1 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
05/09/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Florida U13A 2024 |
Laerskool Helderkruin 1st Team |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
05/09/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Roodekrans 1st Team |
Weltevredenpark Primary 1st Team |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
05/09/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Horison 1st Team |
Constantia Kloof U13A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
Final |
09/09/2024 |
2:00:00 PM |
TBD |
TBD |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
Final |
12/09/2024 |
2:00 PM |
TBD |
TBD |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
02/09/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
02/09/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
02/09/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Weltevredenpark Primary U11A |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
29/08/2024 |
2:00 PM |
Weltevredenpark Primary 1st Team |
Laerskool Florida U13A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
29/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Horison 1st Team |
Laerskool Roodekrans 1st Team |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
29/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Helderkruin 1st Team |
Constantia Kloof U13A 2024 |
Helderkruin |
Nickie Opperman |
|
|
|
|
|
|
12 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
26/08/2024 |
2:00:00 PM |
Weltevredenpark Primary U11A |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
26/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Helderkruin |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
26/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
22/08/2024 |
2:00 PM |
Weltevredenpark Primary 1st Team |
Constantia Kloof U13A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
22/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Helderkruin 1st Team |
Laerskool Horison 1st Team |
Helderkruin |
Nickie Opperman |
|
|
|
|
|
|
17 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
22/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Florida U13A 2024 |
Laerskool Roodekrans 1st Team |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
19/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Helderkruin |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
19/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
19/08/2024 |
2:00:00 PM |
Weltevredenpark Primary U11A |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
15/08/2024 |
2:00 PM |
Weltevredenpark Primary 1st Team |
Laerskool Helderkruin 1st Team |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
15/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Horison 1st Team |
Laerskool Florida U13A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
15/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Roodekrans 1st Team |
Constantia Kloof U13A 2024 |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
12/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
12/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
12/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Weltevredenpark Primary U11A |
Helderkruin |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
08/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Florida U13A 2024 |
Constantia Kloof U13A 2024 |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
08/08/2024 |
2:00 PM |
Weltevredenpark Primary 1st Team |
Laerskool Horison 1st Team |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
08/08/2024 |
2:00 PM |
Laerskool Roodekrans 1st Team |
Laerskool Helderkruin 1st Team |
Roodekrans Laerskool |
|
Janus Van Niekerk |
|
|
|
Rynhardt Van Lelyveld |
|
30 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/08/2024 |
2:00:00 PM |
Weltevredenpark Primary U11A |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
13/07/2024 |
1:00 PM |
St Stithians U13A 2024 |
Central HUB U13A 2024 |
Wayne Joubert Oval |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
21/04/2024 |
1:00 PM |
Soweto Hub U13 2024 |
Sedibeng Hub U13A 2024 |
Elkah Stadium (Soweto Stadium) |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
21/04/2024 |
11:00 AM |
Sedibeng Hub U13A 2024 |
Kagiso Hub U13 2024 |
Elkah Stadium (Soweto Stadium) |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
21/04/2024 |
08:30 AM |
Kagiso Hub U13 2024 |
Soweto Hub U13 2024 |
Elkah Stadium (Soweto Stadium) |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
20/04/2024 |
1:00 PM |
Alexandra Hub U13 2024 |
Dobsonville Hub U13 2024 |
Braamfisher |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
20/04/2024 |
11:00 AM |
Central Hub U13 2024 |
Alexandra Hub U13 2024 |
Braamfisher |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
20/04/2024 |
08:30 AM |
Central Hub U13 2024 |
Dobsonville Hub U13 2024 |
Braamfisher |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
13/04/2024 |
1:00 PM |
Alexandra Hub U13 2024 |
Kagiso Hub U13 2024 |
Altrek |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
13/04/2024 |
1:00 PM |
South Hub U13 2024 |
Dobsonville Hub U13 2024 |
Braamfisher |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
13/04/2024 |
10:45 AM |
Soweto Hub U13 2024 |
South Hub U13 2024 |
Braamfisher |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
13/04/2024 |
10:30 AM |
Central Hub U13 2024 |
Kagiso Hub U13 2024 |
Altrek |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
13/04/2024 |
08:30 AM |
Dobsonville Hub U13 2024 |
Soweto Hub U13 2024 |
Braamfisher |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Primary Schools 2024 |
Under 13B 2024 |
League |
13/04/2024 |
08:00 AM |
Central Hub U13 2024 |
Alexandra Hub U13 2024 |
Altrek |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
09/03/2024 |
09:00 AM |
Central HUB U13A 2024 |
Sedibeng Hub U13A 2024 |
Cecil Payne Main |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:30 PM |
King David Sandton U9A 2024 |
Grayston U9A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
King David Sandton U9A |
|
48 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:30 PM |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
Bryandale U13A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
Liam du Plessis |
|
49 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15 PM |
Reddam House Waterfall U9A 2024 |
Rivonia U9A 2024 |
Reddam Waterfall |
Selby Maseko |
|
|
|
|
Selby Maseko |
|
50 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:00 PM |
King David Sandton U9A 2024 |
Grayston U9A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
King David Sandton U9A |
|
51 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
02:15 AM |
Heronbridge U9A 2024 |
Summerhill U9A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U9A 2024 |
Christchurch U9A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U9A 2024 |
Carlswald House U9 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U9A 2024 |
Jubilate U9A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U9A 2024 |
Beaulieu U9A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U9A 2024 |
Dainfern U9A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U9A 2024 |
Grayston U9A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U9A 2024 |
Kings College Bryanston U9A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U9A 2024 |
Bryneven U9A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U9A 2024 |
Broadacres Academy U9A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
07/03/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U9A 2024 |
Bryandale U9A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15 PM |
Redhill U13A 2024 |
Rivonia U13A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
Noel Makhanya |
|
63 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U13A 2024 |
Crawford Fourways U13A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U13A 2024 |
King David Sandton U13A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U13A 2024 |
