1 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
Final |
09/09/2024 |
2:00:00 PM |
TBD |
TBD |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
02/09/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
02/09/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
02/09/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Weltevredenpark Primary U11A |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
26/08/2024 |
2:00:00 PM |
Weltevredenpark Primary U11A |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
26/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Helderkruin |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
26/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
19/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Helderkruin |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
19/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
19/08/2024 |
2:00:00 PM |
Weltevredenpark Primary U11A |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
12/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
12/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Laerskool Horison |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
12/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Weltevredenpark Primary U11A |
Helderkruin |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/08/2024 |
2:00:00 PM |
Weltevredenpark Primary U11A |
Laerskool Horison U11A 2024 |
Weltenvreden Park Primary |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Florida U11A 2024 |
Constantia Kloof Primary U11A 2024 |
Florida Primary |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/08/2024 |
2:00:00 PM |
Laerskool Roodekrans U11A 2024 |
Laerskool Helderkruin U11A 2024 |
Roodekrans Laerskool |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15 PM |
Redhill U11A 2024 |
Rivonia U11A 2024 |
Redhill School |
Graham Theck |
Eugene Petersen |
|
|
|
Graham Theck |
|
18 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Halfway House U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Summerhill U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
21 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U11A 2024 |
Crawford Sandton U11A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U11A 2024 |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U11A 2024 |
Beaulieu U11A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U11A 2024 |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U11A 2024 |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
05/03/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U11A 2024 |
Bryandale U11A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
Jarred Katakuzinos |
|
30 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15 PM |
Rivonia U11A 2024 |
Steyn City U11A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
31 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Kyalami U11A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U11A 2024 |
Summerhill U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Heronbridge U11A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Wendywood U11A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Dainfern U11A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Bryneven U11A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Redhill U11A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
27/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U11A 2024 |
Grayston U11A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:30 PM |
Trinityhouse Little Falls U11A 2024 |
King Edward School U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
1:25 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
Abel Mokwena |
|
43 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
1:12 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
Robert Brighton |
|
44 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15 AM |
Rivonia U11A 2024 |
Grayston U11A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
45 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Christ Church U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
48 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U11A 2024 |
Heronbridge U11A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U11A 2024 |
Dainfern U11A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U11A 2024 |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
20/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U11A 2024 |
Bryandale U11A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15 AM |
Bryandale U11A 2024 |
Rivonia U11A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
57 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U11A 2024 |
Kyalami U11A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
60 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Bryneven U11A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Wendywood U11A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U11A 2024 |
Beaulieu U11A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U11A 2024 |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U11A 2024 |
Redhill U11A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
13/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U11A 2024 |
Steyn City U11A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:30 PM |
Southdowns College U11A 2024 |
Trinityhouse Little Falls U11A 2024 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15 AM |
Rivonia U11A 2024 |
Montrose U11A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
70 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U11A 2024 |
Christ Church U11A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Summerhill U11A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Halfway House U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Halfway House Primar |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
73 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Wendywood U11A 2024 |
Bryneven U11A 2024 |
Wendywood Primary |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U11A 2024 |
Dainfern U11A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
Beaulieu U11A 2024 |
Pinnacle Kyalami |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U11A 2024 |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Grayston U11A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
06/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U11A 2024 |
Bryandale U11A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15 AM |
Kings College Bryanston U11A 2024 |
Rivonia U11A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
Graham Theck |
|
82 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U11A 2024 |
Halfway House U11A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U11A 2024 |
Curro Midrand Halfway Gardens U11A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U11A 2024 |
Jubilate U11A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
Walter Frehr |
|
85 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U11A 2024 |
Carlswald House U11A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U11A 2024 |
Wendywood U11A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U11A 2024 |
Crawford Sandton U11A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U11A 2024 |
Pinnacle College Kyalami U11A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U11A 2024 |
Heronbridge U11A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U11A 2024 |
Steyn City U11A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U11A 2024 |
Redhill U11A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
Primary Schools 2024 |
Under 11A 2024 |
League |
30/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U11A 2024 |
Reddam House Waterfall U11A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|