 | Aalborg 2 | Skanderborg 1 won by 35 Run(s) | Skanderborg 1: 120/5(12.0) Aalborg 2: 85/5(12.0) |
586 | League | 12/10/2023 | Herning 1 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 4 Wickets | Herning 1: 123/5(12.0) Aalborg 1: 124/3(11.0) |
587 | League | 12/10/2023 | Aalborg 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 4 Wickets | Aalborg 1: 96/5(12.0) Skanderborg 1: 97/3(9.0) |
588 | League | 12/10/2023 | Herning 1 | Aalborg 2 | Aalborg 2 won by 6 Wickets | Herning 1: 85/5(12.0) Aalborg 2: 86/1(9.0) |
589 | League | 12/10/2023 | Herning 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 5 Wickets | Herning 1: 79/5(12.0) Skanderborg 1: 81/2(7.0) |
590 | League | 12/10/2023 | Aalborg 1 | Aalborg 2 | Aalborg 1 won by 1 Run(s) | Aalborg 1: 103/2(11.0) Aalborg 2: 102/3(12.0) |
591 | League | 12/03/2023 | Husum 1 | Kerteminde 1 | Kerteminde 1 won by 5 Wickets | Husum 1: 80/5(12.0) Kerteminde 1: 83/2(8.2) |
592 | League | 12/03/2023 | Kolding 1 | Husum 1 | Kolding 1 won by 47 Run(s) | Kolding 1: 155/3(12.0) Husum 1: 108/5(12.0) |
593 | League | 12/03/2023 | Husum 1 | Sønderborg 1 | Husum 1 won by 94 Run(s) | Husum 1: 145/5(12.0) Sønderborg 1: 51/5(12.0) |
594 | League | 12/03/2023 | Sønderborg 1 | Kolding 1 | Sønderborg 1 won by 42 Run(s) | Sønderborg 1: 141/3(12.0) Kolding 1: 99/4(12.0) |
595 | League | 12/03/2023 | Kerteminde 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 3 Wickets | Kerteminde 1: 122/5(12.0) Sønderborg 1: 137/4(12.0) |
596 | League | 12/03/2023 | Kerteminde 1 | Kolding 1 | Kerteminde 1 won by 54 Run(s) | Kerteminde 1: 172/5(12.0) Kolding 1: 118/5(12.0) |
597 | League | 11/26/2023 | Herning 1 | Aalborg 2 | Herning 1 won by 2 Run(s) | Herning 1: 84/3(10.0) Aalborg 2: 82/5(12.0) |
598 | League | 11/26/2023 | Aalborg 1 | Aalborg 2 | Aalborg 2 won by 2 Wickets | Aalborg 1: 68/5(12.0) Aalborg 2: 71/5(12.0) |
599 | League | 11/26/2023 | Herning 1 | Aalborg 1 | Herning 1 won by 1 Run(s) | Herning 1: 126/4(12.0) Aalborg 1: 125/5(12.0) |
600 | League | 11/26/2023 | Aalborg 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 3 Wickets | Aalborg 1: 85/5(12.0) Skanderborg 1: 86/4(11.0) |
601 | League | 11/26/2023 | Skanderborg 1 | Aalborg 2 | Skanderborg 1 won by 2 Run(s) | Skanderborg 1: 41/2(6.0) Aalborg 2: 39/5(12.0) |
602 | League | 11/26/2023 | Herning 1 | Skanderborg 1 | Herning 1 won by 1 Run(s) | Herning 1: 98/3(11.0) Skanderborg 1: 97/5(12.0) |
603 | League | 09/30/2023 | Svanholm 3 | KB 3 | Svanholm 3: 0/0(0.0) | |
604 | League | 09/23/2023 | Fredericia 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 7 Wickets | Fredericia 1: 130/9(40.0) Sønderborg 1: 135/3(29.4) |
605 | League | 09/17/2023 | Glostrup 3 | Køge 2 | Forfeited. Winner: Glostrup 3 | Glostrup 3: 0/0(0.0) |
606 | 3rd Position | 09/17/2023 | Ishøj U15 | Glostrup/Albertslund U15 | Ishøj U15 won by 13 Run(s) | Ishøj U15: 97/5(20.0) Glostrup/Albertslund U15: 84/8(18.3) |
607 | Final | 09/17/2023 | Svanholm U15 - 1 | KB U15 | KB U15 won by 10 Wickets | Svanholm U15 - 1: 86/8(19.3) KB U15: 89/0(11.4) |
608 | Semi Final | 09/17/2023 | Svanholm U15 - 1 | Ishøj U15 | Svanholm U15 - 1 won by 32 Run(s) | Svanholm U15 - 1: 117/2(20.0) Ishøj U15: 85/8(17.2) |
609 | League | 09/17/2023 | Fredericia 1 | Herning 2 | Fredericia 1 won by 37 Run(s) | Fredericia 1: 221/8(40.0) Herning 2: 184/9(36.1) |
610 | Semi Final | 09/17/2023 | Glostrup/Albertslund U15 | KB U15 | KB U15 won by 8 Wickets | Glostrup/Albertslund U15: 84/4(20.0) KB U15: 85/2(10.2) |
611 | League | 09/17/2023 | Ishøj 1 | Soraner 1 | Ishøj 1 won by 113 Run(s) | Ishøj 1: 231/8(50.0) Soraner 1: 118/10(32.5) |
612 | Final | 09/16/2023 | Svanholm U13 | KB U13 | KB U13 won by 10 Wickets | Svanholm U13: 60/8(17.0) KB U13: 61/0(14.5) |
613 | Final | 09/16/2023 | Ishøj U18 | Svanholm U18 | Svanholm U18 won by 7 Wickets | Ishøj U18: 66/10(16.4) Svanholm U18: 67/3(9.5) |
614 | Qualifier | 09/16/2023 | Køge 1 | Kolding 1 | Køge 1 won by 31 Run(s) | Køge 1: 86/10(18.0) Kolding 1: 55/9(20.0) |
615 | Semi Final | 09/16/2023 | KB U18 | Svanholm U18 | Svanholm U18 won by 7 Wickets | KB U18: 81/9(20.0) Svanholm U18: 82/3(18.5) |
616 | League | 09/16/2023 | Viborg 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 4 Wickets | Viborg 1: 187/10(38.5) Sønderborg 1: 188/6(27.1) |
617 | Semi Final | 09/16/2023 | Svanholm U13 | Fredensborg U13 | Svanholm U13 won by 11 Run(s) | Svanholm U13: 114/2(20.0) Fredensborg U13: 103/8(19.3) |
618 | League | 09/16/2023 | Nordvest 2 | Copenhagen 2 | Forfeited. Winner: Nordvest 2 | Nordvest 2: 0/0(0.0) |
619 | Qualifier | 09/16/2023 | Kerteminde 1 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 4 Wickets | Kerteminde 1: 211/10(45.2) Glostrup 2: 212/6(39.1) |
620 | League | 09/10/2023 | AB 1 | KB 2 | AB 1 won by 222 Run(s) | AB 1: 305/10(50.0) KB 2: 83/10(20.2) |
621 | League | 09/10/2023 | Herning 2 | Sønderborg 1 | Herning 2 won by 82 Run(s) | Herning 2: 271/8(40.0) Sønderborg 1: 189/10(33.4) |
622 | League | 09/10/2023 | KB 1 | Albertslund 1 | KB 1 won by 189 Run(s) | KB 1: 278/7(50.0) Albertslund 1: 89/10(22.3) |
623 | League | 09/10/2023 | Glostrup 1 | Soraner 1 | Soraner 1 won by 6 Wickets | Glostrup 1: 112/10(47.3) Soraner 1: 115/4(21.1) |
624 | League | 09/10/2023 | Nørrebro 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 2 Wickets | Nørrebro 1: 154/10(37.0) Soraner 2: 158/8(45.3) |
625 | League | 09/10/2023 | Husum 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 6 Wickets | Husum 1: 193/10(49.4) Ishøj 1: 194/4(34.4) |
626 | League | 09/10/2023 | Skanderborg 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 6 Wickets | Skanderborg 1: 204/10(35.5) Svanholm 1: 208/4(42.4) |
627 | League | 09/10/2023 | Køge 2 | Tåstrup 2 | Forfeited. Winner: Tåstrup 2 | Køge 2: 0/0(0.0) |
628 | League | 09/09/2023 | Copenhagen 2 | Fredensborg 2 | Forfeited. Winner: Fredensborg 2 | Copenhagen 2: 0/0(0.0) |
629 | League | 09/09/2023 | Skanderborg 2 | Fredericia 1 | Skanderborg 2 won by 155 Run(s) | Skanderborg 2: 280/7(40.0) Fredericia 1: 125/10(29.2) |
630 | League | 09/09/2023 | Aalborg 1 | Frederikshavn 1 | Aalborg 1 won by 21 Run(s) | Aalborg 1: 146/10(47.0) Frederikshavn 1: 125/10(35.1) |
631 | League | 09/09/2023 | Svanholm 2 | Kolding 1 | Svanholm 2 won by 113 Run(s) | Svanholm 2: 232/8(50.0) Kolding 1: 119/9(35.3) |
632 | League | 09/09/2023 | Albertslund 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 6 Wickets | Albertslund 2: 135/10(30.0) Copenhagen 1: 137/4(27.4) |
633 | League | 09/09/2023 | Ishøj 2 | Hvidovre 1 | Ishøj 2 won by 130 Run(s) | Ishøj 2: 182/10(42.1) Hvidovre 1: 52/10(19.5) |
634 | League | 09/09/2023 | Esbjerg 1 | Herning 1 | Esbjerg 1 won by 14 Run(s) | Esbjerg 1: 154/10(35.1) Herning 1: 140/10(39.4) |
635 | League | 09/09/2023 | Køge 1 | Himalaya 1 | Køge 1 won by 167 Run(s) | Køge 1: 226/9(47.4) Himalaya 1: 59/10(14.5) |