Jubilate U13A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
Carlswald House U13A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U13A 2024 |
Rivonia U13C 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U13A 2024 |
Buccleuch Montessori U13A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U13A 2024 |
Kings College Bryanston U13A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U13A 2024 |
Heronbridge U13A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U13A 2024 |
Beaulieu U13A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U13A 2024 |
Montrose U13A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U13A 2023 |
Dainfern U13A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
06/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U13A 2024 |
Bryandale U13A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15 PM |
Redhill U11A 2024 |
Rivonia U11A 2024 |
Redhill School |
Graham Theck |
Eugene Petersen |
|
|
|
Graham Theck |
|
77 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Halfway House U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Summerhill U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
80 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U11A 2024 |
Crawford Sandton U11A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U11A 2024 |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U11A 2024 |
Beaulieu U11A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U11A 2024 |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U11A 2024 |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U11A 2024 |
Bryandale U11A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:00 PM |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Rivonia U10A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
89 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Kyalami U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U10A 2024 |
Summerhill U10A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U10A 2024 |
Michael Mount U10A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Bryanston U10A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U10A 2024 |
Dainfern U10A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Grayston U10A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U10A 2024 |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U10A 2024 |
Bryneven U10A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U10A 2024 |
Montrose U10A 2024 |
Steyn City Top Field |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:30 PM |
Heronbridge U9A 2024 |
Heronbridge U9B 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
Jarred Katakuzinos |
|
101 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15 PM |
Rivonia U9A 2024 |
Redhill U9A 2024 |
Rivonia Primary |
Selby Maseko |
Rhys Daniels |
|
|
|
Selby Maseko |
|
102 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15 AM |
Bryandale U9A 2024 |
Montrose U9A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christchurch U9A 2024 |
Carlswald House U9 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U9B 2024 |
Jubilate U9A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U9A 2024 |
Curro Midrand Halfway Gardens U9A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U9A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U9A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U9A 2024 |
King David Sandton U9A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U9A 2024 |
Wendywood U9A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U9A 2024 |
Bryanston Primary U9A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U9A 2024 |
Crawford Sandton U9A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Broadacres Academy U9A 2024 |
Reddam House Waterfall U9A 2024 |
Broadacres Academy |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
29/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U9A 2024 |
Steyn City U9A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:30 PM |
St Davids Marist Prep U13A 2024 |
Montrose U13A 2024 |
St Davids Gier |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15 PM |
Rivonia U13A 2024 |
Steyn City U13A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Noel Makhanya |
|
115 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U13A 2024 |
Summerhill U13A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U13A 2024 |
Kyalami U13A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U13A 2024 |
Jubilate U13A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U13A 2024 |
Carlswald House U13A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U13A 2024 |
Rivonia U13C 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
Buccleuch Montessori U13A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
122 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U13A 2024 |
Reddam House Waterfall U13A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U13A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U13A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U13A 2024 |
Bryanston U13A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U13A 2023 |
Crawford Sandton U13A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
28/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U13A 2024 |
Dainfern U13A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
127 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
Jarred Katakuzinos |
|
128 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15 PM |
Rivonia U11A 2024 |
Steyn City U11A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
129 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Kyalami U11A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U11A 2024 |
Summerhill U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Heronbridge U11A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Wendywood U11A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Dainfern U11A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Bryneven U11A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Redhill U11A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
137 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U11A 2024 |
Grayston U11A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:00 PM |
Rivonia U10A 2024 |
Bryanston U10A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
140 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U10A 2024 |
Crawford Sandton U10A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U10A 2024 |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U10A 2024 |
Montrose U10A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
22/02/2024 |
2:15 PM |
Bryandale U9A 2024 |
Rivonia U9A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
Selby Maseko |
|
146 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
22/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U9A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U9A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
22/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U9A 2024 |
Halfway House U9A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
148 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
22/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U9A 2024 |
Bryanston Primary U9A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
22/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U9A 2024 |
Crawford Sandton U9A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
22/02/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U9A 2024 |
Bryneven U9A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15 PM |
Rivonia U13A 2024 |
Dainfern U13A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Noel Makhanya |
|
152 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Crawford Fourways U13A 2024 |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Wendywood U13A 2024 |
Rivonia U13C 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
King David Sandton U13A 2024 |
Buccleuch Montessori U13A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
King David Sandton U13A |
