2024 Super League - Elite
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Asad Ali Khan
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: KIRAN KUMAR KORAGANJI
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Abhishek Dhaniwal
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Chaudhary Farooq Haider
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Mohammad Saif-Ul Islam
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Abdul Shafeh Nasir
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: KIRAN KUMAR KORAGANJI
2024 Super League - Qualifying B
Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Elite
2024 Super League - Elite
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 1
2024 Super League - Divisjon 4
Comment: Flyttet fra Ekeberg 3 den 23. juni grunnet baneforholdene
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 1
Comment: Flyttet fra 23. juni på Ekeberg 3 grunnet baneforholdene Scorer: Abdul Shafeh Nasir
2024 Super League - Divisjon 1
2024 Super League - Qualifying A
2024 Super League - Qualifying A
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Elite
Comment: Flyttet fra 22. juni kl. 9 Ekeberg 3
2024 Super League - Elite
Comment: Flyttet fra 22 juni på Ekeberg 3 kl. 09.00 grunnet baneforholdene Scorer: Ganesh Chavan
2024 Super League - Elite
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 4
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 4
Comment: Flyttet fra Ekeberg 3 29. juni grunnet baneforhold
2024 Super League - Divisjon 4
2024 Super League - Elite
Comment: Swap foretatt med Sinsen CK A
2024 Super League - Divisjon 1
2024 Super League - Divisjon 3
Comment: Walkover til Spektra
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 4
Comment: Kamp flyttet fra Ekeberg 3 15. juni kl. 15.00 grunnet stengt bane Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 1
Comment: Rettet klokkeslett fra 17.00
2024 Super League - Elite
Comment: Sinsen Ck A har foretatt swap med Nord Ck A
2024 Super League - Elite
Comment: Swap foretatt med Christiania Ck
2024 Super League - Divisjon 4
Comment: Kamp flyttet fra 20. juli
2024 Super League - Qualifying A
Comment: Byttet bane til Rud fra Berskaug da Asker Ck ikke får lov å spille på Rud av Bærum kommune
2024 Super League - Qualifying A
Comment: Bane byttet fra Rud til Berskaug samme dag grunnet Asker Ck som ikke får lov å spille på Rud av Bærum kommune
2024 Super League - Qualifying B
Comment: Byttet dato grunnet tilpasning til lang reise for Fjord D
2024 Super League - Divisjon 4
Comment: Byttet bane til Rud fra Ekeberg 2 med kampstart samme dag og klokkeslett grunnet Asker Ck som ikke får spille på Rud av Bærum kommune
2024 Super League - Qualifying A
Comment: Byttet bane til Ekeberg 2 fra Rud med kampstart samme dag og klokkeslett grunnet Asker Ck som ikke får spille på Rud av Bærum kommune
2024 Super League - Elite
Comment: Nord A Ck har foretatt swap med Sinsen A Ck
2024 Super League - Divisjon 4
Comment: Kamp flyttet fra Ekeberg 3 30. juni. Moholt ønsket å spille 3 kamper en helg for å slippe å reise til Oslo for en kamp.
2024 Super League - Elite
Comment: Kampen flyttet grunnet stengt bane på Ekeberg 1 den 9. juni Scorer: Zafar Iqbal
2024 Super League - Divisjon 1
Comment: Flyttet kampstart fra 14.30 grunnet flytting av kamper i forbindelse med stengt Ekeberg 3 8. og 9. juni
2024 Super League - Qualifying A
Comment: Bane byttet fra Rud til Berskaug fra 1. september grunnet Asker Ck som ikke får lov å spille på Rud av Bærum kommune
2024 Super League - Elite
Comment: Flyttet grunnet stengt bane på Ekeberg 3 den 8. juni Scorer: Hitesh Aghara
2024 Super League - Elite
Comment: Flyttet fra Ekeberg 3 den 9. juni grunnet stengt bane. Scorer: Zafar Iqbal
# | Match Type | Date | Time | Team 1 (Home) | Team 2 | Ground | Umpire1 | Umpire2 | Scorecard |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | League | 06/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | Rizwan Siddiqe Bhatti | syed munawar ahmed | |||
2 | League | 06/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | Sajjad Hussain Shah | Muhammad Ishaq | |||
3 | League | 06/07/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | ATUL SHAHAJI RANDIVE | Rahmatullah Ahmedzi | |||
4 | League | 06/07/24 | 10:00 AM | Berskaug | Shantanu Deshmukh | Shreenath Krishnamurthy | |||
5 | League | 06/07/24 | 02:30 PM | Rud | Mohammad Ramzan | Abhishek Dhaniwal | |||