636 | League | 09/09/2023 | Kerteminde 1 | Viborg 1 | Kerteminde 1 won by 136 Run(s) | Kerteminde 1: 305/10(39.0) Viborg 1: 169/10(37.2) |
637 | League | 09/09/2023 | Århus 1 | Bella 1 | Forfeited. Winner: Århus 1 | Århus 1: 0/0(0.0) |
638 | League | 09/07/2023 | Ishøj U18 | Svanholm U18 | Ishøj U18 won by 2 Run(s) | Ishøj U18: 68/6(15.0) Svanholm U18: 66/10(15.0) |
639 | League | 09/06/2023 | KB U15 - 1 | Fredensborg U15 | KB U15 - 1 won by 28 Run(s) | KB U15 - 1: 81/8(19.5) Fredensborg U15: 53/8(17.0) |
640 | League | 09/04/2023 | Ishøj U13 | Svanholm U13 | Ishøj U13 won by 21 Run(s) | Ishøj U13: 118/3(20.0) Svanholm U13: 97/6(20.0) |
641 | League | 09/04/2023 | Glostrup/Albertslund U13 | KB U13 | It is a Tie | Glostrup/Albertslund U13: 58/6(15.0) KB U13: 58/6(15.0) |
642 | League | 09/03/2023 | Frem 2 | Glostrup 3 | Forfeited. Winner: Frem 2 | Frem 2: 0/0(0.0) |
643 | League | 09/03/2023 | Svanholm 3 | Bella 2 | Bella 2 won by 3 Wickets | Svanholm 3: 158/6(30.0) Bella 2: 163/7(27.4) |
644 | League | 09/03/2023 | APMM 1 | Copenhagen 1 | APMM 1 won by 22 Run(s) | APMM 1: 194/9(30.0) Copenhagen 1: 172/8(30.0) |
645 | League | 09/03/2023 | KB 2 | Kolding 1 | KB 2 won by 21 Run(s) | KB 2: 149/10(35.3) Kolding 1: 128/10(39.4) |
646 | League | 09/03/2023 | Glostrup 2 | Hvidovre 2 | Glostrup 2 won by 30 Run(s) | Glostrup 2: 225/5(35.0) Hvidovre 2: 195/10(34.4) |
647 | League | 09/03/2023 | Ishøj 4 | Copenhagen 2 | Ishøj 4 won by 21 Run(s) | Ishøj 4: 130/9(25.0) Copenhagen 2: 109/10(23.2) |
648 | League | 09/03/2023 | Ikast-Brande 1 | Viborg 1 | Ikast-Brande 1 won by 183 Run(s) | Ikast-Brande 1: 273/5(40.0) Viborg 1: 90/9(28.3) |
649 | League | 09/03/2023 | Ishøj 2 | Hvidovre 1 | Ishøj 2 won by 15 Run(s) | Ishøj 2: 123/10(39.0) Hvidovre 1: 108/10(25.5) |
650 | League | 09/03/2023 | Himalaya 1 | Nørrebro 1 | Nørrebro 1 won by 10 Wickets | Himalaya 1: 67/10(27.3) Nørrebro 1: 71/0(6.2) |
651 | League | 09/03/2023 | Aalborg 1 | Århus 1 | Aalborg 1 won by 28 Run(s) | Aalborg 1: 196/10(37.1) Århus 1: 168/10(42.5) |
652 | League | 09/03/2023 | Svanholm 2 | AB 1 | AB 1 won by 4 Wickets | Svanholm 2: 186/10(46.0) AB 1: 188/6(42.4) |
653 | League | 09/03/2023 | Albertslund 2 | AB 2 | Albertslund 2 won by 122 Run(s) | Albertslund 2: 221/4(35.0) AB 2 : 99/10(26.2) |
654 | League | 09/03/2023 | Husum 1 | Soraner 1 | Soraner 1 won by 4 Wickets | Husum 1: 149/10(47.5) Soraner 1: 150/6(45.3) |
655 | League | 09/02/2023 | Aarhus 2 | Kolding 2 | Forfeited. Winner: Aarhus 2 | Aarhus 2: 0/0(0.0) |
656 | League | 09/02/2023 | Ishøj 3 | Frem 1 | Ishøj 3 won by 71 Run(s) | Ishøj 3: 173/8(30.0) Frem 1: 102/10(22.5) |
657 | League | 09/02/2023 | Soraner 3 | Nordvest 1 | Nordvest 1 won by 1 Wickets | Soraner 3: 159/10(33.2) Nordvest 1: 161/9(34.3) |
658 | League | 09/02/2023 | Skanderborg 2 | Herning 2 | Herning 2 won by 9 Wickets | Skanderborg 2: 158/10(37.3) Herning 2: 159/1(24.0) |
659 | League | 09/02/2023 | KB 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 9 Wickets | KB 1: 150/10(44.2) Svanholm 1: 151/1(27.1) |
660 | League | 09/02/2023 | Nørrebro 2 | KB 3 | Nørrebro 2 won by 65 Run(s) | Nørrebro 2: 154/10(28.1) KB 3: 89/10(26.5) |
661 | League | 09/02/2023 | Albertslund 1 | Skanderborg 1 | Albertslund 1 won by 7 Run(s) | Albertslund 1: 170/10(49.3) Skanderborg 1: 163/10(45.3) |
662 | League | 09/02/2023 | Glostrup 1 | Husum 1 | Husum 1 won by 2 Wickets | Glostrup 1: 223/7(50.0) Husum 1: 224/8(49.2) |
663 | League | 09/02/2023 | Fredericia 1 | Kerteminde 1 | Fredericia 1 won by 31 Run(s) | Fredericia 1: 104/10(36.3) Kerteminde 1: 73/10(28.5) |
664 | League | 09/02/2023 | Esbjerg 2 | Husum 2 | Forfeited. Winner: Esbjerg 2 | Esbjerg 2: 0/0(0.0) |
665 | League | 09/01/2023 | KB/ Soraner OB | FREM 1 OB | FREM 1 OB won by 7 Wickets | KB/ Soraner OB: 124/1(20.0) FREM 1 OB: 125/3(18.5) |
666 | League | 08/31/2023 | Glostrup U18 | Svanholm U18 | Abandoned. | Glostrup U18: 0/0(0.0) |
667 | League | 08/31/2023 | Fredenborg U13 2 | Svanholm U13 2 | Svanholm U13 2 won by 8 Wickets | Fredenborg U13 2: 68/4(15.0) Svanholm U13 2: 69/2(13.3) |
668 | League | 08/31/2023 | Ishøj U18 | KB U18 | Ishøj U18 won by 23 Run(s) | Ishøj U18: 121/4(15.0) KB U18: 98/7(15.0) |
669 | League | 08/30/2023 | AB 2 | Tåstrup 1 | It is a Tie | AB 2: 158/7(20.0) Tåstrup 1: 158/10(19.3) |
670 | League | 08/30/2023 | Fredensborg U15 | Ishøj U15 | Fredensborg U15 won by 39 Run(s) | Fredensborg U15: 117/5(20.0) Ishøj U15: 78/8(15.1) |
671 | League | 08/30/2023 | KB U13 2 | Glostrup/Albertslund U13 | KB U13 2 won by 18 Run(s) | KB U13 2: 67/8(15.0) Glostrup/Albertslund U13: 49/7(14.5) |
672 | League | 08/30/2023 | KB U15 - 1 | Svanholm U15 | KB U15 - 1 won by 22 Run(s) | KB U15 - 1: 135/4(20.0) Svanholm U15: 113/5(20.0) |
673 | League | 08/29/2023 | Ishøj U13 | KB U13 | KB U13 won by 9 Wickets | Ishøj U13: 61/1(15.0) KB U13: 62/1(8.4) |
674 | League | 08/29/2023 | Svanholm U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 7 Wickets | Svanholm U13: 61/8(20.0) Fredensborg U13: 62/3(12.5) |
675 | League | 08/28/2023 | Ishøj U13 | Glostrup/Albertslund U13 | Glostrup/Albertslund U13 won by 5 Wickets | Ishøj U13: 27/5(10.0) Glostrup/Albertslund U13: 28/5(9.2) |
676 | Final | 08/28/2023 | Ishøj OB | Glostrup OB | Ishøj OB won by 19 Run(s) | Ishøj OB: 143/5(20.0) Glostrup OB: 124/6(20.0) |
677 | League | 08/27/2023 | Nørrebro 2 | Albertslund 2 | Forfeited. Winner: Nørrebro 2 | Nørrebro 2: 0/0(0.0) |
678 | League | 08/27/2023 | AB 2 | APMM 1 | APMM 1 won by 6 Wickets | AB 2 : 177/9(30.0) APMM 1: 178/4(24.4) |
679 | League | 08/27/2023 | Frem 1 | Hvidovre 2 | Hvidovre 2 won by 7 Wickets | Frem 1: 139/10(26.5) Hvidovre 2: 140/3(21.4) |
680 | League | 08/27/2023 | Tåstrup 1 | Fredensborg 1 | Tåstrup 1 won by 115 Run(s) | Tåstrup 1: 247/9(35.0) Fredensborg 1: 132/10(28.2) |
681 | League | 08/27/2023 | Skanderborg 1 | KB 1 | Skanderborg 1 won by 13 Run(s) | Skanderborg 1: 203/8(50.0) KB 1: 190/10(48.3) |
682 | League | 08/27/2023 | Skanderborg 2 | Sønderborg 1 | Sønderborg 1 won by 7 Wickets | Skanderborg 2: 100/10(23.3) Sønderborg 1: 103/3(16.3) |
683 | League | 08/27/2023 | Ishøj 3 | Svanholm 3 | Ishøj 3 won by 9 Run(s) | Ishøj 3: 139/10(27.1) Svanholm 3: 130/10(26.5) |
684 | League | 08/27/2023 | Køge 1 | Soraner 2 | Køge 1 won by 85 Run(s) | Køge 1: 180/10(32.5) Soraner 2: 95/10(25.5) |
685 | League | 08/27/2023 | Ishøj 1 | Glostrup 1 | Ishøj 1 won by 45 Run(s) | Ishøj 1: 177/10(49.5) Glostrup 1: 132/10(40.4) |
686 | League | 08/27/2023 | Esbjerg 1 | Herning 1 | Esbjerg 1 won by 162 Run(s) (D/L) | Esbjerg 1: 310/2(50.0) Herning 1: 108/8(30.5) |
687 | League | 08/27/2023 | Århus 1 | Frederikshavn 1 | Frederikshavn 1 won by 1 Wickets | Århus 1: 109/10(29.2) Frederikshavn 1: 110/9(28.0) |
688 | League | 08/27/2023 | Albertslund 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 10 Wickets | Albertslund 1: 111/10(35.3) Svanholm 1: 112/0(20.5) |