|
156 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U13A 2024 |
Bryneven U13A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
Theo Le Roux |
|
157 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Heronbridge U13A 2024 |
Bryanston U13A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Reddam House Waterfall U13A 2024 |
Beaulieu U13A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
Robert Brighton |
king david linksfield |
159 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Montrose U13A 2024 |
Crawford Sandton U13A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
Mokhosi Makara |
|
160 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Steyn City U13A 2024 |
Grayston U13A 2023 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
Rachel Langley |
|
161 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Rivonia U13A 2024 |
Dainfern U13A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Noel Makhanya |
|
162 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:00 PM |
Redhill U13A 2024 |
Bryandale U13A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
Eugene Petersen |
Justin Kamineth |
163 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
02:15 AM |
Wendywood U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
02:00 AM |
Summerhill U13A 2024 |
Christ Church U13A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
02:00 AM |
Kyalami U13A 2024 |
Jubilate U13A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
166 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
02:00 AM |
Curro Midrand Halfway Gardens U13A 2024 |
Carlswald House U13A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
Theo Le Roux |
|
167 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U13A 2024 |
Christ Church U13A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
168 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U13A 2024 |
Jubilate U13A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
169 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U13A 2024 |
Carlswald House U13A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
170 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U13A 2024 |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
171 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
172 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U13A 2024 |
Buccleuch Montessori U13A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U13A 2024 |
Bryneven U13A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
174 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U13A 2024 |
Bryanston U13A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
175 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U13A 2024 |
Beaulieu U13A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
176 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U13A 2024 |
Crawford Sandton U13A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U13A 2024 |
Grayston U13A 2023 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
178 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
21/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U13A 2024 |
Bryandale U13A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
179 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:30 PM |
Trinityhouse Little Falls U11A 2024 |
King Edward School U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
180 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:30 PM |
Trinityhouse Little Falls U13A 2024 |
King Edward School U13A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
181 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
1:25 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
Abel Mokwena |
|
182 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
1:12 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
Robert Brighton |
|
183 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15 AM |
Rivonia U11A 2024 |
Grayston U11A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
184 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Christ Church U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
185 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
186 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
187 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
188 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
189 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U11A 2024 |
Heronbridge U11A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
190 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U11A 2024 |
Dainfern U11A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
191 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
192 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
193 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U11A 2024 |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
194 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U11A 2024 |
Bryandale U11A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
195 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:00 PM |
Rivonia U10A 2024 |
Steyn City U10A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
196 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Heronbridge U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Christ Church U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
198 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U10A 2024 |
Summerhill U10A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
200 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryanston U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Bryanston Prim MAIN |
|
|
|
|
|
|
|
201 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Michael Mount U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Michael Mount |
|
|
|
|
|
|
|
202 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U10A 2024 |
King David Sandton U10A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Dainfern U10A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
204 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U10A 2024 |
Beaulieu U10A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
205 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U10A 2024 |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
206 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U10A 2024 |
Bryandale U10A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
207 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
17/02/2024 |
10:20 AM |
Beaulieu U9A 2024 |
Bryanston Primary U9A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
208 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15 PM |
Rivonia U9A 2024 |
Steyn City U9A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Selby Maseko |
|
209 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christchurch U9A 2024 |
Summerhill U9A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U9A 2024 |
Heronbridge U9B 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
211 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U9A 2024 |
Jubilate U9A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
212 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U9A 2024 |
Carlswald House U9 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
213 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U9A 2024 |
Beaulieu U9A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
214 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U9A 2024 |
Wendywood U9A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
215 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryanston Primary U9A 2024 |
Dainfern U9A 2024 |
Bryanston Prim MAIN |
|
|
|
|
|
|
|
216 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U9A 2024 |
Broadacres Academy U9A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
217 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U9A 2024 |
Reddam House Waterfall U9A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
218 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U9A 2024 |