6 | League | 06/07/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | Muhammad Irfan | Yashpal Beniwal | |||
7 | League | 06/07/24 | 03:00 PM | Sviland | sandeep mann | Ganesh Chavan | |||
8 | League | 06/07/24 | 5:00 PM | Ekeberg 2 | abid latif sheikh | Zafar Iqbal | |||
9 | League | 07/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | Sajjad Hussain Shah | Nauman Majid | |||
10 | League | 07/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | Fazal Ata Chughtai | Paridhi Agrawal | |||
11 | League | 07/07/24 | 9:00 AM | Rommen | Ahmad Ali | Vijay Kumar Sharma | |||
12 | League | 07/07/24 | 9:00 AM | Stubberudmyra | Rahmatullah Ahmedzi | Zafar Iqbal | |||
13 | League | 07/07/24 | 09:30 AM | Sviland | sandeep mann | Ganesh Chavan | |||
14 | League | 07/07/24 | 02:30 PM | Ekeberg 1 | Muhammad Arshad | abid latif sheikh | |||
15 | League | 07/07/24 | 02:30 PM | Ekeberg 3 | Muhammad Ishaq | syed munawar ahmed | |||
16 | League | 07/07/24 | 02:30 PM | Rud | Chaudhary Farooq Haider | Abhishek Dhaniwal | |||
17 | League | 07/07/24 | 2:30 PM | Ekeberg 2 | Yashpal Beniwal | mahmud hasan | |||
18 | League | 07/07/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | ATUL SHAHAJI RANDIVE | KIRAN KUMAR KORAGANJI | |||
19 | League | 07/07/24 | 03:00 PM | Rommen | Fazal Ata Chughtai | Sachin Singh | |||
20 | League | 13/07/24 | 9:00 AM | Stubberudmyra | Abhishek Dhaniwal | Fareedoon Bhatti | |||
21 | League | 13/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | syed munawar ahmed | Muhammad Ishaq | |||
22 | League | 13/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | Usman Haider Sahi | Yashpal Beniwal | |||
23 | League | 13/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | Vijay Kumar Sharma | abid latif sheikh | |||
24 | League | 13/07/24 | 10:00 AM | Berskaug | Shreenath Krishnamurthy | Faisal Muhammad | |||
25 | League | 13/07/24 | 2:00 PM | Lade | |||||
26 | League | 13/07/24 | 04:00 PM | Ekeberg 3 | Ramesh Babu Pentyala | Yashpal Beniwal | |||
27 | League | 14/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | Ahmad Ali | Asad Ali Khan | |||
28 | League | 14/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | Nauman Majid | ATUL SHAHAJI RANDIVE | |||
29 | League | 14/07/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | Ramesh Babu Pentyala | Vijay Kumar Sharma | |||
30 | League | 14/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | Yashpal Beniwal | Rahmatullah Ahmedzi | |||
31 | League | 14/07/24 | 09:30 AM | Sviland | Ushir Mehta | Mudassir Farooq | |||
32 | League | 14/07/24 | 2:30 PM | Ekeberg 1 | syed munawar ahmed | Muhammad Ishaq | |||
33 | League | 14/07/24 | 2:30 PM | Ekeberg 2 | Fareedoon Bhatti | abid latif sheikh | |||
34 | League | 14/07/24 | 02:30 PM | Ekeberg 3 | Muhammad Arshad | Sajjad Hussain Shah | |||
35 | League | 14/07/24 | 03:00 PM | Berskaug | Shreenath Krishnamurthy | Abhishek Dhaniwal | |||
36 | League | 14/07/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | Ramesh Babu Pentyala | Naresh Kumar Kanaparthi | |||
37 | League | 20/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | |||||
38 | League | 20/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
39 | League | 20/07/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
40 | League | 20/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | |||||
41 | League | 20/07/24 | 10:00 AM | Berskaug | Shreenath Krishnamurthy | Faisal Muhammad | |||
42 | League | 20/07/24 | 12:00 PM | Sviland | |||||
43 | League | 20/07/24 | 03:00 PM | Berskaug | Ramesh Babu Pentyala | Faisal Muhammad | |||
44 | League | 20/07/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | |||||
45 | League | 20/07/24 | 03:00 PM | Ekeberg 2 | |||||
46 | League | 20/07/24 | 03:00 PM | Ekeberg 3 | |||||
47 | League | 20/07/24 | 3:30 PM | Rommen | Ahmad Ali | Arun Kalaignan | |||
48 | League | 21/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | |||||
49 | League | 21/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | |||||
50 | League | 21/07/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
51 | League | 21/07/24 | 02:30 PM | Ekeberg 1 | |||||
52 | League | 21/07/24 | 02:30 PM | Ekeberg 3 | |||||
53 | League | 27/07/24 | 09:00 AM | Rommen | |||||
54 | League | 27/07/24 | 09:00 AM | Rud | Chaudhary Farooq Haider | Mohammad Ramzan | |||
55 | League | 27/07/24 | 2:30 PM | Sviland | sandeep mann | Mohsin Ashraf | |||