689 | League | 08/26/2023 | Viborg 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 7 Wickets | Viborg 1: 137/10(18.4) Kolding 1: 138/3(13.4) |
690 | League | 08/26/2023 | Copenhagen 1 | Soraner 3 | Copenhagen 1 won by 44 Run(s) | Copenhagen 1: 177/8(30.0) Soraner 3: 133/10(27.5) |
691 | League | 08/26/2023 | Aalborg 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 2 Wickets | Aalborg 1: 205/9(20.0) Kolding 1: 206/8(20.0) |
692 | League | 08/26/2023 | Nørrebro 1 | Bella 1 | Nørrebro 1 won by 48 Run(s) | Nørrebro 1: 256/8(40.0) Bella 1: 208/9(40.0) |
693 | League | 08/26/2023 | Skanderborg 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 6 Wickets | Skanderborg 1: 179/9(50.0) Svanholm 1: 181/4(34.2) |
694 | League | 08/26/2023 | Ikast-Brande 1 | Fredericia 1 | Ikast-Brande 1 won by 9 Run(s) | Ikast-Brande 1: 150/10(39.2) Fredericia 1: 141/10(39.3) |
695 | League | 08/26/2023 | Herning 2 | Kerteminde 1 | Kerteminde 1 won by 8 Wickets | Herning 2: 218/8(40.0) Kerteminde 1: 223/2(27.3) |
696 | League | 08/26/2023 | Husum 1 | Soraner 1 | Soraner 1 won by 4 Wickets | Husum 1: 111/10(36.4) Soraner 1: 113/6(28.0) |
697 | League | 08/26/2023 | Ishøj 2 | AB 1 | AB 1 won by 5 Wickets | Ishøj 2: 138/10(38.4) AB 1: 141/5(37.4) |
698 | League | 08/26/2023 | Husum 2 | Aarhus 2 | Forfeited. Winner: Aarhus 2 | Husum 2: 0/0(0.0) |
699 | League | 08/26/2023 | Aalborg 1 | Viborg 1 | Aalborg 1 won by 96 Run(s) | Aalborg 1: 175/5(20.0) Viborg 1: 79/10(13.4) |
700 | League | 08/26/2023 | Svanholm 4 | Frem 3 | Forfeited. Winner: Frem 3 | Svanholm 4: 0/0(0.0) |
701 | League | 08/26/2023 | Køge U13 | Svanholm U13 2 | Forfeited. Winner: Svanholm U13 2 | Køge U13: 0/0(0.0) |
702 | League | 08/26/2023 | Fredenborg U13 2 | Køge U13 | Forfeited. Winner: Fredenborg U13 2 | Fredenborg U13 2: 0/0(0.0) |
703 | League | 08/26/2023 | Kolding 2 | Esbjerg 2 | Forfeited. Winner: Esbjerg 2 | Kolding 2: 0/0(0.0) |
704 | League | 08/24/2023 | Forty Øst 2 | KB/ Soraner OB | KB/ Soraner OB won by 8 Wickets | Forty Øst 2: 89/6(20.0) KB/ Soraner OB: 90/2(14.4) |
705 | League | 08/24/2023 | Glostrup U18 | Ishøj U18 | Ishøj U18 won by 7 Wickets | Glostrup U18: 44/8(15.3) Ishøj U18: 45/3(7.3) |
706 | League | 08/24/2023 | Svanholm U18 | KB U18 | Svanholm U18 won by 47 Run(s) | Svanholm U18: 140/6(20.0) KB U18: 93/8(20.0) |
707 | League | 08/23/2023 | Køge OB | Glostrup OB | Glostrup OB won by 10 Wickets | Køge OB: 49/7(15.1) Glostrup OB: 51/0(14.2) |
708 | League | 08/23/2023 | Ishøj U15 | Glostrup/Albertslund U15 | Ishøj U15 won by 5 Run(s) | Ishøj U15: 101/3(15.0) Glostrup/Albertslund U15: 96/4(15.0) |
709 | League | 08/23/2023 | Svanholm U15 | Fredensborg U15 | Svanholm U15 won by 64 Run(s) | Svanholm U15: 127/4(20.0) Fredensborg U15: 63/8(19.0) |
710 | League | 08/22/2023 | KB U13 2 | KB U13 | Forfeited. Winner: KB U13 | KB U13 2: 0/0(0.0) |
711 | League | 08/22/2023 | Svanholm U15 | Ishøj U15 | Svanholm U15 won by 37 Run(s) | Svanholm U15: 111/5(20.0) Ishøj U15: 74/3(20.0) |
712 | League | 08/22/2023 | Ishøj OB | FREM 1 OB | Ishøj OB won by 16 Run(s) | Ishøj OB: 120/7(19.5) FREM 1 OB: 104/7(19.4) |
713 | League | 08/21/2023 | Ishøj U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 9 Wickets | Ishøj U13: 25/7(9.5) Fredensborg U13: 27/1(6.2) |
714 | League | 08/21/2023 | Glostrup/Albertslund U13 | Svanholm U13 | Svanholm U13 won by 6 Wickets | Glostrup/Albertslund U13: 49/6(19.1) Svanholm U13: 51/4(14.2) |
715 | League | 08/20/2023 | Glostrup Piger | Fredensborg Piger | Glostrup Piger won by 15 Run(s) | Glostrup Piger: 66/0(13.2) Fredensborg Piger: 51/0(13.2) |
716 | League | 08/20/2023 | Glostrup 3 | Frem 3 | Frem 3 won by 4 Wickets | Glostrup 3: 144/10(30.0) Frem 3: 145/6(27.3) |
717 | League | 08/20/2023 | KB 3 | AB 2 | KB 3 won by 40 Run(s) | KB 3: 212/9(30.0) AB 2 : 172/10(29.2) |
718 | League | 08/20/2023 | Glostrup 2 | Tåstrup 1 | Glostrup 2 won by 18 Run(s) | Glostrup 2: 182/9(35.0) Tåstrup 1: 164/10(30.5) |
719 | League | 08/20/2023 | Svanholm 4 | Frem 2 | Winner: Svanholm 4 | Svanholm 4: 153/8(30.0) Frem 2: 154/6(28.4) |
720 | League | 08/20/2023 | Esbjerg 1 | Kolding 1 | Esbjerg 1 won by 115 Run(s) | Esbjerg 1: 318/10(49.4) Kolding 1: 203/10(39.2) |
721 | League | 08/20/2023 | Ishøj 4 | Nordvest 2 | Ishøj 4 won by 56 Run(s) | Ishøj 4: 105/8(20.0) Nordvest 2: 49/10(14.5) |
722 | League | 08/20/2023 | Skanderborg 1 | KB 1 | Skanderborg 1 won by 88 Run(s) | Skanderborg 1: 292/8(50.0) KB 1: 204/10(41.0) |
723 | League | 08/20/2023 | Køge 1 | Soraner 2 | Køge 1 won by 52 Run(s) | Køge 1: 154/10(26.4) Soraner 2: 102/10(33.3) |
724 | League | 08/20/2023 | Soraner 3 | Nørrebro 2 | Soraner 3 won by 26 Run(s) | Soraner 3: 171/10(29.1) Nørrebro 2: 145/10(27.1) |
725 | League | 08/20/2023 | AB 1 | Hvidovre 1 | AB 1 won by 44 Run(s) | AB 1: 72/10(30.5) Hvidovre 1: 28/10(12.1) |
726 | League | 08/20/2023 | KB 2 | Herning 1 | KB 2 won by 8 Run(s) | KB 2: 143/10(29.5) Herning 1: 135/10(38.3) |
727 | League | 08/20/2023 | Århus 1 | Bella 1 | Bella 1 won by 3 Wickets | Århus 1: 121/10(39.4) Bella 1: 122/7(29.0) |
728 | League | 08/19/2023 | Albertslund 2 | Nordvest 1 | Albertslund 2 won by 92 Run(s) | Albertslund 2: 220/7(30.0) Nordvest 1: 128/10(23.3) |
729 | League | 08/19/2023 | Svanholm 3 | Hvidovre 2 | Svanholm 3 won by 27 Run(s) | Svanholm 3: 164/6(30.0) Hvidovre 2: 137/7(30.0) |
730 | League | 08/19/2023 | Århus 1 | Nørrebro 1 | Nørrebro 1 won by 6 Wickets | Århus 1: 93/10(33.0) Nørrebro 1: 97/4(29.2) |
731 | League | 08/19/2023 | Svanholm 1 | Albertslund 1 | Svanholm 1 won by 169 Run(s) | Svanholm 1: 273/6(50.0) Albertslund 1: 104/10(32.0) |
732 | League | 08/19/2023 | Bella 2 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 4 Wickets | Bella 2: 170/10(34.3) Fredensborg 1: 172/6(31.5) |
733 | League | 08/19/2023 | Ishøj 2 | Herning 1 | Ishøj 2 won by 57 Run(s) | Ishøj 2: 160/9(50.0) Herning 1: 103/10(38.1) |
734 | League | 08/19/2023 | Ishøj 1 | Glostrup 1 | Glostrup 1 won by 6 Wickets | Ishøj 1: 189/10(49.4) Glostrup 1: 190/4(47.5) |
735 | League | 08/19/2023 | Skanderborg 2 | Kerteminde 1 | Forfeited. Winner: Kerteminde 1 | Skanderborg 2: 0/0(0.0) |
736 | League | 08/18/2023 | Glostrup 3 | Tåstrup 2 | Glostrup 3 won by 50 Run(s) | Glostrup 3: 147/6(20.0) Tåstrup 2: 97/7(20.0) |
737 | League | 08/17/2023 | Forty Øst 1 | Ishøj OB | Ishøj OB won by 8 Wickets | Forty Øst 1: 98/2(20.0) Ishøj OB: 99/2(13.3) |
738 | League | 08/16/2023 | KB U15 - 1 | Ishøj U15 | KB U15 - 1 won by 69 Run(s) | KB U15 - 1: 132/2(20.0) Ishøj U15: 63/3(20.0) |
739 | League | 08/16/2023 | Svanholm 2 | Ishøj 2 | Svanholm 2 won by 2 Run(s) | Svanholm 2: 140/6(20.0) Ishøj 2: 138/6(20.0) |
740 | League | 08/16/2023 | Fredensborg U15 | Glostrup/Albertslund U15 | Fredensborg U15 won by 47 Run(s) | Fredensborg U15: 104/3(20.0) Glostrup/Albertslund U15: 57/6(17.1) |