Montrose U9A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
219 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
15/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U9A 2024 |
Bryandale U9A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
220 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15 PM |
Bryandale U13A 2024 |
Rivonia U13A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
Noel Makhanya |
|
221 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U13A 2024 |
Curro Midrand Halfway Gardens U13A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
222 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U13A 2024 |
Jubilate U13A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
223 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U13A 2024 |
Carlswald House U13A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
224 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
King David Sandton U13A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
225 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U13A 2024 |
Rivonia U13C 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
226 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
227 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U13A 2024 |
Buccleuch Montessori U13A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
228 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U13A 2024 |
Reddam House Waterfall U13A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
229 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U13A 2024 |
Bryanston U13A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
230 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U13A 2024 |
Heronbridge U13A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
231 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U13A 2024 |
Redhill U13A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
232 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U13A 2023 |
Montrose U13A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
233 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
14/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U13A 2024 |
Steyn City U13A 2024 |
Dainfern Preparatory |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15 AM |
Bryandale U11A 2024 |
Rivonia U11A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
235 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U11A 2024 |
Kyalami U11A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
236 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
238 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
239 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Bryneven U11A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Wendywood U11A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U11A 2024 |
Beaulieu U11A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
242 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U11A 2024 |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
243 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U11A 2024 |
Redhill U11A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
244 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
245 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U11A 2024 |
Steyn City U11A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
246 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:00 PM |
Montrose U10A 2024 |
Rivonia U10A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
247 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U10A 2024 |
Christ Church U10A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
248 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
250 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
251 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U10A 2024 |
Michael Mount U10A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
252 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
253 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U10A 2024 |
Heronbridge U10A 2024 |
Dainfern Preparatory |
|
|
|
|
|
|
|
254 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryanston U10A 2024 |
King David Sandton U10A 2024 |
Bryanston Prim MAIN |
|
|
|
|
|
|
|
255 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
256 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U10A 2024 |
Beaulieu U10A 2024 |
Steyn Bottom 2 |
Rachel Langley |
Kurt Human |
|
|
|
AJ Rudman |
|
257 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U10A 2024 |
Redhill U10A 2024 |
Bryandale Primary |
Eugene Petersen |
David Rhoda |
|
|
|
Gift Mashaba |
|
258 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:30 PM |
Trinityhouse Little Falls U13A 2024 |
Southdowns College U13A 2024 |
Southdown College |
|
|
|
|
|
|
|
259 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U9A 2024 |
Halfway House U9A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U9B 2024 |
Christchurch U9A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U9A 2024 |
Carlswald House U9 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
262 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U9A 2024 |
Jubilate U9A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
263 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U9A 2024 |
Grayston U9A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
264 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U9A 2024 |
King David Sandton U9A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
265 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U9A 2024 |
Reddam House Waterfall U9A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
266 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Broadacres Academy U9A 2024 |
Kings College Bryanston U9A 2024 |
Broadacres Academy |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U9A 2024 |
Redhill U9A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
268 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U9A 2024 |
Rivonia U9A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
269 |
Primary Schools 2024 |
Under 9A 2024 |
League |
08/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U9A 2024 |
Bryneven U9A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
270 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15 PM |
Montrose U13A 2024 |
Rivonia U13A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
Noel Makhanya |
|
271 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U13A 2024 |
Kyalami U13A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
272 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U13A 2024 |
Jubilate U13A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
273 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U13A 2024 |
Carlswald House U13A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
274 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U13A 2024 |
Pinnacle College Kyalami U13A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
275 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
Rivonia U13C 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
276 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
277 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U13A 2024 |
Buccleuch Montessori U13A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
278 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U13A 2024 |
Bryneven U13A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
279 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U13A 2024 |
Bryanston U13A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
280 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U13A 2024 |
Beaulieu U13A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U13A 2024 |
Crawford Sandton U13A 2024 |
Dainfern Preparatory |
|
|
|
|
|
|
|
282 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U13A 2024 |
Grayston U13A 2023 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
283 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
07/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U13A 2024 |