56 | League | 27/07/24 | 3:00 PM | Rommen | |||||
57 | League | 28/07/24 | 09:00 AM | Rud | Shantanu Deshmukh | Faisal Muhammad | |||
58 | League | 28/07/24 | 09:00 AM | Lade | Scorecard | ||||
59 | League | 28/07/24 | 09:00 AM | Rommen | |||||
60 | League | 28/07/24 | 10:00 AM | Berskaug | |||||
61 | League | 28/07/24 | 02:00 PM | Rommen | |||||
62 | League | 28/07/24 | 03:00 PM | Sandefjord | kiran vasant pawar | Sudhanshu Shekhar Pandey | |||
63 | League | 28/07/24 | 03:00 PM | Berskaug | |||||
64 | League | 03/08/24 | 09:00 AM | Rud | |||||
65 | League | 03/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
66 | League | 03/08/24 | 11:00 AM | Lade | |||||
67 | League | 03/08/24 | 03:00 PM | Rud | |||||
68 | League | 03/08/24 | 03:00 PM | Berskaug | |||||
69 | League | 04/08/24 | 9:00 AM | Stubberudmyra | Muhammad Arshad | Asad Ali Khan | |||
70 | League | 04/08/24 | 9:00 AM | Lassa idrettspark | |||||
71 | League | 04/08/24 | 09:30 AM | Sviland | |||||
72 | League | 04/08/24 | 10:00 AM | Berskaug | |||||
73 | League | 04/08/24 | 3:00 PM | Stubberudmyra | |||||
74 | League | 10/08/24 | 9:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
75 | League | 10/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
76 | League | 10/08/24 | 09:00 AM | Rommen | |||||
77 | League | 10/08/24 | 9:00 AM | Lassa idrettspark | |||||
78 | League | 10/08/24 | 10:00 AM | Berskaug | |||||
79 | League | 10/08/24 | 02:30 PM | Stubberudmyra | |||||
80 | League | 10/08/24 | 03:00 PM | Rommen | |||||
81 | League | 11/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
82 | League | 11/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
83 | League | 11/08/24 | 09:00 AM | Rommen | |||||
84 | League | 11/08/24 | 9:30 AM | Sviland | |||||
85 | League | 11/08/24 | 2:00 PM | Lade | |||||
86 | League | 11/08/24 | 02:30 PM | Stubberudmyra | |||||
87 | League | 11/08/24 | 02:30 PM | Ekeberg 3 | |||||
88 | League | 11/08/24 | 03:00 PM | Rommen | |||||
89 | League | 17/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
90 | League | 17/08/24 | 09:00 AM | Rud | |||||
91 | League | 17/08/24 | 2:30 PM | Rud | |||||
92 | League | 17/08/24 | 03:00 PM | Sandefjord | |||||
93 | League | 17/08/24 | 03:00 PM | Berskaug | |||||
94 | League | 17/08/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | |||||
95 | League | 17/08/24 | 3:00 PM | Lassa idrettspark | |||||
96 | League | 17/08/24 | 04:00 PM | Lade | |||||
97 | League | 18/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
98 | League | 18/08/24 | 9:00 AM | Rommen | |||||
99 | League | 18/08/24 | 09:00 AM | Lade | |||||
100 | League | 18/08/24 | 09:00 AM | Rud | |||||
101 | League | 18/08/24 | 02:30 PM | Rud | |||||
102 | League | 18/08/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | |||||
103 | League | 18/08/24 | 03:00 PM | Rommen | |||||
104 | League | 18/08/24 | 3:00 PM | Berskaug | |||||
105 | League | 24/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | |||||
106 | League | 24/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
107 | League | 24/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
108 | League | 24/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | |||||
109 | League | 24/08/24 | 9:30 AM | Sviland | Ushir Mehta | ||||
110 | League | 24/08/24 | 3:00 PM | Lassa idrettspark | |||||
111 | League | 24/08/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | |||||
112 | League | 24/08/24 | 03:00 PM | Ekeberg 2 | |||||
113 | League | 25/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | |||||
114 | League | 25/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
115 | League | 25/08/24 | 09:00 AM | Lade | |||||
116 | League | 25/08/24 | 9:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
117 | League | 25/08/24 | 09:00 AM | Rud | |||||
118 | League | 25/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | |||||
119 | League | 25/08/24 | 09:30 AM | Sviland | |||||
120 | League | 25/08/24 | 10:00 AM | Berskaug | |||||
121 | League | 25/08/24 | 02:00 PM | Ekeberg 3 | |||||
122 | League | 25/08/24 | 02:00 PM | Rud | |||||
123 | League | 25/08/24 | 02:00 PM | Ekeberg 1 | |||||
124 | League | 25/08/24 | 03:00 PM | Berskaug | |||||
125 | League | 25/08/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | |||||
126 | League | 31/08/24 | 9:00 AM | Ekeberg 1 | |||||
127 | League | 31/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