741 | League | 08/15/2023 | Forty Øst 2 | Køge OB | Forty Øst 2 won by 37 Run(s) | Forty Øst 2: 116/7(19.5) Køge OB: 79/7(15.2) |
742 | League | 08/15/2023 | Ishøj U13 | KB U13 2 | Ishøj U13 won by 16 Run(s) | Ishøj U13: 116/3(20.0) KB U13 2: 100/6(20.0) |
743 | League | 08/15/2023 | Svanholm U13 2 | Glostrup U13-B | Svanholm U13 2 won by 15 Run(s) | Svanholm U13 2: 89/2(15.0) Glostrup U13-B: 74/6(15.0) |
744 | League | 08/14/2023 | Glostrup/Albertslund U13 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 9 Wickets | Glostrup/Albertslund U13: 59/6(18.2) Fredensborg U13: 63/1(12.1) |
745 | League | 08/14/2023 | Svanholm U13 | KB U13 | Svanholm U13 won by 4 Run(s) | Svanholm U13: 92/4(20.0) KB U13: 88/8(20.0) |
746 | League | 08/13/2023 | KB 1 | Svanholm 1 | Abandoned. | KB 1: 0/0(0.0) |
747 | League | 08/13/2023 | Tåstrup 2 | Glostrup 3 | Glostrup 3 won by 9 Wickets | Tåstrup 2: 42/10(14.1) Glostrup 3: 43/1(11.1) |
748 | League | 08/13/2023 | Hvidovre 2 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 4 Wickets | Hvidovre 2: 135/10(35.0) Fredensborg 1: 136/6(18.5) |
749 | League | 08/13/2023 | Ishøj 2 | KB 2 | KB 2 won by 2 Wickets | Ishøj 2: 165/10(47.4) KB 2: 166/8(42.0) |
750 | League | 08/13/2023 | Frem 1 | Bella 2 | Frem 1 won by 37 Run(s) | Frem 1: 197/8(30.0) Bella 2: 160/10(29.1) |
751 | League | 08/13/2023 | Fredericia 1 | Viborg 1 | Viborg 1 won by 6 Wickets | Fredericia 1: 130/9(40.0) Viborg 1: 134/4(18.0) |
752 | League | 08/13/2023 | Frem 3 | Fredensborg 2 | Fredensborg 2 won by 1 Wickets | Frem 3: 130/10(27.0) Fredensborg 2: 133/9(30.0) |
753 | League | 08/13/2023 | Ikast-Brande 1 | Herning 2 | Ikast-Brande 1 won by 66 Run(s) | Ikast-Brande 1: 251/7(40.0) Herning 2: 185/10(35.1) |
754 | League | 08/13/2023 | Svanholm 3 | Tåstrup 1 | Tåstrup 1 won by 4 Wickets | Svanholm 3: 139/10(27.4) Tåstrup 1: 140/6(28.3) |
755 | League | 08/13/2023 | Ishøj 1 | Soraner 1 | Soraner 1 won by 5 Wickets | Ishøj 1: 118/10(45.4) Soraner 1: 120/5(41.4) |
756 | League | 08/13/2023 | Køge 1 | Århus 1 | Køge 1 won by 80 Run(s) | Køge 1: 222/10(47.2) Århus 1: 142/9(42.0) |
757 | League | 08/13/2023 | Hvidovre 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 6 Wickets | Hvidovre 1: 170/10(47.3) Kolding 1: 172/4(25.0) |
758 | League | 08/13/2023 | Aalborg 1 | Nørrebro 1 | Aalborg 1 won by 32 Run(s) | Aalborg 1: 200/10(49.4) Nørrebro 1: 168/10(40.5) |
759 | League | 08/13/2023 | Soraner 2 | Frederikshavn 1 | Forfeited. Winner: Soraner 2 | Soraner 2: 0/0(0.0) |
760 | League | 08/12/2023 | Nordvest 2 | Frem 2 | Forfeited. Winner: Frem 2 | Nordvest 2: 0/0(0.0) |
761 | League | 08/12/2023 | KB 3 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 5 Wickets | KB 3: 130/6(25.0) Copenhagen 1: 131/5(19.5) |
762 | League | 08/12/2023 | Ishøj 3 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 8 Wickets | Ishøj 3: 113/10(28.3) Glostrup 2: 114/2(19.2) |
763 | League | 08/12/2023 | APMM 1 | Nordvest 1 | APMM 1 won by 7 Run(s) | APMM 1: 127/8(20.0) Nordvest 1: 120/8(20.0) |
764 | League | 08/12/2023 | Bella 1 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 7 Wickets | Bella 1: 141/10(24.5) Aalborg 1: 142/3(21.4) |
765 | League | 08/12/2023 | Glostrup 1 | Husum 1 | Husum 1 won by 5 Wickets | Glostrup 1: 103/9(29.4) Husum 1: 107/5(23.1) |
766 | League | 08/12/2023 | Albertslund 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 7 Wickets | Albertslund 1: 120/10(32.0) Skanderborg 1: 124/3(23.3) |
767 | League | 08/12/2023 | KB 2 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 10 Wickets | KB 2: 95/10(27.3) Svanholm 2: 96/0(16.5) |
768 | League | 08/12/2023 | Kerteminde 1 | Sønderborg 1 | Kerteminde 1 won by 5 Run(s) | Kerteminde 1: 105/10(19.2) Sønderborg 1: 100/9(20.0) |
769 | League | 08/12/2023 | Herning 1 | AB 1 | Herning 1 won by 52 Run(s) | Herning 1: 275/9(50.0) AB 1: 223/10(44.4) |
770 | League | 08/12/2023 | Hvidovre 1 | Esbjerg 1 | Hvidovre 1 won by 2 Run(s) | Hvidovre 1: 193/4(25.0) Esbjerg 1: 191/6(25.0) |
771 | League | 08/12/2023 | Himalaya 1 | Frederikshavn 1 | Forfeited. Winner: Himalaya 1 | Himalaya 1: 0/0(0.0) |
772 | League | 08/11/2023 | Svanholm U13 | KB U13 2 | Svanholm U13 won by 29 Run(s) | Svanholm U13: 88/4(20.0) KB U13 2: 59/10(18.0) |
773 | League | 08/11/2023 | KB/ Soraner OB | Forty Øst 1 | KB/ Soraner OB won by 50 Run(s) | KB/ Soraner OB: 131/4(20.0) Forty Øst 1: 81/5(20.0) |
774 | League | 08/11/2023 | Switzerland U15 | Germany U15 | Switzerland U15 won by 57 Run(s) | Switzerland U15: 141/10(19.2) Germany U15: 84/9(20.0) |
775 | League | 08/10/2023 | Switzerland U15 | Germany U15 | Switzerland U15 won by 82 Run(s) | Switzerland U15: 249/10(47.1) Germany U15: 167/10(42.5) |
776 | League | 08/09/2023 | Forty Øst 1 | Køge OB | Forty Øst 1 won by 25 Run(s) | Forty Øst 1: 108/5(20.0) Køge OB: 83/5(20.0) |
777 | League | 08/09/2023 | Denmark U15 | Germany U15 | Denmark U15 won by 45 Run(s) | Denmark U15: 128/10(24.1) Germany U15: 83/10(19.3) |
778 | League | 08/08/2023 | Denmark U15 | Switzerland U15 | Denmark U15: 0/0 (0.0/15 ov) | Denmark U15: 0/0(0.0) Live |
779 | League | 08/08/2023 | Svanholm OB | Glostrup OB | Glostrup OB won by 4 Wickets | Svanholm OB: 80/3(16.0) Glostrup OB: 82/6(15.5) |
780 | League | 08/08/2023 | Switzerland U15 | Denmark U15 | Switzerland U15 won by 89 Run(s) | Switzerland U15: 246/5(50.0) Denmark U15: 157/10(38.0) |
781 | League | 08/07/2023 | Ishøj U13 | Fredensborg U13 | Forfeited. Winner: Fredensborg U13 | Ishøj U13: 0/0(0.0) |
782 | League | 08/07/2023 | Germany U15 | Denmark U15 | Abandoned. | Germany U15: 0/0(0.0) |
783 | League | 08/07/2023 | Switzerland U15 | Germany U15 | Abandoned. | Switzerland U15: 0/0(0.0) |
784 | League | 08/06/2023 | Frem 3 | Køge 2 | Forfeited. Winner: Frem 3 | Frem 3: 0/0(0.0) |
785 | League | 08/06/2023 | Viborg 1 | Aarhus 1 | Viborg 1 won by 13 Run(s) | Viborg 1: 153/8(20.0) Aarhus 1: 140/7(20.0) |
786 | League | 08/06/2023 | Aalborg 1 | Viborg 1 | Aalborg 1 won by 172 Run(s) | Aalborg 1: 214/2(20.0) Viborg 1: 42/9(8.0) |
787 | League | 08/06/2023 | KB 3 | Nordvest 1 | Winner: Nordvest 1 | KB 3: 150/4(25.0) Nordvest 1: 126/10(23.0) |
788 | League | 08/06/2023 | Frem 1 | Tåstrup 1 | Frem 1 won by 13 Run(s) | Frem 1: 198/7(35.0) Tåstrup 1: 185/10(34.4) |
789 | League | 08/06/2023 | Tåstrup 2 | Copenhagen 2 | Copenhagen 2 won by 6 Wickets | Tåstrup 2: 162/5(25.0) Copenhagen 2: 166/4(21.1) |
790 | League | 08/06/2023 | Himalaya 1 | Bella 1 | Bella 1 won by 5 Wickets | Himalaya 1: 143/10(33.4) Bella 1: 145/5(23.1) |
791 | League | 08/06/2023 | Svanholm 2 | Hvidovre 1 | Svanholm 2 won by 60 Run(s) | Svanholm 2: 196/5(35.0) Hvidovre 1: 136/10(30.3) |
792 | League | 08/06/2023 | Glostrup 1 | Soraner 1 | Glostrup 1 won by 55 Run(s) | Glostrup 1: 145/10(39.5) Soraner 1: 90/10(26.0) |
