1 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 12 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
2:30 PM |
HULU LANGAT U12 |
SEPANG U12 |
PADANG B SK METHODIST SG PELEK |
REDZUAN SHAHADAN |
|
|
|
|
|
|
2 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 12 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
2:30 PM |
GOMBAK U12 |
KUALA LANGAT U12 |
PADANG B SK METHODIST SG PELEK |
|
JASLI YUSOP |
|
|
|
|
|
3 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 18 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
2:30 PM |
SABAK BERNAM U18 |
KLANG U18 |
PADANG B PADANG AWAM SEPANG |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 12 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
11:00 AM |
HULU SELANGOR U12 |
PETALING PERDANA U12 |
PADANG B SK METHODIST SG PELEK |
MOHD REDZUAN SHAHADAN |
|
|
|
|
|
|
5 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 12 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
11:00 AM |
KLANG U12 |
PETALING UTAMA U12 |
PADANG A SK METHODIST SG PELEK |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 18 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
11:00 AM |
PETALING PERDANA U18 |
SEPANG U18 |
PADANG B PADANG AWAM SEPANG |
DENISH SEVAKUMARAN |
|
|
|
|
|
|
7 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 18 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
11:00 AM |
KUALA LANGAT U18 |
HULU LANGAT U18 |
PADANG B PADANG AWAM SEPANG |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 12 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
8:30 AM |
KUALA SELANGOR U12 |
HULU LANGAT U12 |
PADANG B SK METHODIST SG PELEK |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 12 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
8:30 AM |
SABAK BERNAM U12 |
GOMBAK U12 |
PADANG A SK METHODIST SG PELEK |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 18 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
8:30 AM |
KUALA SELANGOR U18 |
PETALING PERDANA U18 |
PADANG B PADANG AWAM SEPANG |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
KEJOHANAN KRIKET MSS SELANGOR BAWAH 18 TAHUN 2024 |
|
League |
07/29/2024 |
8:30 AM |
GOMBAK U18 |
SABAK BERNAM U18 |
PADANG A SMK SG RAWANG |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
(2024) KEJOHANAN KRIKET U12 MSSD GOMBAK |
|
League |
07/15/2024 |
12:00 PM |
SK TAMAN EHSAN |
SK TAMAN MELAWATI |
SK SINARAN BUDI |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
(2024) KEJOHANAN KRIKET U12 MSSD GOMBAK |
|
League |
07/15/2024 |
10:30 AM |
SK BANDAR TASIK PUTERI |
SK TAMAN EHSAN |
SK SINARAN BUDI |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
(2024) KEJOHANAN KRIKET U12 MSSD GOMBAK |
|
League |
07/15/2024 |
9:00 AM |
SK TAMAN MELAWATI |
SK BANDAR TASIK PUTERI |
SK SINARAN BUDI |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
KEJOHANAN KRIKET MSSD KLANG U12 |
|
League |
07/01/2024 |
2:00 PM |
SJKT METHODIST KAPAR |
SK JOHAN SETIA |
KAMPUNG JAWA |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
KEJOHANAN KRIKET MSSD KLANG U12 |
|
League |
07/01/2024 |
12:30 PM |
SK BATU UNJUR |
SK TELOK GONG |
KAMPUNG JAWA |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
KEJOHANAN KRIKET MSSD KLANG U12 |
|
League |
07/01/2024 |
10:30 AM |
SK BUKIT KUDA |
SK KAMPONG JAWA |
KAMPUNG JAWA |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
KEJOHANAN KRIKET MSSD KLANG U12 |
|
League |
07/01/2024 |
8:30 AM |
SK BUKIT TINGGI |
SK TMN SRI ANDALAS |
KAMPUNG JAWA |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
KEJOHANAN KRIKET RENDAH MSSD KUALA LANGAT 2024 |
|
League |
06/24/2024 |
2:30 PM |
SK KAMPUNG MEDAN |
SK BUKIT CHANGGANG |
TBD
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
KEJOHANAN KRIKET RENDAH MSSD KUALA LANGAT 2024 |
|
League |
06/24/2024 |
10:45 AM |
SK LABOHAN DAGANG |
BToPS B |
TBD
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
KEJOHANAN KRIKET RENDAH MSSD KUALA LANGAT 2024 |
|
League |
06/24/2024 |
8:30 AM |
BToPS A |
SK METHODIST |
TBD
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
SSCA U16 SERIES |
|
League |
05/27/2024 |
1:00 PM |
SSCA U13 |
SENNACRIC ACADEMY U13 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
SSCA U16 SERIES |
|
League |
05/27/2024 |
9:45 AM |
SENNACRIC ACADEMY U13 |
SSCA U13 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
SSCA U16 SERIES |
|
League |
05/27/2024 |
9:45 AM |
SENNACRIC ACADEMY U16 |
SSCA U16 |
TBD |
|
|
|
|
|
|
|