128 | League | 31/08/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
129 | League | 31/08/24 | 9:00 AM | Rommen | ATUL SHAHAJI RANDIVE | ||||
130 | League | 31/08/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | |||||
131 | League | 31/08/24 | 3:00 PM | Rommen | |||||
132 | League | 31/08/24 | 03:00 PM | Berskaug | |||||
133 | League | 31/08/24 | 3:30 PM | Stubberudmyra | |||||
134 | League | 01/09/24 | 9:00 AM | Rud | abid latif sheikh | Amar Kumar Satapathy | |||
135 | League | 01/09/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
136 | League | 01/09/24 | 09:00 AM | Ekeberg 1 | |||||
137 | League | 01/09/24 | 09:00 AM | Ekeberg 2 | |||||
138 | League | 01/09/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
139 | League | 01/09/24 | 9:30 AM | Sviland | |||||
140 | League | 01/09/24 | 10:00 AM | Berskaug | |||||
141 | League | 01/09/24 | 02:00 PM | Ekeberg 1 | |||||
142 | League | 01/09/24 | 03:00 PM | Stubberudmyra | |||||
143 | League | 01/09/24 | 03:00 PM | Ekeberg 3 | |||||
144 | League | 01/09/24 | 3:30 PM | Rud | |||||
145 | League | 07/09/24 | 09:00 AM | Ekeberg 3 | |||||
146 | League | 07/09/24 | 09:00 AM | Stubberudmyra | |||||
147 | League | 07/09/24 | 9:00 AM | Ekeberg 1 | |||||
148 | League | 07/09/24 | 02:00 PM | Ekeberg 1 | |||||
149 | League | 07/09/24 | 02:00 PM | Stubberudmyra | |||||
150 | League | 07/09/24 | 02:00 PM | Ekeberg 3 | |||||
151 | League | 08/09/24 | 2:30 PM | Ekeberg 1 | Muhammad shakeel Choudhry | Sachin Singh | |||
152 | League | 08/09/24 | 2:30 PM | Stubberudmyra | Muhammad shakeel Choudhry | Ramesh Babu Pentyala |
2024 Super League - Divisjon 1
Comment: Kamp byttet bane grunnet forholdene på Ekeberg 3 samme dag kl. 14.00 Scorer: Abdul Shafeh Nasir
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Ramesh Babu Pentyala
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Abhishek Dhaniwal
2024 Super League - Elite
Comment: Flyttet fra 29.juni grunnet baneforholdene på Ekeberg 3 Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Qualifying B
Scorer: Asad Ali Khan
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Abdul Shafeh Nasir
2024 Super League - Elite
Scorer: Sanket Bhoir
2024 Super League - Elite
Scorer: Bilal Atif Salim
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Ganesh Chavan
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: KIRAN KUMAR KORAGANJI
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Abhishek Dhaniwal
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Arnav Tilekar
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Muhammad Irfan
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Chaudhary Farooq Haider
2024 Super League - Elite
2024 Super League - Divisjon 2
Comment: Flyttet kampstart fra 14.00 for å få en ekstra kamp på banen denne dagen Scorer: Ganesh Chavan
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Abdul Shafeh Nasir
2024 Super League - Qualifying B
Comment: Flyttet kampstart fra 09.00 for å få en ekstra kamp på banen denne dagen Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 4
Comment: Kampen flyttet fra 30. juni til 16. juni (Eid dagen) for å frigjøre en SL sloth Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Divisjon 1
Comment: Flyttet fra Ekeberg 3 samme dag men fra klokkeslett 09.00 grunnet ikke spillbar bane. Toss må tas på utsiden av banen. Scorer: Mohammad Saif-Ul Islam
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Chaudhary Farooq Haider
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Sanket Bhoir
2024 Super League - Elite
Scorer: Abdul Shafeh Nasir
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Abdul Shafeh Nasir
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Abhishek Dhaniwal
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Chaudhary Farooq Haider
2024 Super League - Elite
Scorer: Naresh Kumar Kanaparthi
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Qualifying A
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Qualifying B
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Abhishek Dhaniwal
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Asad Ali Khan
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Elite
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 2
Comment: Kampen flyttet fra 15. juni grunnet ikke tilgang på bane fra Sandefjord kommune
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Abhishek Dhaniwal