793 | League | 08/06/2023 | Soraner 3 | AB 2 | AB 2 won by 9 Wickets | Soraner 3: 148/10(29.1) AB 2 : 149/1(20.2) |
794 | League | 08/06/2023 | Esbjerg 1 | KB 2 | Esbjerg 1 won by 35 Run(s) | Esbjerg 1: 149/10(49.3) KB 2: 114/10(36.3) |
795 | League | 08/06/2023 | Ishøj 3 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 3 Wickets | Ishøj 3: 114/10(30.0) Fredensborg 1: 115/7(22.2) |
796 | League | 08/06/2023 | Aalborg 1 | Aarhus 1 | Aarhus 1 won by 9 Wickets | Aalborg 1: 115/10(19.2) Aarhus 1: 116/1(13.4) |
797 | League | 08/06/2023 | Frederikshavn 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 4 Wickets | Frederikshavn 1: 120/10(31.3) Soraner 2: 122/6(28.5) |
798 | League | 08/06/2023 | Herning 1 | Kolding 1 | Herning 1 won by 23 Run(s) | Herning 1: 238/10(48.5) Kolding 1: 215/10(41.5) |
799 | League | 08/06/2023 | Fredensborg 2 | Svanholm 4 | Fredensborg 2 won by 31 Run(s) | Fredensborg 2: 194/6(30.0) Svanholm 4: 163/10(28.5) |
800 | League | 08/05/2023 | Køge 2 | Nordvest 2 | Forfeited. Winner: Nordvest 2 | Køge 2: 0/0(0.0) |
801 | League | 08/05/2023 | Svanholm 4 | Ishøj 4 | Ishøj 4 won by 3 Wickets | Svanholm 4: 189/7(30.0) Ishøj 4: 190/7(28.4) |
802 | League | 08/05/2023 | Bella 2 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 8 Wickets | Bella 2: 76/10(23.3) Glostrup 2: 77/2(18.4) |
803 | League | 08/05/2023 | Husum 1 | Ishøj 1 | Ishøj 1 won by 8 Wickets | Husum 1: 179/9(50.0) Ishøj 1: 181/2(31.5) |
804 | League | 08/05/2023 | APMM 1 | Nørrebro 2 | APMM 1 won by 64 Run(s) | APMM 1: 172/10(33.3) Nørrebro 2: 108/10(28.3) |
805 | League | 08/05/2023 | Soraner 2 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 4 Wickets | Soraner 2: 169/10(46.1) Aalborg 1: 170/6(38.0) |
806 | League | 08/05/2023 | Nørrebro 1 | Køge 1 | Køge 1 won by 4 Wickets | Nørrebro 1: 79/10(23.1) Køge 1: 81/6(19.1) |
807 | League | 08/05/2023 | KB 1 | Albertslund 1 | KB 1 won by 1 Run(s) | KB 1: 246/6(50.0) Albertslund 1: 245/9(50.0) |
808 | League | 08/05/2023 | Esbjerg 2 | Aarhus 2 | Aarhus 2 won by 6 Wickets | Esbjerg 2: 38/10(17.0) Aarhus 2: 39/4(12.0) |
809 | League | 08/02/2023 | Malmøhus OB | KB/ Soraner OB | KB/ Soraner OB won by 6 Wickets | Malmøhus OB: 134/7(20.0) KB/ Soraner OB: 137/4(19.4) |
810 | League | 08/02/2023 | FREM 1 OB | Glostrup OB | Glostrup OB won by 9 Wickets | FREM 1 OB: 44/7(11.5) Glostrup OB: 45/1(6.2) |
811 | League | 08/01/2023 | Malmøhus OB | Ishøj OB | Abandoned. | Malmøhus OB: 0/0(0.0) |
812 | League | 08/01/2023 | Forty Øst 1 | Svanholm OB | Svanholm OB won by 6 Wickets | Forty Øst 1: 85/6(16.0) Svanholm OB: 86/4(15.0) |
813 | League | 07/30/2023 | Hvidovre 1 | Køge 1 | Køge 1 won by 5 Wickets | Hvidovre 1: 103/9(20.0) Køge 1: 104/5(10.2) |
814 | League | 07/30/2023 | Ishøj 2 | KB 2 | Ishøj 2 won by 60 Run(s) | Ishøj 2: 203/8(30.0) KB 2: 143/10(26.4) |
815 | League | 07/30/2023 | Ikast-Brande 1 | Sønderborg 1 | Ikast-Brande 1 won by 14 Run(s) | Ikast-Brande 1: 280/9(40.0) Sønderborg 1: 266/8(40.0) |
816 | League | 07/30/2023 | Nørrebro 1 | Frederikshavn 1 | Nørrebro 1 won by 236 Run(s) | Nørrebro 1: 289/10(48.0) Frederikshavn 1: 53/10(14.5) |
817 | League | 07/30/2023 | Soraner 2 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 5 Wickets | Soraner 2: 138/10(29.3) Aalborg 1: 139/5(34.0) |
818 | League | 07/30/2023 | Esbjerg 1 | AB 1 | AB 1 won by 8 Wickets | Esbjerg 1: 126/10(46.4) AB 1: 132/2(26.4) |
819 | League | 07/29/2023 | Herning 2 | Viborg 1 | Viborg 1 won by 4 Wickets | Herning 2: 158/7(25.0) Viborg 1: 159/6(23.5) |
820 | League | 07/29/2023 | Ishøj 4 | Frem 2 | Ishøj 4 won by 46 Run(s) | Ishøj 4: 160/9(25.0) Frem 2: 114/10(19.0) |
821 | League | 07/29/2023 | Bella 1 | Frederikshavn 1 | Bella 1 won by 260 Run(s) | Bella 1: 343/6(40.0) Frederikshavn 1: 83/10(24.4) |
822 | League | 07/29/2023 | Himalaya 1 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 7 Wickets | Himalaya 1: 142/10(36.1) Aalborg 1: 143/3(33.1) |
823 | League | 07/29/2023 | Køge 1 | Århus 1 | Køge 1 won by 26 Run(s) | Køge 1: 276/10(39.0) Århus 1: 250/10(48.5) |
824 | League | 07/29/2023 | Esbjerg 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 4 Wickets | Esbjerg 1: 156/8(30.0) Svanholm 2: 157/6(29.5) |
825 | League | 07/23/2023 | Sønderborg 1 | Viborg 1 | Abandoned. | Sønderborg 1: 40/2(6.2) |
826 | League | 07/23/2023 | AB 1 | Hvidovre 1 | AB 1 won by 38 Run(s) | AB 1: 227/5(30.0) Hvidovre 1: 189/6(30.0) |
827 | League | 07/22/2023 | Husum 2 | Kolding 2 | Kolding 2 won by 8 Wickets | Husum 2: 144/6(20.0) Kolding 2: 146/2(18.1) |
828 | League | 07/16/2023 | Albertslund 2 | Hvidovre 2 | Albertslund 2 won by 14 Run(s) | Albertslund 2: 151/7(20.0) Hvidovre 2: 137/7(20.0) |
829 | League | 07/12/2023 | Copenhagen 1 | Bella 1 | Bella 1 won by 8 Wickets | Copenhagen 1: 117/10(19.3) Bella 1: 118/2(11.3) |
830 | League | 07/09/2023 | Frem 2 | Frem 3 | Frem 3 won by 3 Wickets | Frem 2: 196/9(30.0) Frem 3: 197/7(28.0) |
831 | League | 07/09/2023 | Soraner 2 | Hvidovre 2 | Hvidovre 2 won by 5 Wickets | Soraner 2: 176/7(20.0) Hvidovre 2: 177/5(19.5) |
832 | League | 07/09/2023 | APMM 1 | Albertslund 2 | APMM 1 won by 19 Run(s) | APMM 1: 236/10(29.3) Albertslund 2: 217/9(30.0) |
833 | League | 07/09/2023 | Nørrebro 2 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 6 Wickets | Nørrebro 2: 157/10(31.5) Fredensborg 1: 158/4(23.5) |
834 | League | 07/09/2023 | Soraner 1 | Køge 1 | Køge 1 won by 6 Wickets | Soraner 1: 163/4(20.0) Køge 1: 167/4(18.5) |
835 | League | 07/09/2023 | Frem 1 | Nordvest 1 | Frem 1 won by 81 Run(s) | Frem 1: 222/10(30.0) Nordvest 1: 141/9(30.0) |
836 | League | 07/08/2023 | Copenhagen 1 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 8 Wickets | Copenhagen 1: 170/10(35.0) Glostrup 2: 171/2(26.2) |
837 | League | 07/08/2023 | Nørrebro 1 | Hvidovre 1 | Hvidovre 1 won by 4 Wickets | Nørrebro 1: 158/6(20.0) Hvidovre 1: 159/6(19.1) |
838 | League | 07/08/2023 | Svanholm 3 | AB 2 | Svanholm 3 won by 60 Run(s) | Svanholm 3: 183/9(30.0) AB 2 : 123/10(22.1) |
839 | League | 07/08/2023 | Ikast-Brande 1 | Skanderborg 2 | Ikast-Brande 1 won by 54 Run(s) | Ikast-Brande 1: 219/9(40.0) Skanderborg 2: 165/10(31.0) |
840 | League | 07/08/2023 | Kolding 1 | Herning 1 | Herning 1 won by 9 Wickets | Kolding 1: 100/10(26.3) Herning 1: 103/1(24.0) |
841 | League | 07/07/2023 | Sweden U18 | Norway U18 | Sweden U18 won by 68 Run(s) | Sweden U18: 185/7(20.0) Norway U18: 117/9(20.0) |
842 | League | 07/07/2023 | Germany U18 | Denmark U18 | Germany U18 won by 41 Run(s) | Germany U18: 141/5(20.0) Denmark U18: 100/9(20.0) |
843 | League | 07/06/2023 | Germany U18 | Norway U18 | Germany U18 won by 76 Run(s) | Germany U18: 213/9(50.0) Norway U18: 137/10(43.2) |
844 | League | 07/06/2023 | Sweden U18 | Switzerland U18 | Sweden U18 won by 87 Run(s) | Sweden U18: 217/10(37.4) Switzerland U18: 130/10(30.1) |
845 | League | 07/04/2023 | Denmark U18 | Norway U18 | Denmark U18 won by 29 Run(s) | Denmark U18: 128/6(20.0) Norway U18: 99/10(19.2) |