Bryandale U13A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:30 PM |
Southdowns College U11A 2024 |
Trinityhouse Little Falls U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
285 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15 AM |
Rivonia U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
286 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U11A 2024 |
Christ Church U11A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
287 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Summerhill U11A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
288 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
289 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
290 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
291 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U11A 2024 |
Bryneven U11A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
292 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U11A 2024 |
Dainfern U11A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
293 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Beaulieu U11A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
294 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U11A 2024 |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
295 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Grayston U11A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
296 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U11A 2024 |
Bryandale U11A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
297 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:00 AM |
Rivonia U10A 2024 |
Redhill U10A 2024 |
Rivonia Primary |
Eugene Petersen |
David Rhoda |
|
|
|
Justin Kamineth |
|
298 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
299 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
300 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U10A 2024 |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
301 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U10A 2024 |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
302 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Dainfern U10A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
303 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Michael Mount U10A 2024 |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Michael Mount |
|
|
|
|
|
|
|
304 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U10A 2024 |
King David Sandton U10A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
305 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U10A 2024 |
Bryanston U10A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
306 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Steyn City U10A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
307 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U10A 2024 |
Bryneven U10A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
308 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Bryandale U10A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
309 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
03/02/2024 |
08:30 AM |
Trinityhouse Little Falls U10A 2024 |
Steyn City U10A 2024 |
Grasslands Trinity |
|
|
|
|
|
|
|
310 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
03/02/2024 |
08:30 AM |
Trinityhouse Little Falls U13A 2024 |
Steyn City U13A 2024 |
Grasslands Trinity |
|
|
|
|
|
|
|
311 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
02:15 AM |
King David Sandton U13A 2024 |
Rivonia U13C 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
Dean Metcalfe |
|
312 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15 AM |
Rivonia U13A 2024 |
Grayston U13A 2023 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Noel Makhanya |
|
313 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U13A 2024 |
Summerhill U13A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U13A 2024 |
Jubilate U13A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
315 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U13A 2024 |
Carlswald House U13A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
316 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U13A 2024 |
Wendywood U13A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
317 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U13A 2024 |
Bryandale U13C 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
318 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U13A 2024 |
Buccleuch Montessori U13A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
319 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U13A 2024 |
Heronbridge U13A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
320 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U13A 2024 |
Bryanston U13A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
321 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U13A 2024 |
Kings College Bryanston U13A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
322 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U13A 2024 |
Steyn City U13A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U13A 2024 |
Redhill U13A 2024 |
Dainfern Preparatory |
|
|
|
|
|
|
|
324 |
Primary Schools 2024 |
Under 13A 2024 |
League |
31/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U13A 2024 |
Montrose U13A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
325 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15 AM |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Rivonia U11A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
326 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Halfway House U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
327 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
328 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
329 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
330 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Wendywood U11A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U11A 2024 |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
332 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U11A 2024 |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
333 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Heronbridge U11A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
334 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U11A 2024 |
Steyn City U11A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
335 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U11A 2024 |
Redhill U11A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
336 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U11A 2024 |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:00 PM |
Bryandale U10A 2024 |
Rivonia U10A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
338 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Kyalami U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
339 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Carlswald Prep |
|
|
|
|
|
|
|
340 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
341 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Summerhill U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
343 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryanston U10A 2024 |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Bryanston Prim MAIN |
|
|
|
|
|
|
|
344 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U10A 2024 |
Grayston U10A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
345 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U10A 2024 |
Michael Mount U10A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
346 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U10A 2024 |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
Rachel Langley |
|
|
|
|
Rachel Langley |
|
347 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U10A 2024 |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
348 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U10A 2024 |
Montrose U10A 2024 |
Redhill School |
David Rhoda |
Eugene Petersen |
|
|
|
Justin Kamineth |
|