1 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:00 PM |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Rivonia U10A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
2 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Kyalami U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U10A 2024 |
Summerhill U10A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U10A 2024 |
Michael Mount U10A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Bryanston U10A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U10A 2024 |
Dainfern U10A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Grayston U10A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U10A 2024 |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U10A 2024 |
Bryneven U10A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
04/03/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U10A 2024 |
Montrose U10A 2024 |
Steyn City Top Field |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:00 PM |
Rivonia U10A 2024 |
Bryanston U10A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
14 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U10A 2024 |
Crawford Sandton U10A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U10A 2024 |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
26/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U10A 2024 |
Montrose U10A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:00 PM |
Rivonia U10A 2024 |
Steyn City U10A 2024 |
Rivonia Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
20 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Heronbridge U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Christ Church U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U10A 2024 |
Summerhill U10A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryanston U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Bryanston Prim MAIN |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Michael Mount U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Michael Mount |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U10A 2024 |
King David Sandton U10A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Dainfern U10A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U10A 2024 |
Beaulieu U10A 2024 |
Redhill School |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Montrose U10A 2024 |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
19/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U10A 2024 |
Bryandale U10A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:00 PM |
Montrose U10A 2024 |
Rivonia U10A 2024 |
Montrose Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
32 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U10A 2024 |
Christ Church U10A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U10A 2024 |
Michael Mount U10A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Crawford Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U10A 2024 |
Heronbridge U10A 2024 |
Dainfern Preparatory |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryanston U10A 2024 |
King David Sandton U10A 2024 |
Bryanston Prim MAIN |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U10A 2024 |
Beaulieu U10A 2024 |
Steyn Bottom 2 |
Rachel Langley |
Kurt Human |
|
|
|
AJ Rudman |
|
42 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
12/02/2024 |
2:15:00 PM |
Bryandale U10A 2024 |
Redhill U10A 2024 |
Bryandale Primary |
Eugene Petersen |
David Rhoda |
|
|
|
Gift Mashaba |
|
43 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:00 AM |
Rivonia U10A 2024 |
Redhill U10A 2024 |
Rivonia Primary |
Eugene Petersen |
David Rhoda |
|
|
|
Justin Kamineth |
|
44 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Christurch |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Summerhill U10A 2024 |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Summerhill |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kyalami U10A 2024 |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Kyalami Prep |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Fourways U10A 2024 |
Dainfern U10A 2024 |
Crawford Fourways |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Michael Mount U10A 2024 |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Michael Mount |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U10A 2024 |
King David Sandton U10A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Grayston U10A 2024 |
Bryanston U10A 2024 |
Grayston Primary |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Steyn City U10A 2024 |
Kings College |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Beaulieu U10A 2024 |
Bryneven U10A 2024 |
Beaulieu Primary |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
05/02/2024 |
2:15:00 PM |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Bryandale U10A 2024 |
Reddam Waterfall |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
03/02/2024 |
08:30 AM |
Trinityhouse Little Falls U10A 2024 |
Steyn City U10A 2024 |
Grasslands Trinity |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:00 PM |
Bryandale U10A 2024 |
Rivonia U10A 2024 |
Bryandale Primary |
|
|
|
|
|
William Zeelie |
|
57 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Sagewood U10A 2024 |
Kyalami U10A 2024 |
Curro Sagewood |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Christ Church U10A 2024 |
Carlswald House U10A 2024 |
Carlswald Prep |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Curro Midrand Halfway Gardens U10A 2024 |
Buccleuch Montessori U10A 2024 |
Curro Hway Gardens |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Crawford Lonehill U10A 2024 |
Summerhill U10A 2024 |
Crawford College Lonehill |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
King David Sandton U10A 2024 |
Crawford Fourways U10A 2024 |
King David's Sandton |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryanston U10A 2024 |
Crawford Sandton U10A 2024 |
Bryanston Prim MAIN |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Dainfern U10A 2024 |
Grayston U10A 2024 |
DainfernBottom |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Heronbridge U10A 2024 |
Michael Mount U10A 2024 |
Heronbridge 1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Steyn City U10A 2024 |
Reddam House Waterfall U10A 2024 |
Steyn Bottom 1 |
Rachel Langley |
|
|
|
|
Rachel Langley |
|
66 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Bryneven U10A 2024 |
Kings College Bryanston U10A 2024 |
Bryneven Primary |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
Primary Schools 2024 |
Under 10A 2024 |
League |
29/01/2024 |
2:15:00 PM |
Redhill U10A 2024 |
Montrose U10A 2024 |
Redhill School |
David Rhoda |
Eugene Petersen |
|
|
|
Justin Kamineth |
|