846 | League | 07/04/2023 | Germany U18 | Switzerland U18 | Germany U18 won by 103 Run(s) | Germany U18: 218/10(47.1) Switzerland U18: 115/10(35.0) |
847 | League | 07/04/2023 | Norway U18 | Denmark U18 | Denmark U18 won by 8 Wickets | Norway U18: 41/10(16.2) Denmark U18: 42/2(9.5) |
848 | League | 07/03/2023 | Denmark U18 | Sweden U18 | Sweden U18 won by 5 Wickets | Denmark U18: 108/8(20.0) Sweden U18: 109/5(19.4) |
849 | League | 07/03/2023 | Norway U18 | Switzerland U18 | Norway U18 won by 37 Run(s) | Norway U18: 149/3(20.0) Switzerland U18: 112/8(20.0) |
850 | League | 07/03/2023 | Switzerland U18 | Denmark U18 | Denmark U18 won by 3 Wickets | Switzerland U18: 81/10(17.5) Denmark U18: 82/7(13.4) |
851 | League | 07/03/2023 | Sweden U18 | Germany U18 | Sweden U18 won by 11 Run(s) | Sweden U18: 89/9(20.0) Germany U18: 78/10(20.0) |
852 | Final | 07/02/2023 | Skanderborg 1 | Svanholm 1 | Skanderborg 1 won by 83 Run(s) | Skanderborg 1: 179/3(20.0) Svanholm 1: 96/9(20.0) |
853 | League | 07/02/2023 | AB 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 7 Wickets | AB 2 : 110/10(19.4) Copenhagen 1: 111/3(20.2) |
854 | League | 07/02/2023 | Soraner 1 | Hvidovre 1 | Soraner 1 won by 3 Run(s) | Soraner 1: 172/10(19.5) Hvidovre 1: 169/8(20.0) |
855 | League | 07/02/2023 | Frem 1 | Fredensborg 1 | Frem 1 won by 128 Run(s) | Frem 1: 207/10(31.4) Fredensborg 1: 79/10(19.5) |
856 | League | 07/02/2023 | Soraner 3 | Tåstrup 1 | Tåstrup 1 won by 7 Wickets | Soraner 3: 186/10(34.5) Tåstrup 1: 187/3(28.1) |
857 | League | 07/02/2023 | Nordvest 1 | Nørrebro 2 | Nørrebro 2 won by 2 Wickets | Nordvest 1: 133/10(23.1) Nørrebro 2: 140/8(19.4) |
858 | League | 07/02/2023 | Frederikshavn 1 | Århus 1 | Århus 1 won by 6 Wickets | Frederikshavn 1: 146/9(40.0) Århus 1: 147/4(24.1) |
859 | League | 07/02/2023 | Bella 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 7 Wickets | Bella 1: 177/9(35.0) Soraner 2: 181/3(28.0) |
860 | League | 07/02/2023 | Kerteminde 1 | Ikast-Brande 1 | Kerteminde 1 won by 83 Run(s) | Kerteminde 1: 219/7(40.0) Ikast-Brande 1: 136/10(29.4) |
861 | 3rd Position | 07/02/2023 | Ishøj 1 | KB 1 | KB 1 won by 7 Wickets | Ishøj 1: 105/8(20.0) KB 1: 109/3(12.3) |
862 | League | 07/02/2023 | APMM 1 | KB 3 | Forfeited. Winner: APMM 1 | APMM 1: 0/0(0.0) |
863 | League | 07/01/2023 | Svanholm 4 | Køge 2 | Forfeited. Winner: Svanholm 4 | Svanholm 4: 0/0(0.0) |
864 | Semi Final | 07/01/2023 | Ishøj 1 | Skanderborg 1 | Winner: Skanderborg 1 | Ishøj 1: 134/9(20.0) Skanderborg 1: 98/10(18.3) |
865 | Semi Final | 07/01/2023 | KB 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 6 Wickets | KB 1: 147/8(20.0) Svanholm 1: 151/4(18.0) |
866 | League | 07/01/2023 | Køge 1 | Aalborg 1 | Aalborg 1 won by 1 Wickets | Køge 1: 125/10(25.1) Aalborg 1: 128/9(39.0) |
867 | League | 07/01/2023 | Glostrup 3 | Fredensborg 2 | Glostrup 3 won by 71 Run(s) | Glostrup 3: 178/9(30.0) Fredensborg 2: 107/10(26.3) |
868 | League | 07/01/2023 | Skanderborg 2 | Viborg 1 | Viborg 1 won by 5 Wickets | Skanderborg 2: 211/9(40.0) Viborg 1: 212/5(37.1) |
869 | League | 07/01/2023 | Ishøj 3 | Hvidovre 2 | Hvidovre 2 won by 2 Wickets | Ishøj 3: 118/10(25.0) Hvidovre 2: 119/8(24.1) |
870 | League | 07/01/2023 | Bella 2 | Albertslund 2 | Albertslund 2 won by 3 Wickets | Bella 2: 196/7(30.0) Albertslund 2: 197/7(29.4) |
871 | League | 07/01/2023 | Nørrebro 1 | Ishøj 2 | Nørrebro 1 won by 31 Run(s) | Nørrebro 1: 162/6(20.0) Ishøj 2: 131/6(20.0) |
872 | League | 06/29/2023 | Ishøj OB | KB/ Soraner OB | Ishøj OB won by 44 Run(s) | Ishøj OB: 161/4(20.0) KB/ Soraner OB: 117/3(20.0) |
873 | League | 06/29/2023 | Køge OB | Svanholm OB | Svanholm OB won by 6 Wickets | Køge OB: 104/6(18.3) Svanholm OB: 105/4(16.4) |
874 | League | 06/27/2023 | AB 2 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 6 Wickets | AB 2: 104/10(18.1) Glostrup 2: 105/4(12.4) |
875 | League | 06/26/2023 | Malmøhus OB | Forty Øst 1 | Malmøhus OB won by 24 Run(s) | Malmøhus OB: 178/4(20.0) Forty Øst 1: 154/2(20.0) |
876 | League | 06/25/2023 | Frem 3 | Nordvest 2 | Frem 3 won by 40 Run(s) | Frem 3: 279/5(25.0) Nordvest 2: 239/9(25.0) |
877 | League | 06/25/2023 | Nørrebro 1 | KB 2 | Nørrebro 1 won by 44 Run(s) | Nørrebro 1: 158/9(20.0) KB 2: 114/9(20.0) |
878 | League | 06/25/2023 | Frem 1 | AB 2 | AB 2 won by 8 Wickets | Frem 1: 238/7(30.0) AB 2 : 241/2(28.4) |
879 | League | 06/25/2023 | Ishøj 3 | KB 3 | Ishøj 3 won by 141 Run(s) | Ishøj 3: 226/10(27.0) KB 3: 85/10(25.3) |
880 | League | 06/25/2023 | APMM 1 | Tåstrup 1 | Tåstrup 1 won by 5 Wickets (D/L) | APMM 1: 201/4(30.0) Tåstrup 1: 207/5(27.3) |
881 | League | 06/25/2023 | AB 1 | KB 1 | KB 1 won by 7 Wickets | AB 1: 124/2(20.0) KB 1: 125/3(14.2) |
882 | League | 06/25/2023 | Glostrup 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 9 Wickets | Glostrup 1: 83/6(20.0) Svanholm 1: 84/1(5.5) |
883 | League | 06/25/2023 | Køge 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 9 Wickets | Køge 1: 141/10(19.3) Svanholm 2: 142/1(16.5) |
884 | League | 06/25/2023 | Ishøj 1 | Albertslund 1 | Ishøj 1 won by 13 Run(s) | Ishøj 1: 186/6(20.0) Albertslund 1: 173/10(19.4) |
885 | League | 06/25/2023 | Nordvest 1 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 9 Wickets | Nordvest 1: 105/10(20.0) Fredensborg 1: 107/1(9.1) |
886 | League | 06/25/2023 | Esbjerg 1 | Ishøj 2 | Esbjerg 1 won by 279 Run(s) | Esbjerg 1: 393/5(50.0) Ishøj 2: 114/10(21.1) |
887 | League | 06/25/2023 | Frederikshavn 1 | Himalaya 1 | Frederikshavn 1 won by 64 Run(s) | Frederikshavn 1: 206/10(41.3) Himalaya 1: 142/10(34.4) |
888 | League | 06/25/2023 | Hvidovre 2 | Albertslund 2 | Forfeited. Winner: Hvidovre 2 | Hvidovre 2: 0/0(0.0) |
889 | League | 06/25/2023 | Skanderborg 1 | Herning 1 | Forfeited. Winner: Skanderborg 1 | Skanderborg 1: 0/0(0.0) |
890 | League | 06/24/2023 | Fredensborg Piger | Glostrup Piger | Fredensborg Piger won by 22 Run(s) | Fredensborg Piger: 103/5(15.0) Glostrup Piger: 81/5(14.0) |
891 | League | 06/24/2023 | Fredensborg U13 | KB U13 2 | Fredensborg U13 won by 47 Run(s) | Fredensborg U13: 134/2(20.0) KB U13 2: 87/9(19.4) |
892 | League | 06/24/2023 | KB U13 2 | Fredensborg U13 | Fredensborg U13 won by 7 Wickets | KB U13 2: 79/8(20.0) Fredensborg U13: 80/3(14.1) |
893 | League | 06/24/2023 | Copenhagen 2 | Glostrup 3 | Glostrup 3 won by 5 Wickets | Copenhagen 2: 172/10(23.5) Glostrup 3: 176/5(21.4) |
894 | League | 06/24/2023 | AB 2 | Nordvest 1 | AB 2 won by 79 Run(s) | AB 2 : 264/5(30.0) Nordvest 1: 185/10(25.4) |
895 | League | 06/24/2023 | KB 1 | Svanholm 1 | KB 1 won by 32 Run(s) | KB 1: 206/10(49.3) Svanholm 1: 174/10(43.5) |
896 | League | 06/24/2023 | Aalborg 1 | Himalaya 1 | Himalaya 1 won by 3 Wickets | Aalborg 1: 279/10(49.3) Himalaya 1: 280/7(45.2) |