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Ganesh Chavan
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Ramesh Babu Pentyala
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Mohammad Saif-Ul Islam
2024 Super League - Qualifying B
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Ramesh Babu Pentyala
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Shahbaz Ali
2024 Super League - Elite
Comment: Kampen flyttet fra 2. juni Scorer: Soby Thomas
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Ramesh Babu Pentyala
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Ramesh Babu Pentyala
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Chaudhary Farooq Haider
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Fayaz Oryakhel
2024 Super League - Elite
Scorer: KIRAN KUMAR KORAGANJI
2024 Super League - Elite
Comment: Kampstart er flyttet 1 time senere, samme dag og bane. Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Elite
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 1
2024 Super League - Divisjon 4
2024 Super League - Divisjon 2
Comment: kampen flyttet 1 time senere samme bane og dag
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Qualifying B
Scorer: Rayyan Balal Zia
2024 Super League - Qualifying A
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: KIRAN KUMAR KORAGANJI
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Chaudhary Farooq Haider
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Elite
2024 Super League - Qualifying A
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: KIRAN KUMAR KORAGANJI
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Elite
Scorer: Soby Thomas
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Zafar Iqbal
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Naresh Kumar Kanaparthi
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Divisjon 4
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Divisjon 4
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Ravi K Sharma
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Asad Ali Khan
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Sanket Bhoir
2024 Super League - Elite
2024 Super League - Divisjon 3
Comment: Walkover til Spektra
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Sanket Bhoir
2024 Super League - Qualifying A
Comment: Bane byttet fra Rud til Ekeberg 2 samme dag og tid grunnet Asker Ck som ikke får lov å spille på Rud av Bærum kommune
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Subrahmanya Sandeep Kotha
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Shahbaz Ali
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Qualifying B
Comment: Kampstart flyttet fra kl. 13.00 til kl. 15.00
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Elite
Comment: Flyttet fra 11.mai grunnet mer rettferdig kampstart for Fossum
2024 Super League - Divisjon 1
Scorer: Chaudhary Farooq Haider
2024 Super League - Qualifying A
2024 Super League - Qualifying B
2024 Super League - Divisjon 3
Scorer: Sanket Bhoir
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Elite
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 3
2024 Super League - Divisjon 2
2024 Super League - Elite
Scorer: Ganesh Chavan
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Zafar Iqbal
2024 Super League - Divisjon 4
2024 Super League - Divisjon 1
2024 Super League - Elite
Comment: Flyttet fra 12. mai kl. 14.30 grunnet tilpasning til mer rettferdig kampstart for Fossum.
2024 Super League - Elite
Scorer: Sanket Bhoir
2024 Super League - Qualifying B
Comment: kampen flyttet til kampstart kl. 15.00 fra kl. 12.00 Scorer: Arbaaz Butt
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Divisjon 4
Scorer: Shahbaz Ali
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Arnav Tilekar
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Ramesh Babu Pentyala
2024 Super League - Qualifying B
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Qualifying A
Comment: Kampen er flyttet fra Ekeberg 3 til Ekeberg 2 grunnet stengt bane på Ekeberg 3 Scorer: Pavithra Ramani Ramalingam
2024 Super League - Qualifying A
Comment: Byttet fra 4. til 5. mai Scorer: Arnav Tilekar
2024 Super League - Divisjon 2
Scorer: Arav Dhiman
2024 Super League - Qualifying A
Scorer: Sumathi Sudha
2024 Super League - Qualifying B
Comment: Kampen er flyttet til Ekeberg 1 fra Ekeberg 3 samme dag og tid grunnet stengt bane Scorer: Asad Ali Khan