897 | League | 06/24/2023 | Skanderborg 1 | Husum 1 | Skanderborg 1 won by 180 Run(s) | Skanderborg 1: 370/6(50.0) Husum 1: 190/10(36.1) |
898 | League | 06/24/2023 | Skanderborg 2 | Fredericia 1 | Fredericia 1 won by 4 Wickets | Skanderborg 2: 173/10(35.0) Fredericia 1: 176/6(33.1) |
899 | League | 06/24/2023 | Hvidovre 1 | Herning 1 | Herning 1 won by 4 Wickets | Hvidovre 1: 198/10(41.3) Herning 1: 199/6(45.1) |
900 | League | 06/24/2023 | Soraner 1 | Albertslund 1 | Albertslund 1 won by 3 Wickets | Soraner 1: 149/10(43.2) Albertslund 1: 152/7(20.1) |
901 | League | 06/24/2023 | Ishøj 1 | Glostrup 1 | Ishøj 1 won by 73 Run(s) | Ishøj 1: 329/8(50.0) Glostrup 1: 256/10(47.2) |
902 | League | 06/24/2023 | Ishøj 2 | Kolding 1 | Ishøj 2 won by 34 Run(s) | Ishøj 2: 348/7(50.0) Kolding 1: 314/10(46.5) |
903 | League | 06/24/2023 | Nørrebro 2 | Glostrup 2 | Nørrebro 2 won by 56 Run(s) | Nørrebro 2: 254/8(35.0) Glostrup 2: 198/10(30.3) |
904 | League | 06/24/2023 | Viborg 1 | Kerteminde 1 | Kerteminde 1 won by 6 Wickets | Viborg 1: 254/10(36.5) Kerteminde 1: 258/4(32.1) |
905 | Practice | 06/22/2023 | Svanholm U13 2 | Fredenborg U13 2 | Svanholm U13 2 won by 51 Run(s) | Svanholm U13 2: 84/3(10.0) Fredenborg U13 2: 33/2(10.0) |
906 | Practice | 06/22/2023 | Svanholm U13 2 | Fredenborg U13 2 | Svanholm U13 2 won by 22 Run(s) | Svanholm U13 2: 55/1(10.0) Fredenborg U13 2: 33/7(10.0) |
907 | League | 06/21/2023 | Glostrup OB | Malmøhus OB | Glostrup OB won by 29 Run(s) | Glostrup OB: 175/4(20.0) Malmøhus OB: 146/7(19.4) |
908 | League | 06/20/2023 | Forty Øst 2 | Svanholm OB | Svanholm OB won by 7 Wickets | Forty Øst 2: 134/5(20.0) Svanholm OB: 137/3(17.2) |
909 | League | 06/20/2023 | Svanholm U15 | Glostrup/Albertslund U15 | Svanholm U15 won by 120 Run(s) | Svanholm U15: 141/4(20.0) Glostrup/Albertslund U15: 21/6(5.2) |
910 | League | 06/20/2023 | Køge OB | Ishøj OB | Forfeited. Winner: Ishøj OB | Køge OB: 0/0(0.0) |
911 | League | 06/19/2023 | Svanholm U13 | Ishøj U13 | Ishøj U13 won by 8 Wickets | Svanholm U13: 148/6(20.0) Ishøj U13: 149/2(19.0) |
912 | League | 06/18/2023 | Fredensborg 1 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 4 Wickets | Fredensborg 1: 161/10(34.1) Glostrup 2: 165/6(27.2) |
913 | League | 06/18/2023 | Tåstrup 2 | Fredensborg 2 | Tåstrup 2 won by 54 Run(s) | Tåstrup 2: 213/9(30.0) Fredensborg 2: 159/10(28.3) |
914 | League | 06/18/2023 | Albertslund 1 | Glostrup 1 | Albertslund 1 won by 27 Run(s) | Albertslund 1: 135/7(20.0) Glostrup 1: 108/10(18.5) |
915 | League | 06/18/2023 | KB 3 | Albertslund 2 | KB 3 won by 26 Run(s) | KB 3: 173/6(30.0) Albertslund 2: 147/10(28.3) |
916 | League | 06/18/2023 | AB 1 | Kolding 1 | Kolding 1 won by 3 Wickets | AB 1: 222/10(45.3) Kolding 1: 226/7(48.5) |
917 | League | 06/18/2023 | Bella 2 | Hvidovre 2 | Bella 2 won by 9 Run(s) | Bella 2: 323/2(35.0) Hvidovre 2: 314/6(35.0) |
918 | League | 06/18/2023 | Frem 1 | Svanholm 3 | Svanholm 3 won by 2 Wickets | Frem 1: 211/9(38.5) Svanholm 3: 213/8(38.2) |
919 | League | 06/18/2023 | Køge 1 | Himalaya 1 | Køge 1 won by 205 Run(s) | Køge 1: 423/5(50.0) Himalaya 1: 218/10(39.3) |
920 | League | 06/18/2023 | Soraner 1 | KB 1 | KB 1 won by 7 Wickets | Soraner 1: 160/10(44.3) KB 1: 161/3(29.0) |
921 | League | 06/18/2023 | Nørrebro 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 1 Wickets | Nørrebro 1: 279/9(50.4) Soraner 2: 283/9(48.2) |
922 | League | 06/18/2023 | Herning 2 | Skanderborg 2 | Skanderborg 2 won by 4 Wickets | Herning 2: 224/10(38.2) Skanderborg 2: 227/6(39.0) |
923 | League | 06/18/2023 | Svanholm 1 | Husum 1 | Husum 1 won by 4 Wickets | Svanholm 1: 234/8(50.0) Husum 1: 235/6(47.5) |
924 | League | 06/18/2023 | Frederikshavn 1 | Bella 1 | Bella 1 won by 5 Wickets | Frederikshavn 1: 285/9(50.0) Bella 1: 286/5(39.1) |
925 | League | 06/17/2023 | APMM 1 | Soraner 3 | APMM 1 won by 92 Run(s) | APMM 1: 222/8(30.0) Soraner 3: 130/10(26.1) |
926 | League | 06/17/2023 | Kolding 2 | Aarhus 2 | Kolding 2 won by 16 Run(s) | Kolding 2: 254/10(37.4) Aarhus 2: 238/10(39.1) |
927 | League | 06/17/2023 | Ishøj 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 7 Wickets | Ishøj 1: 122/3(20.0) Svanholm 1: 124/3(18.5) |
928 | League | 06/17/2023 | Nørrebro 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 4 Wickets | Nørrebro 2: 174/9(35.0) Copenhagen 1: 176/6(31.1) |
929 | League | 06/17/2023 | Aalborg 1 | Bella 1 | Aalborg 1 won by 126 Run(s) | Aalborg 1: 305/8(50.0) Bella 1: 179/10(32.5) |
930 | League | 06/17/2023 | Herning 1 | Ishøj 2 | Herning 1 won by 29 Run(s) (D/L) | Herning 1: 316/5(50.0) Ishøj 2: 273/10(44.0) |
931 | League | 06/17/2023 | Kerteminde 1 | Fredericia 1 | Kerteminde 1 won by 123 Run(s) | Kerteminde 1: 249/10(39.2) Fredericia 1: 126/10(24.2) |
932 | League | 06/17/2023 | Svanholm 2 | Hvidovre 1 | Svanholm 2 won by 76 Run(s) | Svanholm 2: 227/9(50.0) Hvidovre 1: 151/10(42.1) |
933 | League | 06/17/2023 | Viborg 1 | Ikast-Brande 1 | Ikast-Brande 1 won by 2 Wickets | Viborg 1: 267/10(40.0) Ikast-Brande 1: 269/8(39.1) |
934 | League | 06/17/2023 | KB 2 | Esbjerg 1 | Abandoned. | KB 2: 338/7(50.0) Esbjerg 1: 10/0(2.0) |
935 | League | 06/17/2023 | Glostrup 1 | Husum 1 | Glostrup 1 won by 107 Run(s) | Glostrup 1: 263/8(50.0) Husum 1: 156/10(37.2) |
936 | League | 06/16/2023 | KB U13 | Fredensborg U13 | Abandoned. | KB U13: 34/0(9.0) |
937 | League | 06/15/2023 | KB U18 | Glostrup U18 | KB U18 won by 84 Run(s) | KB U18: 144/9(20.0) Glostrup U18: 60/10(14.4) |
938 | League | 06/15/2023 | Ishøj U18 | Svanholm U18 | Ishøj U18 won by 20 Run(s) | Ishøj U18: 147/4(20.0) Svanholm U18: 127/8(20.0) |
939 | League | 06/14/2023 | Forty Øst 1 | FREM 1 OB | FREM 1 OB won by 6 Wickets | Forty Øst 1: 126/2(20.0) FREM 1 OB: 127/4(18.2) |
940 | League | 06/14/2023 | Hvidovre 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 9 Wickets | Hvidovre 2: 114/10(19.2) Copenhagen 1: 118/1(10.3) |
941 | League | 06/14/2023 | Ishøj U15 | Svanholm U15 | Svanholm U15 won by 9 Wickets | Ishøj U15: 142/2(20.0) Svanholm U15: 143/1(18.2) |
942 | League | 06/14/2023 | Ishøj OB | Svanholm OB | Ishøj OB won by 89 Run(s) | Ishøj OB: 162/8(20.0) Svanholm OB: 73/8(11.2) |
943 | League | 06/14/2023 | KB U15 - 1 | Glostrup/Albertslund U15 | KB U15 - 1 won by 8 Run(s) | KB U15 - 1: 136/3(20.0) Glostrup/Albertslund U15: 128/7(19.4) |
944 | League | 06/13/2023 | Køge OB | Malmøhus OB | Malmøhus OB won by 10 Wickets | Køge OB: 72/6(13.1) Malmøhus OB: 76/0(8.4) |
945 | League | 06/13/2023 | Bella 1 | Albertslund 2 | Albertslund 2 won by 7 Wickets | Bella 1: 208/6(20.0) Albertslund 2: 209/3(18.4) |
946 | League | 06/12/2023 | Glostrup/Albertslund U13 | Svanholm U13 | Glostrup/Albertslund U13 won by 5 Run(s) | Glostrup/Albertslund U13: 109/8(19.4) Svanholm U13: 104/7(20.0) |
947 | League | 06/11/2023 | Svanholm 4 | Copenhagen 2 | Copenhagen 2 won by 1 Wickets | Svanholm 4: 177/9(25.0) Copenhagen 2: 179/9(24.5) |
948 | League | 06/11/2023 | Albertslund 2 | Tåstrup 1 | Tåstrup 1 won by 4 Wickets | Albertslund 2: 218/5(35.0) Tåstrup 1: 219/6(30.3) |
949 | League | 06/11/2023 | Køge 1 | Frederikshavn 1 | Køge 1 won by 165 Run(s) | Køge 1: 378/7(50.0) Frederikshavn 1: 213/10(40.1) |
950 | League | 06/11/2023 | Soraner 2 | Bella 1 | Bella 1 won by 4 Wickets | Soraner 2: 258/9(50.0) Bella 1: 259/6(38.0) |
951 | League | 06/11/2023 | Ishøj 1 | Svanholm 1 | Svanholm 1 won by 6 Wickets | Ishøj 1: 218/7(50.0) Svanholm 1: 219/4(45.0) |
952 | League | 06/11/2023 | Nørrebro 1 | Himalaya 1 | Nørrebro 1 won by 57 Run(s) | Nørrebro 1: 257/9(50.0) Himalaya 1: 200/10(44.1) |
953 | League | 06/11/2023 | Soraner 1 | Glostrup 1 | Glostrup 1 won by 4 Wickets | Soraner 1: 167/10(43.0) Glostrup 1: 169/6(40.3) |
954 | League | 06/11/2023 | Aalborg 1 | Århus 1 | Århus 1 won by 4 Wickets | Aalborg 1: 208/10(43.3) Århus 1: 212/6(47.2) |
955 | League | 06/11/2023 | KB 1 | Skanderborg 1 | KB 1 won by 34 Run(s) | KB 1: 212/10(46.1) Skanderborg 1: 178/10(44.4) |
956 | League | 06/11/2023 | Ishøj 3 | APMM 1 | Ishøj 3 won by 15 Run(s) | Ishøj 3: 209/7(30.0) APMM 1: 194/7(30.0) |
957 | League | 06/11/2023 | Herning 1 | AB 1 | AB 1 won by 9 Wickets | Herning 1: 122/10(35.5) AB 1: 123/1(22.0) |
958 | League | 06/10/2023 | Ishøj 4 | Frem 3 | Ishøj 4 won by 8 Run(s) | Ishøj 4: 159/9(25.0) Frem 3: 151/8(25.0) |
959 | League | 06/10/2023 | Soraner 3 | KB 3 | KB 3 won by 9 Wickets | Soraner 3: 183/10(29.2) KB 3: 185/1(21.3) |
960 | League | 06/10/2023 | Esbjerg 2 | Husum 2 | Husum 2 won by 4 Wickets | Esbjerg 2: 203/11(39.3) Husum 2: 205/6(28.4) |
961 | League | 06/10/2023 | Svanholm 3 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 5 Wickets | Svanholm 3: 162/9(35.0) Glostrup 2: 163/5(21.3) |
962 | League | 06/10/2023 | Esbjerg 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 6 Wickets | Esbjerg 1: 235/9(50.0) Svanholm 2: 241/4(36.4) |
963 | League | 06/10/2023 | Hvidovre 1 | Herning 1 | Herning 1 won by 4 Wickets | Hvidovre 1: 268/10(45.3) Herning 1: 269/6(47.3) |
964 | League | 06/10/2023 | Fredericia 1 | Ikast-Brande 1 | Ikast-Brande 1 won by 8 Wickets | Fredericia 1: 168/9(40.0) Ikast-Brande 1: 170/2(22.2) |
965 | League | 06/10/2023 | KB 2 | Ishøj 2 | KB 2 won by 55 Run(s) | KB 2: 183/6(20.0) Ishøj 2: 128/8(20.0) |
966 | League | 06/10/2023 | Albertslund 1 | Skanderborg 1 | Albertslund 1 won by 1 Run(s) | Albertslund 1: 177/10(43.3) Skanderborg 1: 176/10(41.1) |
967 | League | 06/10/2023 | Køge 2 | Fredensborg 2 | Forfeited. Winner: Fredensborg 2 | Køge 2: 0/0(0.0) |
968 | League | 06/10/2023 | Sønderborg 1 | Herning 2 | Forfeited. Winner: Sønderborg 1 | Sønderborg 1: 0/0(0.0) |
969 | League | 06/09/2023 | KB U13 2 | KB U13 | KB U13 2 won by 71 Run(s) | KB U13 2: 135/5(20.0) KB U13: 64/8(14.1) |
970 | League | 06/08/2023 | Nørrebro 2 | Ishøj 4 | Winner: Ishøj 4 | Nørrebro 2: 190/8(20.0) Ishøj 4: 170/9(20.0) |
971 | League | 06/08/2023 | Glostrup 3 | Svanholm 4 | Glostrup 3 won by 32 Run(s) | Glostrup 3: 190/6(25.0) Svanholm 4: 158/8(25.0) |
972 | League | 06/07/2023 | Ishøj U15 | Glostrup/Albertslund U15 | Ishøj U15 won by 22 Run(s) | Ishøj U15: 119/4(16.0) Glostrup/Albertslund U15: 97/5(16.0) |
973 | League | 06/06/2023 | KB/ Soraner OB | Svanholm OB | Svanholm OB won by 6 Wickets | KB/ Soraner OB: 155/6(20.0) Svanholm OB: 159/4(19.5) |
974 | League | 06/06/2023 | Glostrup OB | Forty Øst 2 | Glostrup OB won by 72 Run(s) | Glostrup OB: 164/2(20.0) Forty Øst 2: 92/5(20.0) |
975 | League | 06/05/2023 | Svanholm U13 | KB U13 2 | KB U13 2 won by 6 Wickets | Svanholm U13: 79/9(19.5) KB U13 2: 83/4(16.0) |
976 | League | 06/05/2023 | Svanholm 2 | Soraner 1 | Svanholm 2 won by 61 Run(s) | Svanholm 2: 190/4(20.0) Soraner 1: 129/10(19.2) |
977 | League | 06/05/2023 | Ishøj 3 | Fredensborg 1 | Ishøj 3 won by 14 Run(s) | Ishøj 3: 134/9(20.0) Fredensborg 1: 120/8(20.0) |
978 | League | 06/05/2023 | Ishøj 2 | Køge 1 | Køge 1 won by 4 Wickets | Ishøj 2: 60/10(16.2) Køge 1: 63/6(9.0) |
979 | League | 06/04/2023 | Køge 2 | Frem 2 | Forfeited. Winner: Frem 2 | Køge 2: 0/0(0.0) |
980 | League | 06/04/2023 | Tåstrup 1 | Bella 2 | Tåstrup 1 won by 67 Run(s) | Tåstrup 1: 229/9(35.0) Bella 2: 162/10(32.3) |
981 | League | 06/04/2023 | APMM 1 | Hvidovre 2 | Hvidovre 2 won by 5 Wickets | APMM 1: 169/8(30.0) Hvidovre 2: 173/5(28.4) |
982 | League | 06/04/2023 | Svanholm 3 | Fredensborg 1 | Fredensborg 1 won by 5 Wickets | Svanholm 3: 181/7(30.0) Fredensborg 1: 182/5(27.3) |
983 | League | 06/04/2023 | Skanderborg 2 | Sønderborg 1 | Skanderborg 2 won by 3 Run(s) | Skanderborg 2: 277/7(40.0) Sønderborg 1: 274/10(39.4) |
984 | League | 06/04/2023 | Ishøj 1 | Soraner 1 | Ishøj 1 won by 40 Run(s) | Ishøj 1: 244/8(50.0) Soraner 1: 204/10(45.1) |
985 | League | 06/04/2023 | AB 1 | KB 2 | AB 1 won by 38 Run(s) | AB 1: 176/10(44.1) KB 2: 138/10(35.0) |
986 | League | 06/04/2023 | Århus 1 | Soraner 2 | Soraner 2 won by 5 Wickets | Århus 1: 117/10(32.2) Soraner 2: 118/5(23.2) |
987 | League | 06/04/2023 | Nørrebro 1 | Aalborg 1 | Nørrebro 1 won by 262 Run(s) | Nørrebro 1: 337/2(50.0) Aalborg 1: 75/10(21.1) |
988 | League | 06/04/2023 | Kolding 1 | Hvidovre 1 | Kolding 1 won by 90 Run(s) | Kolding 1: 193/10(48.3) Hvidovre 1: 103/10(25.3) |
989 | League | 06/04/2023 | Kerteminde 1 | Herning 2 | Forfeited. Winner: Kerteminde 1 | Kerteminde 1: 0/0(0.0) |
990 | League | 06/03/2023 | Nordvest 1 | Glostrup 2 | Glostrup 2 won by 6 Wickets | Nordvest 1: 128/10(22.2) Glostrup 2: 129/4(15.5) |
991 | League | 06/03/2023 | KB 1 | Husum 1 | KB 1 won by 76 Run(s) | KB 1: 238/10(46.0) Husum 1: 162/10(36.4) |
992 | League | 06/03/2023 | Herning 1 | Svanholm 2 | Svanholm 2 won by 2 Wickets | Herning 1: 214/10(46.1) Svanholm 2: 215/8(45.1) |
993 | League | 06/03/2023 | Nørrebro 1 | Frederikshavn 1 | Nørrebro 1 won by 187 Run(s) | Nørrebro 1: 288/9(50.0) Frederikshavn 1: 101/10(28.0) |
994 | League | 06/03/2023 | Ishøj 2 | Kolding 1 | Ishøj 2 won by 2 Run(s) | Ishøj 2: 229/10(43.1) Kolding 1: 227/10(44.3) |
995 | League | 06/03/2023 | Køge 1 | Bella 1 | Køge 1 won by 16 Run(s) | Køge 1: 314/10(47.2) Bella 1: 298/9(50.0) |
996 | League | 06/03/2023 | Himalaya 1 | Århus 1 | Århus 1 won by 5 Wickets | Himalaya 1: 149/10(40.2) Århus 1: 150/5(33.2) |
997 | League | 06/03/2023 | Albertslund 1 | Glostrup 1 | Glostrup 1 won by 3 Wickets | Albertslund 1: 209/10(46.1) Glostrup 1: 211/7(41.3) |
998 | League | 06/03/2023 | Svanholm 1 | Skanderborg 1 | Skanderborg 1 won by 5 Wickets | Svanholm 1: 252/10(45.1) Skanderborg 1: 253/5(45.2) |
999 | League | 06/02/2023 | Soraner 2 | Copenhagen 1 | Copenhagen 1 won by 5 Wickets | Soraner 2: 134/9(20.0) Copenhagen 1: 137/5(19.4) |
1000 | Practice | 06/02/2023 | Nørrebro 2 | Svanholm 4 | Nørrebro 2 won by 19 Run(s) | Nørrebro 2: 163/6(20.0) Svanholm 4: 144/7(20.0) |